2010 жылға арналған ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 18 ақпандағы № 42 қаулысы. Қостанай облысы Қамысты ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 18 ақпанда № 9-11-102 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының негізінде Қамысты ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2010 жылға қоғамдық жұмыстардың түрлерi мен көлемдерiн жұмыссыздарға ұйымдастыратын кәсiпорындардың тiзбесi бекiтiлсiн (1 Қосымша).
2. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс анықталсын (2 Қосымша).
3. Қоғамдық жұмыста жұмыс істейтін азаматтардың еңбек ақысы, айына ең аз мөлшердегі 1,5 жалақы ақы төлемі бекітілсін.
4. Қоғамдық жұмыстарды орындауға арналған "Қамысты аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі мен тізбеде анықталған ұйымдар арасындағы әрекет ететін заңнамаға сәйкес жасалған келісім-шартта көрсетілген шарттарда қоғамдық жұмыстар жүргізілсін.
5. "Қамысты ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі 451-002-100 "Қоғамдық жұмыстар" бюджеттік бағдарлама бойынша қаржыландыруды іске асырсын.
6. "Қамысты аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі қоғамдық жұмыстарды ұйымдастырған кезде осы қаулыны басшылыққа алсын.
7. Село және селолық округтарының әкімдері қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру үшін жұмыс орындарын ұсынатын кәсіпорындарға, ауданның село аумақтарында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруға ықпал етсін.
8. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Алмат Амантайұлы Қылыбаевқа жүктелсiн.
9. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қамысты ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                          Д. Құлманов
КЕЛIСIЛДI
"Қамысты ауданының қаржы бөлiмi"
мемлекеттiк мекемесiнiң бастығы
__________________ Әлпаева С.Ж.
"Қамысты аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтiк бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттiк мекемесінің бастығы
_____________________ Иванченко Л.П.
"Қамысты ауданының тұрғын-үй
коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімінің
"Қамысты" мемлекеттік
коммуналдық мекемесінің директоры
_____________ Айтмағамбетова С.С.
2010 жылғы 18 ақпандағы
№ 42 әкімдіктің қаулысына
№ 1 қосымша
2010 жылға қоғамдық жұмыстардың түрлерi
мен көлемдерiн жұмыссыздарға ұйымдастыратын
кәсiпорындардың тiзбесi
Кәсiпорынның
атауы
Жұмыстардың түрлері
(көлемi-нақтылы
көрсеткiштер)
Есептелген
Көлемi
Адам
күн
1
"Қамысты
ауданының
тұрғын-үй
коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімінің
"Қамысты"
мемлекеттік
коммуналдық
мекемесі
Алтынсарин селолық
округі

Об организации оплачиваемых общественных работ на 2010 год
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 18 февраля 2010 года № 42. Зарегистрировано Управлением юстиции Камыстинского района Костанайской области 19 марта 2010 года № 9-11-102
На основании Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды и объемы общественных работ организуемых для безработных в 2010 году (Приложение 1).
2. Определить спрос и предложение на общественные работы (Приложение 2).
3. Утвердить оплату труда граждан, занятых на общественных работах, в размере 1,5 минимальной заработной платы в месяц.
4. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством, между государственным учреждением "Камыстинский районный отдел занятости и социальных программ" и организациями, определенными в перечне.
5. Государственному учреждению "Отдел финансов Камыстинского района" осуществлять финансирование по бюджетной программе 451-002-100 "Общественные работы".
6. Государственному учреждению "Камыстинский районный отдел занятости и социальных программ" руководствоваться настоящим постановлением при организации общественных работ.
7. Акимам сельских округов и сел оказывать содействие в организации общественных работ на территории сел района предприятиям, предоставляющим рабочие места для организации общественных работ.
8. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Килибаева Алмата Амантаевича.
9. Данное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Камыстинского района                 Д. Кульманов
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Камыстинского района"
____________ Альпаева С.Ж.
Начальник государственного
учреждения "Камыстинский
районный отдел занятости
и социальных программ"
__________ Иванченко Л.П.
Директор государственного
коммунального предприятия
"Камысты" отдела жилищно-
коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта
и автомобильных дорог
Камыстинского района"
______ Айтмагамбетова С.С.
Приложение 1
к постановлению акимата
от 18 февраля 2010 года № 42
Перечень организаций, виды и объемы общественных работ организуемых для безработных в 2010 году
Наименование
предприятий
Виды работ (объемы,
натуральные показатели)
Расчетно
Объем
Человеко
-дней
1
Государственное
коммунальное
предприятие
"Камысты"
отдела
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Камыстинского
района
Алтынсаринский
сельский округ

390
Селолық округі
аумағын күн сайын
жинауға көмектесу,
қоқыстарды, тастарды
жинау, сыпыру,
қоқыстарды тасығышпен
шығару
7050
шаршы
метр
Орталық саябақта және
әкімдік ғимаратын
аумағында ағаштарды,
бұталарды, отырғызу
200
дана
Селолық әкімдіктің,
жатақхананың,
поштаның, мәдениет
үйінің және
бассейннің аумағында
клумбада бақша
гүлдерін отырғызу
және суару
700
шаршы
метр
Бетондық қоршауларды,
бордюрларды ақтау
3600
шаршы
метр
600
қума
метр
Орталық бақтың
қоршауларын ақтау
және сырлау
4200
шаршы метр
Ұлы Отан соғысына
қатысушылардың,
жалғызбасты және
мүгедектердің
пәтерлерін,
қоршауларын жөндеуге
көмектесу
200
шаршы
метр
Суын ауыстыру кезінде
бассейінді тазарту
500
шаршы
метр
Селолық округі
аумағындағы арам
шөптерді отау
3000
шаршы
метр
Арқа селосы
830
Село аумағын күн
сайын жинауға
көмектесу, қоқыстарын
шығару.
35000
шаршы
метр
Ағаштарды, бұталарды
отырғызу, кесу,
ақтау, суару және
оларды күтіп баптау
5000
дана
Село әкімі
аппаратының ғимаратын
жөндеуге қатысу
(сылау, ақтау,
сырлау)
850
шаршы
метр
Село жолдарының ой
шұңқырларын жөндеуге
көмектесу
3000
шаршы
метр
Көпшілік құдықтарын
жөндеуге көмектесу
26 дана
Жалғыз басты
зейнеткерлердің,
мүгедектердің, Ұлы
Отан соғысына
қатысушылардың
үйлерін жөндеуге
қатысу (сылау, ақтау,
сырлау)
1800
шаршы
метр
Селолық-дәрігерлік
амбулаториясын
жөндеуге көмектесу
(ақтау, сырлау)
144
шаршы
метр
Тоқтатылып қойған
және қоғамдық
ғимараттардың төбесін
қардан тазарту.
5000
шаршы
метр
Селолық округі
аумағындағы арам
шөптерді отау
12000
шаршы
метр
Мәдениет үйінің
есіктерінің және
терезелерінің
тесіктері шақпақ
таспен қалау
480
шаршы
метр
Жеңіс саябағының
қоршауын кірпішпен
қалау
16
шаршы
метр
Жалғыз басты
зейнеткерлер мен
мүгедектер үшін ағаш
дайындасуға
көмектесу
15
кубалық
метр
"Қайғырып тұрған ана"
ескерткішін жөндеуге
қатысу (сылау, ақтау,
сырлау)
30
шаршы
метр
Селолық кітапхананың
ғимаратын жөндеуге
қатысу (сылау, ақтау,
сырлау)
120
шаршы
метр
"Юность" спорт
комплекісінің
қоршауларын ақтау,
сырлау
300
шаршы
метр
Кіре берістегі жазу
бағанасын жөндеуге
көмектесу (сылау,
ақтау, сырлау)
20
шаршы
метр
Кіре беріс аркыларын
жөндеу және сырлау
4 дана
120
шаршы
метр
Аралкөл селосы
390
Село аумағын, паркты,
әкімшілік орталықты
күн сайын жинау,
қоқыстарды шығару
40000
шаршы
метр,
20
тонна
Ескі ғимараттарды
бұзу және қоқыстарын
шығару
820
шаршы
метр
Көпшілік құдықтарды жөндеуге көмектесу.
8 дана
Бейіттің қоршауларын
және қақпасын
жөндеуге көмектесу
(ақтау, сырлау)
2000
шаршы
метр
Село әкімдігі
аппаратының ғимаратын
жөндеуге қатысу
(сылау, ақтау,
сырлау)
450
шаршы
метр
Ағаштарды, бұталарды
отырғызу, кесу,
суару, және оларды
күтіп баптау
300
дана
Кіре берістегі
аркілерді жөндеуге
көмектесу ( ақтау,
сырлау)
30
шаршы
метр
Шойын қоршауларды
және бордюрларды
жөндеуге қатысу
(ақтау, сырлау)

390
Ежедневная
помощь в уборке
территории
сельского
округа, сбор
мусора, камней,
подметание, с
выносом мусора
на носилках.
7050
квадратных
метров
Посадка
деревьев,
кустарников в
центральном
парке и на
территории
здания акимата
200 штук
Посадка, полив
садовых цветов в
клумбах на
территории
бассейна, дом
культуры, почты,
общежития и
сельского
акимата
700
квадратных
метров
Побелка клюшек,
бетонных заборов
и бордюр
3600
квадратных
метров
600
погонных
метров
Покраска и
побелка заборов
в центральном
сквере
4200
квадратных
метров
Оказание помощи
в ремонте
квартир, заборов
участников
Великой
Отечественной
войны, инвалидов
и одиноких
пенсионеров
200
квадратных
метров
Очистка
бассейна, при
замене воды
500
квадратных
метров
Вырывание сорной
травы на
территории
сельского
округа
3000
квадратных
метров
село Арка
830
Регулярная
помощь в уборке
территории села,
вывоз мусора
35000
квадратных
метров
Посадка
деревьев,
кустарников,
подрезка,
побелка, полив и
уход за ними
5000 штук
Участие в
ремонте здания
аппарата акима
села
(штукатурка,
побелка,покраска
)
850
квадратных
метров
Помощь в ямочном
ремонте дорог
села
3000
квадратных
метров
Помощь в ремонте
общественных
колодцев
26 штук
Участие в
ремонте домов
участников
Великой
Отечественной
войны,
инвалидов,
одиноких
пенсионеров
(штукатурка,
побелка,
покраска)
1800
квадратных
метров
Участие в
ремонте сельской
врачебной
амбулатории
(побелка,
покраска)
144
квадратных
метров
Очистка снега с
крыш
общественных и
законсервиро-
ванных зданий.
