Мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 159 "Әулиекөл ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2010 жылғы 19 сәуірдегі № 180 шешімі. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 сәуірде № 9-7-118 тіркелді
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Әулиекөл ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 159 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-7-109 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 7 қаңтарда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағында:
1) тармақшада:
"1997881,0" деген сандар "2034259,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
"560244,0" деген сандар "575044,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
"2000,0" деген сандар "2200,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
"1434737,0" деген сандар "1456115,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"1991183,8" деген сандар "2027561,8" деген сандарымен ауыстырылсын;
3 тармақта:
"82770" деген сандар "11525" деген сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
"5783" деген сандар "6085" деген сандарымен ауыстырылсын;
"1783" деген сандар "2085" деген сандарымен ауыстырылсын;
4-1 тармағында:
"9375" деген сандар "9143" деген сандарымен ауыстырылсын;
"11" деген сандар "41" деген сандарымен ауыстырылсын;
"14606" деген сандар "15179" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 4-64-74-8 тармақтарымен толықтырылсын:
"4-6. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен "Әулиекөл ауданының білім бөлімінің Н. Островский атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталықты түбегейлі жөндеуге ағымдағы нысаналы трансферттердің 15000,0 мың сомасындағы түсімдері ескерілсін.
4-7. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, оларға теңестірілгендерге, сондай ақ Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттердің 1205,0 мың сомасындағы түсімдері ескерілсін.
4-8. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға ағымдағы нысаналы трансферттердің 4500,0 мың сомасындағы түсімдері ескерілсін";
айтылған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2009 года № 159 "О бюджете Аулиекольского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 19 апреля 2010 года № 180. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 23 апреля 2010 года № 9-7-118
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Аулиекольского района на 2010-2012 годы" от 22 декабря 2009 года № 159 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-7-109, опубликовано 7 января 2010 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1):
цифры "1997881,0" заменить цифрами "2034259,0";
цифры "560244,0" заменить цифрами "575044,0";
цифры "2000,0" заменить цифрами "2200,0";
цифры "1434737,0" заменить цифрами "1456115,0";
в подпункте 2):
цифры "1991183,8" заменить цифрами "2027561,8";
в пункте 3:
цифры "82770" заменить цифрами "11525";
в пункте 4:
цифры "5783" заменить цифрами "6085";
цифры "1783" заменить цифрами "2085";
в пункте 4-1:
цифры "9375" заменить цифрами "9143";
цифры "11" заменить цифрами "41";
цифры "14606" заменить цифрами "15179";
дополнить указанное решение пунктами 4-64-74-8 следующего содержания:
"4-6. Учесть, что в бюджете района на 2010 год предусмотрены поступление сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на капитальный ремонт мини-центра при государственном учреждении "Аманкарагайская средняя школа имени Н. Островского отдела образования Аулиекольского района" в сумме 15000,0 тысяч тенге.
4-7. Учесть, что в бюджете района на 2010 год предусмотрены поступление сумм целевых трансфертов из областного бюджета на выплату единовременной материальной помощи приравненным к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне в сумме 1205,0 тысяч тенге.
4-8. Учесть, что в бюджете района на 2010 год предусмотрены поступление сумм целевых трансфертов из республиканского бюджета на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 4500,0 тысяч тенге";
приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

11298
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
891
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
10429
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
42337
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1858
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
41
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
10348
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18651
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18651
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18051
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
600
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
25399
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1300
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1300
004
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1300
3
Елді-мекендерді көркейту
24099
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
21599
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
6990
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
5800
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
200
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру

11298
010
Материальное обеспечение
детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
891
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
10429
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
42337
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1858
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
41
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим
(прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
10348
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18651
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18651
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
18051
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
600
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
25399
1
Жилищное хозяйство
1300
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1300
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1300
3
Благоустройство населенных пунктов
24099
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
21599
008
Освещение улиц населенных пунктов
6990
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
5800
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
200
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов