Әулиекөл ауданының әскерге шақыру учаскесіне 1993 жылы туған ер азаматтарды тіркеуді ұйымдастыру мен қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімінің 2010 жылғы 12 қаңтардағы № 1 шешімі. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 8 ақпанда № 9-7-111 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына және "Әскери мiндеттiлiк және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 17-бабының негiзiнде Әулиекөл ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Тіркеу жылы он жеті жасқа толатын ер азаматтарды Әулиекөл ауданының әскерге шақыру учаскесiне 2010 жылдың қаңтарынан бастап наурызына дейін тіркеу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облыстық ішкі істер Департаментінің Әулиекөл аудандық ішкі істер бөлімі" мемлекеттiк мекемесiне (келiсiм бойынша) азаматтарды әскерге шақыру учаскесiне тiркеу кезеңiнде ұсынамыз:
1) тiзiмге тiркелеуден қашқан азаматтарды iздеудi және ұстауды жүзеге асырсын;
2) шақыру учаскесiнде қоғамдық тәртiптi сақтау үшiн бiр полиция қызметкерiн бөлсiн.
3. Село, кент және селолық округтер әкiмдерi тiркеуге шақырылған азаматтарды тіркеу учаскесіне тіркеуден өту үшін қорғаныс істері жөніндегі бөлімге уақытылы келуін және әскерге шақыруға дейінгілерді әскери тіркеуге алуға көмекті қамтамасыз етсін.
4. "Әулиекөл ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесіне 1993 жылы туған азаматтарды тiркеу жүргiзудi ұйымдастыру мен қамтамасыз ету үшiн аудандық бюджетпен бекiтілген қажеттi мөлшерде ақшалай қаржы бөлсiн.
5. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудан әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
6. Шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Б. Ғаязов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Ішкі істер Министрлігі
Қостанай облысының ішкі
істер Департаментінің
Әулиекөл ауданының ішкі
істер бөлімі" мемлекеттiк
мекемесiнің бастығы
Жағыпаров Арыстан Жұмашұлы
12 қаңтар 2010 жылғы
"Қостанай облысы
Әулиекөл ауданының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі" мемлекеттiк
мекемесiнiң бастығы
Түгелбаев Марат Теңізбайұлы
12 қаңтар 2010 жылғы

Об организации и обеспечении приписки граждан мужского пола 1993 года рождения к призывному участку Аулиекольского района
Решение акима Аулиекольского района Костанайской области от 12 января 2010 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 8 февраля 2010 года № 9-7-111
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе" аким Аулиекольского района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить проведение приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку Аулиекольского района в период с января по март 2010 года.
2. Государственному учреждению "Отдел внутренних дел Аулиекольского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию) в период приписки граждан к призывному участку, рекомендуем:
1) производить розыск и задержание лиц, уклоняющихся от приписки;
2) для поддержания общественного порядка на призывном участке выделить одного сотрудника полиции.
3. Акимам сел, поселка и сельских округов обеспечить своевременное прибытие граждан в отдел по делам обороны для прохождения приписки к призывному участку и помощь в принятии допризывников на воинский учет.
4. Государственному учреждению "Отдел финансов Аулиекольского района" выделить необходимое количество денежных средств, утвержденных бюджетом района, для организации и обеспечения приписки граждан 1993 года рождения.
5. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района.
6. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Б. Гаязов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел внутренних
дел Аулиекольского района
Департамента внутренних
дел Костанайской области
Министерства внутренних
дел Республики Казахстан"
Жагыпаров Арыстан Жумашевич
12 января 2010 год
Начальник государственного
учреждения "Отдел по делам
обороны Аулиекольского района
Костанайской области"
Тугельбаев Марат Тенизбаевич
12 января 2010 год