Мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 190 "Қамысты ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2010 жылғы 23 қаңтардағы № 202 шешімі. Қостанай облысы Қамысты ауданының Әділет басқармасында 2010 жылы 26 қаңтарда № 9-11-100 тіркелді
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 190 "Қамысты ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-11-99 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 22 қаңтарда "Новый путь-Бозторғай" газетінде ресми жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1137608,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 314455,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 571,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 822582,0 мың теңге;
2) шығындар – 1151223,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 14233,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 14233,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 17000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу- 17000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -44848,5 мың теңге;
6) тапшылықты қаржыландыру – 44848,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсімі – 14233,0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 30615,5 мың теңге";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-13-23-3-тармақтарымен толықтырылсын:
"3-1. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен дамуға мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттердің түсімдері көзделгені ескерілсін:
50614,0 мың теңге - мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға.
3-2. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай мөлшерлерде нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімдері көзделгені ескерілсін:
2859,0 мың теңге - мектепке дейiнгi бiлiм беру ұйымдарын, орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілігін арттыру институттарын "Өзін өзі тану" пәні бойынша оқу материалдарымен қамтамасыз етуге;
13735,0 мың теңге - Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2005 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, оның ішінде:
8194,0 мың теңге - негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2009 года № 190 "О районном бюджете Камыстинского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 23 января 2010 года № 202. Зарегистрировано Управлением юстиции Камыстинского района Костанайской области 26 января 2010 года № 9-11-100
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2010-2012 годы" от 22 декабря 2009 года № 190 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-11-99, официально опубликовано 22 января 2010 года в газете "Новый путь – Бозторгай") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Камыстинского района на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 1137608,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 314455,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 571,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 822582,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1151223,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14233,0 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты - 14233,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 17000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 17000,0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -44848,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита – 44848,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 14233,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 30615,5 тысяч тенге";
дополнить указанное решение пунктами 3-13-23-3 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета в следующих размерах:
50614,0 тысяч тенге - на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда.
3-2. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
2859,0 тысяч тенге - на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, после среднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание";
13735,0 тысяч тенге - на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы, в том числе:
8194,0 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;

5541,0 мың теңге - бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін жасауға;
2240,0 мың теңге – Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Ұлы Отан соғысындағы жеңістің 65 жылдығына орай біржолғы материалдық көмек төлеуге;
9600,0 мың теңге - әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге;
7780,0 - ең төменгі күнкөріс мөлшерінің өсуіне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек пен 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге, оның ішінде:
647,0 мың теңге - мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
7133,0 мың теңге - аз қамтамасыз етілген отбасылардың 18 жасқа дейінгі балаларына мемлекеттік жәрдемақы төлеуге;
10396,0 мың теңге - эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;
2008,0 мың теңге - ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
15462,0 мың теңге - ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға.
3-3. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай мөлшерлерде бюджеттік кредиттердің түсімдері көзделгені ескерілсін:
14233,0 мың теңге - ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 4-1-тармағымен толықтырылсын:
"4-1. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару көзделгені ескерілсін:
республикалық бюджетке 13,6 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 1,0 мың теңге сомасында".
Көрсетілген шешімнің 13468-қосымшалары осы шешімдегі 12345-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қамысты аудандық
мәслихатының
кезектен тыс
сессиясының төрайымы                       С. Қыстаубаева
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Рақымжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қамысты ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ К. Нұржанова
Мәслихаттың

5541,0 тысяч тенге - на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
2240,0 тысяч тенге - на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;
9600,0 тысяч тенге - на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики;
7780,0 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума, в том числе:
647,0 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи;
7133,0 тысяч тенге - на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей;
10396,0 тысяч тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2008,0 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
15462,0 тысяч тенге - на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии.
3-3. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление бюджетных кредитов из республиканского бюджета в следующих размерах:
14233,0 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов";
дополнить указанное решение пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 13,6 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 1,0 тысяч тенге".
Приложения 13468 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель
внеочередной
сессии Камыстинского
районного маслихата                        С. Кстаубаева
Секретарь Камыстинского
районного маслихата                        Б. Рахимжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Камыстинского района"
_____________ К. Нуржанова
Приложение 1
к решению маслихата

