Қоғамдық пайдалы жұмыстардың түрлерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 20 мамырдағы № 149 қаулысы. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 30 маусымда № 9-8-158 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы № 18 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 29.01.2015 № 18 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шілдедегі Қылмыстық кодекстің 42 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 2 тармағына сәйкес әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес қоғамдық пайдалы жұмыстардың түрлері белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Денисов ауданы әкімінің орынбасары С.И.Досмұхамедовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Денисов ауданының әкімі                    А. Кушнир
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы әділет
министрлігінің қылмыстық атқару
жүйесі комитетінің Қостанай
облысы бойынша басқармасы
Денисов ауданы қылмыстық-атқару
жүйесінің инспекциясының
аға маманы - аға инспектор
_______________ В. Таран
Әкімдіктің
2010 жылғы 20 мамырдағы
№ 149 қаулысына
қосымша
Қоғамдық пайдалы жұмыстардың түрлері
1. Аумақты мұздан тазалау
2. Аумақты қардан тазалау
3. Аумақты күл-қоқыстан тазалау
4. Аумақты арамшөптен тазалау
5. Ағаштарды шырпу
6. Ағаштарды ақтау
7. Ағаштар егу
8. Қоршауларды жөндеу (ағаштан)
9. Қоршауларды сырлау
10. Ғимараттарды ақтау
11. Ғимараттарды сырлау
12. Гүлзарларды құру
13. Көгалдарды қазу
14. Шөп шабу
15. Тұрмыстық қалдықтарды жою

Об определении видов общественно полезных работ
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 20 мая 2010 года № 149. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 30 июня 2010 года № 9-8-158. Утратило силу постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 29 января 2015 года № 18
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 29.01.2015 № 18.
В соответствии со статьей 42 Уголовного кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года и пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественно полезных работ согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Денисовского района Досмухамедова С.И.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Денисовского района                   А. Кушнир
СОГЛАСОВАНО:
Старший специалист - старший
инспектор системы Денисовской
уголовно-исполнительной инспекции
управления комитета уголовно
исполнительной системы по
Костанайской области Министерства
юстиции Республики Казахстан
_________________ В. Таран
Приложение к
постановлению акимата
от 20 мая 2010 года
№ 149
Виды общественно полезных работ
1. Очистка территорий от наледи
2. Очистка территорий от снега
3. Очистка территорий от мусора
4. Очистка территорий от сорняка
5. Обрезка деревьев
6. Побелка деревьев
7. Посадка деревьев
8. Ремонт изгороди (деревянной)
9. Покраска изгороди
10. Побелка зданий
11. Покраска зданий
12. Разбивка цветочных клумб
13. Перекопка газонов
14. Откос травы
15. Удаление бытовых отходов