2010 жылда ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2010 жылғы 21 сәуірдегі № 201 шешімі. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 мамырда № 9-8-156 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2005 жылдың 8 шілдесіндегі № 66 "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылды аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 7 бабы 3 тармағының 4) тармақшасына, 2009 жылдың 18 ақпаныңдағы № 183 Қазақстан Республикасының Үкіметінің "Ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы мөлшерін және ережелерін бекіту туралы" қаулысына сәйкес, 2010 жылдың 20 сәуіріндегі № 519 Денисов ауданы әкімінің хатын қарастырып мәслихат ШЕШТІ:
1. 2010 жылда ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына жетпіс есептік айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы беру түрінде және мамандардың қажеттілігінің есебімен тұрғын үй сатып алу үшін әлеуметтік қолдау ретінде шараларын ұхыну.
2. Осы шешімді орындауының бақылауын әлеуметтік қорғау, әлеуметтік сфераның дамуы, заңдылық пен құқықтық мәселелері жөніндегі аудандық мәслихатының тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Аудандық мәслихатының
кезекті он төртінші
сессиясының төрайымы                       Т. Чижевская
Денисов аудандық
мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушысы                        В. Ткач
КЕЛІСІЛДІ:
"Денисов ауданының экономика
және бюджетті жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________________ Е. Подело
"Денисов ауданы әкімдігінің ауыл
шаруашылығы және ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесі бастығының
міндетін атқарушысы
_____________________ А. Миловидов

О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывших для работы и проживания в сельские населенные пунктыы в 2010 году
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 21 апреля 2010 года № 201. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 21 мая 2010 года № 9-8-156
В соответствии с подпунктом 4) пункта 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 66 "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", постановления Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты", рассмотрев письмо акима Денисовского района от 20 апреля 2010 года № 519 маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить меры социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты в виде предоставления подъемного пособия в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю и социальной поддержки для приобретения жилья с учетом потребности в специалистах в 2010 году.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по социальной защите, развитию социальной сферы, вопросам правопорядка и законности.
Председатель очередной
четырнадцатой сессии
районного маслихата                        Т. Чижевская
Исполняющий обязанности
секретаря Денисовского
районного маслихата                        В. Ткач
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Денисовского района"
_________________ Е. Подело
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения "Отдел сельского
хозяйства и ветеринарии
акимата Денисовского района"
_______________ А. Миловидов