Әулиекөл ауданының әскерге шақыру учаскесiне 1994 жылы туған ер азаматтарды тiркеуді ұйымдастыру мен қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімінің 2010 жылғы 28 қазандағы № 5 шешімі. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 24 қарашада № 9-7-125 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына және "Әскери мiндеттiлiк және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы
8 шілдедегі Заңының 17-бабының 3–тармағына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Тіркеу жылы он жеті жасқа толатын ер азаматтарды Әулиекөл ауданының әскерге шақыру учаскесiне 2011 жылдың қаңтарынан бастап наурызына шекті тіркеуді ұйымдастырсын және қамтамасыз етсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облыстық ішкі істер Департаментінің Әулиекөл аудандық ішкі істер бөлімі" мемлекеттiк мекемесiне (келiсiм бойынша) ер азаматтарды әскерге шақыру учаскесiне тiркеу кезеңiнде тiзiмге тiркелеуден қашқан азаматтарды iздеудi және ұстауды жүзеге асыру ұсынылсын.
3. Село, поселке, селолық округтер әкiмдерi тiркеуге шақырылған ер азаматтарды тіркеу учаскесіне тіркеуден өту үшін қорғаныс істері жөніндегі бөлімге уақытылы келуін және әскерге шақыруға дейінгілерді әскери тіркеуге алуға көмекті қамтамасыз етсін.
4. "Әулиекөл ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесіне 1994 жылы туған ер азаматтарды тiркеу жүргiзудi ұйымдастыру мен қамтамасыз ету үшiн аудандық бюджетпен бекiтілген қажеттi мөлшерде ақшалай қаржы бөлсiн.
5. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудан әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
6. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әулиекөл ауданының әкімі                   Б. Ғаязов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Министрлігі Қостанай облысының
ішкі істер Департаментінің
Әулиекөл ауданының ішкі істер бөлімі"
мемлекеттiк мекемесiнің бастығы
Жағыпаров Арыстан Жұмашұлы
"Қостанай облысы Әулиекөл ауданының
қорғаныс істері жөніндегі бөлімі"
мемлекеттiк мекемесiнiң бастығы
Түгелбаев Марат Теңізбайұлы

Об организации и обеспечении приписки граждан мужского пола 1994 года рождения к призывному участку Аулиекольского района
Решение акима Аулиекольского района Костанайской области от 28 октября 2010 года № 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 24 ноября 2010 года № 9-7-125
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе" РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить проведение приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку Аулиекольского района в период с января по март
2011 года.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел внутренних дел Аулиекольского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию) в период приписки граждан мужского пола к призывному участку производить розыск и задержание лиц, уклоняющихся от приписки.
3. Акимам сел, поселка и сельских округов обеспечить своевременное прибытие граждан мужского пола, подлежащих приписке к призывному участку и помощь в принятии допризывников на воинский учет.
4. Государственному учреждению "Отдел финансов Аулиекольского района" выделить необходимое количество денежных средств, утвержденных бюджетом района, для организации и обеспечения приписки граждан мужского пола 1994 года рождения.
5. Контроль за выполнением настоящего решения, возложить на заместителя акима района.
6. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аулиекольского района                 Б. Гаязов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел внутренних дел
Аулиекольского района
Департамента внутренних
дел Костанайской области
Министерства внутренних
дел Республики Казахстан"
Жагыпаров Арыстан Жумашевич
Начальник
государственного учреждения
"Отдел по делам обороны
Аулиекольского района
Костанайской области"
Тугельбаев Марат Тенизбаевич