5000
квадратных
метров
Прополка сорной
травы на
территории
сельского
округа
12000
квадратных
метров
Закладка бутовым
камнем оконных и
дверных проемов
в дома культуры
480
квадратных
метров
Кирпичная кладка
ограждения парка
Победы
16
квадратных
метров
Помощь в
заготовке дров
для личного
подворья
одиноких
пенсионеров и
инвалидов
15
кубических
метров
Участие в
ремонте
памятника
"Скорбящая мать"
(штукатурка,
побелка,
покраска)
30
квадратных
метров
Помощь в ремонте
здания сельской
библиотеки
(штукатурка,
побелка,
покраска)
120
квадратных
метров
Побелка и
покраска
ограждения
спортивного
комплекса
"Юность"
300
квадратных
метров
Помощь в ремонте
въездной стелы
(штукатурка,
побелка,
покраска)
20
квадратных
метров
Ремонт и
покраска
въездных арок
4 штуки
120
квадратных
метров
село Аралколь
390
Ежедневная
помощь в уборке
территории села,
парка,
административ-
ного центра,
вывоз мусора
40000
квадратных
метров
20 тонн
Разбор ветхих
зданий и вывоз
мусора
820
квадратных
метров
Помощь в ремонте
общественных
колодцев
8 штук
Помощь в ремонте
изгороди и ворот
кладбища
(побелка,
покраска)
2000
квадратных
метров
Участие в
ремонте здания
аппарата акима
села
(штукатурка,
побелка,
покраска)
450
квадратных
метров
Посадка
деревьев,
кустарников,
подрезка,
побелка, полив и
уход за ними
300 штук
Участие в
ремонте въездной
арки (побелка,
покраска)
30
квадратных
метров
Участие в
ремонте чугунной
изгороди и
бордюр (побелка,
покраска)

2000
шаршы
метр
200
қуба
метр
Медициналық пункітін
жөндеуге көмектесу
(сылау, ақтау,
сырлау)
450
шаршы
метр
Гүлдерді отырғызу,
суару және оларды
күту
100
шаршы
метр
Тротуар және адамдар
жүретiн жолдарды
қардан тазарту
700
шаршы
метр
Жалғыз басты
зайнеткерлерге шөп
дайындасуға
көмектесу
10
тонна
Бестөбе селолық
округі
390
Селолық округі
аумағын қардан жинау
600
шаршы
метр
Селолық округі
аумағын күн сайын
жинау
8000
шаршы
метр
Селолық округі әкімі
аппаратының ғимаратын
жөндеуге қатысу
(ақтау, сырлау)
700
шаршы
метр
Ағаштарды отырғызу,
кесу, суару және
оларды күтіп баптау
500
дана
Ауланың қоршауларды
ақтау, жөндеу,
сырлау
1200
шаршы
метр
Орта мектептін
жөндеуге көмектесу
(ақтау, сырлау)
1200
шаршы
метр
Гүлдерді отырғызу,
клумбалармен жұмыс
істеу
20
шаршы
метр
Қаза болған
бестөбелік-
жауынгерлердің
ескерткішті жөндеу
55
шаршы
метр
Кіші сәулет
жасандылары жөндеу
350
шаршы
метр
Мектеп аумағын
абаттандыру
500
шаршы
метр
Ертегі
кейіпкерлерінің
ағаштан жасалған
тұлғаларын сырлау
200
шаршы
метр
Бейіт маңайын
тазалау
2500
шаршы
метр
Селолық округі
аумағындағы арам
шөптерді отау
10400
шаршы
метр
Жалғыз басты
зейнеткерлерге шөп,
ағаш дайындасуға
көмектесу
30
тонна,
20
кубалық
метр
Құдықтарды
абаттандыру
3 дана
Жалғыз басты қарт
зейнеткерлердің
пәтерлерін жөндеу
135
шаршы
метр
Богданов селолық
округі
260
Селолық округі
аумағын күн сайын
жинау,қоқыстарды
шығару
50000
шаршы
метр
Ағаштарды, бұталарды
отырғызу,кесу,
ақтау,суару және
оларды күтіп баптау
200
дана
Селолық округі
аппараты әкімдігінің
ғимаратын жөндеуге
қатысу (сылау, ақтау,
сырлау)
60
шаршы
метр
Сквердің қоршауларын
сырлауға, жөндеуге
қатысу
1020
шаршы
метр
Бордюрларды ақтау,
сырлау
30 қума
метр
Гүлдерді отырғызу,
суару және оларды
күту
40
шаршы
метр
Көпшілік құдықтарын
жөндеуге көмектесу
1 дана
Ескерткіштерді
жөндеуге
көмектесу: Михайл
Васильевич Фрунзе мен
бірінші тың
игерушілерге
ескерткіш (сылау,
ақтау, сырлау)
16
шаршы
метр
Терезе ойықтарын және
есік тесіктерін
қалау.
Кіре берістегі
аркілерді жөндеуге
көмектесу ( ақтау,
сырлау).
Селолық кітапхананың
ғимаратын жөндеуге
қатысу
(сылау,ақтау,сырлау)
60
шаршы
метр
130
шаршы
метр
150
шаршы
метр
Селолық округ
аумағындағы арам
шөптерді отау
2000
шаршы
метр
Селолық медициналық
пункітін жөндеуге
көмектесу (сылау,
ақтау, сырлау)
130
шаршы
метр
Горький селолық
округі
260
Селолық округті
аумағын күн сайын
жинау, қоқыстарын
шығару
50000
шаршы
метр
Ағаштарды, бұталарды
отырғызу, кесу,
ақтау, суару, және
оларды күтіп баптау
500
дана
Жалғыз басты
зейнеткерлердің және
мүгедектердің үйлерін
жөндеуге қатысу
(сылау, ақтау,
сырлау)

2000
квадратных
метров
200
погонных
метров
Участие в
ремонте
медицинского
пункта
(штукатурка,
побелка,
покраска)
450
квадратных
метров
Посадка цветов,
полив и уход за
ними
100
квадратных
метров
Очистка снега с
пешеходных
дорожек и
тротуаров
700
квадратных метров
Помощь в
заготовке сена
для одиноких
пенсионеров
10 тонн
Бестобинский
сельский округ
390
Уборка
территории
сельского округа
от снега
600
квадратных
метров
Ежедневная
уборка
территории
сельского
округа
8000
квадратных
метров
Участие в
ремонте здания
аппарата акима
сельского округа
(побелка,
покраска)
700
квадратных
метров
Посадка и полив
деревьев,
подрезка и уход
за ними
500 штук
Побелка, ремонт,
покраска
изгороди
палисадника
1200
квадратных
метров
Помощь в ремонте
средней школы
(побелка,
покраска)
1200
квадратных
метров
Посадка цветов,
работа с
клумбами
20
квадратных
метров
Ремонт памятника
павшим
воинам-
бестюбинцам
55
квадратных
метров
Ремонт малых
архитектурных
сооружений
350
квадратных
метров
Благоустройство
территории
школы
500
квадратных
метров
Покраска
деревянных
фигурок
сказочных
персонажей
200
квадратных
метров
Уборка
территории
кладбища
2500
квадратных
метров
Прополка сорной
травы на
территории
сельского
округа
10400
квадратных
метров
Помощь в
заготовке сена,
дров для одиноко
проживающих
пенсионеров
30 тонн
20
кубических
метров
Благоустройство
колодцев
3 штуки
Ремонт квартир
одиноко-
проживающих,
престарелых
пенсионеров
135
квадратных
метров
Богдановский
сельский округ
260
Ежедневная
помощь в уборке
территории
сельского
округа, вывоз
мусора
50000
квадратных
метров
Посадка
деревьев,
кустарников,
подрезка,
побелка, полив и
уход за ними
200 штук
Участие в
ремонте здания
аппарата акима
сельского округа
(штукатурка,
побелка,
покраска)
60
квадратных
метров
Участие в
ремонте,
покраски
изгороди сквера
1020
квадратных
метров
Побелка,
покраска бордюр
30
погонных
метров
Посадка цветов,
полив и уход за
ними
40
квадратных
метров
Помощь в ремонте
общественных
колодцев
1 штука
Участие в
ремонте
памятников:
Памятник Михаилу
Васильевичу
Фрунзе и
первоцелинникам
(штукатурка,
побелка,
покраска)
16
квадратных
метров
Закладка оконных
и дверных
проемов
60
квадратных
метров
Участие в
ремонте въездной
арки
(штукатурка,
покраска)
130
квадратных
метров
Участие в
ремонте здания
сельской
библиотеки
(штукатурка,
побелка,
покраска)
150
квадратных
метров
Прополка сорных
трав на
территории
сельского
округа
2000
квадратных
метров
Участие в
ремонте
сельского
медицинского
пункта
(штукатурка,
побелка,
покраска)
130
квадратных
метров
Горьковский
сельский округ
260
Регулярная
помощь в уборке
территории
сельского
округа, вывоз
мусора.
50000
квадратных
метров
Посадка
деревьев,
кустарников,
подрезка,
побелка, полив и
уход за ними.