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
әкімінің аппараты
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды
даярлаудың стратегиясын іске асыру
кенттерде, ауылдарда (селоларда),
(селолық) округтерде басым әлеуметтік
жобаларды қаржыландыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде,
ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық)
округтерде автомобиль жолдарының жұмыс
істеуін қамтамасыз ету
Алтынсарин селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық
жарақтандыру
Дружба селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық
жарақтандыру
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы,
ерекше қорғалатын табиғи
қоршаған ортаны және жануарлар
қорғау, жер қатынастары
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған
ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы
өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
әкімінің аппараты
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта
даярлаудың стратегиясын іске асыру шеңберінде
кенттерде, ауылдарда (селоларда),
(селолық) округтерде басым әлеуметтік
жобаларды қаржыландыру
Жайылма селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық
жарақтандыру
04
Бiлiм беру
2
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта
білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды
мектепке дейін тегін алып баруды және кері
алып келуді ұйымдастыру
Аралкөл селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық
жарақтандыру
Пушкин селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың (селоның),
(селолық) округ әкімінің қызметін
ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық
жарақтандыру
04
Бiлiм беру
2
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта
білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды
мектепке дейін тегін алып баруды және кері
алып келуді ұйымдастыру
Талдыкөл селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық
жарақтандыру
Бестөбе селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық
жарақтандыру
Ливанов селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың (селоның),
(селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық
жарақтандыру
Богданов селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың (селоның),
(селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық
жарақтандыру
04
Бiлiм беру
2
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта
білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды
мектепке дейін тегін алып баруды және кері
алып келуді ұйымдастыру
Свободный селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық
жарақтандыру
Орқаш селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық
жарақтандыру
Клочков селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық
жарақтандыру
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы,
ерекше қорғалатын табиғи
қоршаған ортаны және жануарлар
қорғау, жер қатынастары
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған
ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы
өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта
даярлаудың стратегиясын іске асыру шеңберінде
кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық
(селолық) округтерде басым әлеуметтік
жобаларды қаржыландыру
Қарабатыр селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың (селоның),
(селолық) округ әкімінің қызметін
ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық
жарақтандыру
Арқа селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың (селоның),
(селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық
жарақтандыру
04
Бiлiм беру
2
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта
білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды
мектепке дейін тегін алып баруды және кері
алып келуді ұйымдастыру
Горький селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық
жарақтандыру

123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
019
Финансирование социальных проектов в
поселках, аулах (селах), аульных (сельских)
округах в рамках реализации стратегии
региональной занятости и переподготовки
кадров
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула(села),
аульного(сельского ) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных
дорог в городах районного значения, поселках,
аулах(селах), аульных(сельских) округах
Алтынсаринский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села ),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
Село Дружба
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села ),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
10
Сельское, водное, лесное, рыбное
хозяйство, особо охраняемые природные
территории, охрана окружающей среды и
животного мира, земельные отношения
9
Прочие услуги в области сельского, водного,
лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей
среды и земельных отношений
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
019
Финансирование социальных проектов в
поселках, аулах (селах), аульных (сельских)
округах в рамках реализации стратегии
региональной занятости и переподготовки
кадров
Жайылминский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села ),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
04
Образование
2
Начальное общее, основное общее, среднее
общее образование
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся
школы и обратно в аульной (сельской)
местности
Село Аралколь
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села ),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
Село Пушкино
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села ),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
04
Образование
2
Начальное общее, основное общее, среднее
общее образование
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до
школы и обратно в аульной (сельской)
местности
Село Талдыколь
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села ),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
Бестобинский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села ),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
Село Ливановка
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села ),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
Богдановский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села ),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
04
Образование
2
Начальное общее, основное общее, среднее
общее образование
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до
школы и обратно в аульной (сельской)
местности
Свободненский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села ),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
Уркашский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села ),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
Село Клочково
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села ),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
10
Сельское, водное, лесное, рыбное
хозяйство, особо охраняемые природные
территории, охрана окружающей среды и
животного мира, земельные отношения
9
Прочие услуги в области сельского, водного,
лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей
среды и земельных отношений
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
019
Финансирование социальных проектов в
поселках, аулах (селах), аульных (сельских)
округах в рамках реализации стратегии
региональной занятости и переподготовки
кадров
Село Карабатыр
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села ),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
Село Арка
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села ),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
04
Образование
2
Начальное общее, основное общее, среднее
общее образование
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до
школы и обратно в аульной (сельской)
местности
Горьковский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села ),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов