"2010-2012 жылдарға арналған Жітіқара ауданының бюджеті туралы" 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 226 мәслихат шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара аудандық мәслихатының 2010 жылғы 12 шілдедегі № 258 шешімі. Қостанай облысы Жітіқара ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 17 шілдеде № 9-10-145 тіркелді
Жітіқара ауданы әкімдігінің қаулысын қарап, 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттiк кодексiнiң 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 226 "2010 - 2012 жылдарға арналған Жітіқара ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-10-130 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 7 қаңтарда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мәслихат шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға, мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 056 818 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 098 232 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16 166 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 6 813 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 935 607 мың теңге, оның ішінде нысаналы ағымдағы трансферттер – 151 958 мың теңге, дамытуға арналған нысаналы трансферттер – 171 241 мың теңге, субвенциялар – 612 408 мың теңге;
2) шығындар – 2 019 440,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 17 791 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 17 791 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 40 218 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 40 218 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 20 631,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 20 631,7 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 2 тармағындағы:
"18 000 мың теңге" сандары мен сөздері "20 440 мың теңге" сандары мен сөздерімен ауыстырылсын;
6) тармақшасы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 3 тармағында "11 826 мың теңге" сандары мен сөздері "6 826 мың теңге" сандары мен сөздерімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімге 1 және 5 қосымшалар осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессиясының
төрайымы, Жітіқара
аудандық мәслихатының
хатшысы                                    Г. Алпысбаева
КЕЛІСІЛГЕН:
"Жітіқара ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесі бастығының
орынбасары
__________________ Ж. Байжанова

О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2009 года № 226 "О бюджете Житикаринского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 12 июля 2010 года № 258. Зарегистрировано Управлением юстиции Житикаринского района Костанайской области 17 июля 2010 года № 9-10-145
Рассмотрев постановление акимата Житикаринского района, в соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Житикаринского района на 2010-2012 годы" от 25 декабря 2009 года № 226 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-10-130, опубликовано 7 января 2010 года в газете "Житикаринские новости") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2010 - 2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год, в следующих объемах:
1) доходы – 2 056 818 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 098 232 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 16 166 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 813 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 935 607 тысяч тенге, в том числе целевые текущие трансферты – 151 958 тысяч тенге, целевые трансферты на развитие – 171 241 тысяча тенге, субвенции – 612 408 тысяч тенге;
2) затраты – 2 019 440,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17 791 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 17 791 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 40 218 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 40 218 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 20 631,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 20 631,7 тысяч тенге";
в пункте 2 указанного решения:
цифры и слова "18 000 тысяч тенге" заменить цифрами и словами "20 440 тысяч тенге";
подпункт 6) исключить;
в пункте 3 указанного решения цифры и слова "11 826 тысяч тенге" заменить цифрами и словами "6 826 тысяч тенге";
приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной
сессии,секретарь
Житикаринского районного
маслихата                                  Г. Алпысбаева
СОГЛАСОВАНО:
Заместитель начальника
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Житикаринского
района"
_______________ Ж. Байжанова
Приложение 1
к решению маслихата