500 штук
Участие в
ремонте домов
одиноких
пенсионеров и
инвалидов
(штукатурка,
побелка,
покраска)

300
шаршы
метр
Гүлдерді отырғызу,
суару,және оларды
күтіп баптау
100
шаршы
метр
Қаза болған
комсомолдардың
ескерткішін жөндеуге
көмектесу
30
шаршы
метр
Көпшілік құдықтарын
жөндеуге көмектесу
6 дана
Селолық округі
аумағының арам
шөптерін отау
20000
шаршы
метр
Селолық округі
әкімдігі аппаратының
ғимаратын жөндеуге
қатысу ( ақтау,
сырлау)
300
шаршы
метр
Мектептің, селолық
әкімдіктің
қоршауларын сырлауға,
жөндеуге көмектесу
3000
шаршы
метр
Орта мектепті
жөндеуге қатысу
(ақтау, сырлау)
2000
шаршы
метр
Қирап тұрған
ғимараттарды бұзу
және қоқыс шығару
400
шаршы
метр
Горький ескерткішін
жөндеуге көмектесу,
оның айналасындағы
маңайды жинау
200
шаршы
метр
Селолық округінің
бағандарын ақтау,
сырлау
300
шаршы
метр
Селолық округтің
асфальт төселген
жолдарын жөндеуге
көмектесу
5000
шаршы
метр
Дружба селосы
498
Селолық округі
аумағын, саябақты күн
сайын
жинау,қоқыстарын
шығару
36000
шаршы
метр
Селолық округі әкімі
аппараты ғимаратының
ішін және сыртын
жөндеуге қатысу
252
шаршы
метр
Жалғыз басты
зейнеткерлердің
үйлерiн жөндеуге
көмектесу
482
шаршы
метр
Ағаштарды отырғызу,
кесу, суару және
оларды күтіп баптау
880
дана
Темір және бетон
қоршауларды ақтау
және сырлау
380
шаршы
метр
Гүлдерді отырғызу
және суару,
гүлзардарды тыңайту
және жинау
160
шаршы
метр
Құдықтарды жөндеу
2 дана
Бос тұрған үйлердің
терезелерін қалау
240
шаршы
метр
Село аумағын арам
шөптерден отау
24000
шаршы
метр
Бағандарды ақтау және
сырлау
404
дана
Ғимараттарды ақтау.
2400
шаршы метр
Тоқтатылып қойған
және қоғамдық
ғимараттардың төбесін
қардан тазарту
3800
шаршы
метр
Мәдениет үйінің,
фельдшерлік-акушерлік
пункттің аумақты
қардан тазарту
2600
шаршы
метр
Мәдениет үйінің ішін
және сыртын жөндеу
3220
шаршы
метр
Мәдениет үйінің
спорттық залды
жөндеу
560
шаршы
метр
Бос тұрған үйлердің
сыртын жөндеу
408
шаршы
метр
Жайылма селолық
округі
830
Селолық округі
аумағын күн сайын
жинау,қоқыстарын
шығару
150000
шаршы
метр
Ескі ғимараттарды
бұзу, қоқыстарын
шығару
200
шаршы
метр
Селолық округі
әкімдігінің аппараты
ғимаратын жөндеуге
қатысу
72
шаршы
метр
Александр Сергеевич
Пушкиннің, Ұлы Отан
соғысына
қатысушылардың
ескерткішін жөндеуге,
сырлауға қатысу
61
шаршы
метр
Терезе ойықтарын және
есік тесіктерін
қалау
800
шаршы
метр
Көпшілік құдықтарын,
колонкілерін,
жөндеуге көмектесу,
су ішетін құбырларды
тазарту
18
дана
Әкімшілік орталықтың
қоршауларын және
мектеп қоршауларын
жөндеуге, сырлауға
көмектесу
3000
шаршы
метр
Медициналық пункітті
жөндеуге қатысу
(сылау, ақтау,
сырлау)
168
шаршы
метр
Селолық округінің
көшелерді арам
шөптерден отау
50000
шаршы
метр
Гүлдерді отырғызу,
суару, гүл бақтарымен
жұмыс істеу
15
шаршы
метр
Кіре берістегі
аркыларды жөндеуге
қатысу (сылау, ақтау,
сырлау)
20
шаршы
метр
Үгіт жүргізетін үш
стенді жөндеуге
қатысу (көркемдеп
рәсімдеу, сырлау)
56
шаршы
метр
Стадион қақпаларын және қоршауларды жөндеуге көмектесу.

300
квадратных
метров
Посадка цветов,
полив и уход за
ними
100
квадратных
метров
Помощь в
ремонте,
покраске
памятника
погибшим
комсомольцам
30
квадратных
метров
Помощь в ремонте
общественных
колодцев
6 штук
Прополка сорной
травы на
территории
сельского
округа
20000
квадратных
метров
Участие в
ремонте здания
аппарата акима
сельского округа
(побелка,
покраска)
300
квадратных
метров
Помощь в
ремонте,
покраске
изгороди школы,
сельского
акимата
3000
квадратных
метров
Участие в
ремонте средней
школы (побелка,
покраска)
2000
квадратных
метров
Разбор ветхих
зданий и вывоз
мусора
400
квадратных
метров
Помощь в ремонте
памятника
Горькому, уборка
территории
вокруг него
200
квадратных
метров
Побелка и
покраска столбов
в сельском
округе
300 штук
Помощь в ремонте
асфальтового
покрытия дорог в
сельском округе
5000
квадратных
метров
село Дружба
498
Ежедневная
помощь в уборке
парков,
территории
сельского
округа, вывоз
мусора
36000
квадратных
метров
Участие в
ремонте здания
акимата внутри и
снаружи
252
квадратных
метров
Помощь в ремонте
домов одиноких
пенсионеров
482
квадратных
метров
Посадка
деревьев,
кустарников
полив, подрезка
и уход за ними
880 штук
Побелка и
покраска
бетонной и
железной
изгороди
380
квадратных
метров
Посадка и полив
цветов, уборка и
удобрение
цветников
160
квадратных
метров
Ремонт колодцев
2 штуки
Закладка окон
пустующих домов
240
квадратных
метров
Прополка сорняка
на территории
села
24000
квадратных
метров
Побелка и
покраска
столбов
404 штуки
Побелка зданий
2400
квадратных
метров
Чистка снега с
крыш
общественных и
законсервиро-
ванных зданий
3800
квадратных
метров
Чистка снега
территории Дома
культуры,
фельдшерско-
акушерского
пункта
2600
квадратных
метров
Ремонт внутри и
снаружи Дома
культуры
3220
квадратных
метров
Ремонт
спортивного зала
Дома культуры
560
квадратных
метров
Ремонт снаружи
пустующих домов
408
квадратных
метров
Жайылминский
сельский округ
830
Уборка
территории
сельского
округа, вывоз
мусора
150000
квадратных
метров
Разбор ветхих зданий, вывоз мусора.
200
квадратных
метров
Участие в
ремонте здания
аппарата акима
сельского
округа
72
квадратных
метров
Участие в
ремонте,
покраске
памятников:
обелиск
участникам
Великой
Отечественной
войны, памятник
Александру
Сергеевичу
Пушкину
61
квадратных
метров
Закладка дверных
и оконных
проемов
800
квадратных
метров
Помощь в ремонте
общественных
колодцев,
колонок,
резервуаров
питьевой воды
18 штук
Ремонт, покраска
изгороди
административ-
ного центра и
школьной
изгороди
3000
квадратных
метров
Участие в
ремонте
медицинского
пункта
(штукатурка,
побелка,
покраска)
168
квадратных
метров
Очистка улиц
сельского округа
от сорной травы
50000
квадратных
метров
Посадка цветов,
полив, работа с
клумбами
15
квадратных
метров
Участие в
ремонте въездной
арки
(штукатурка,
побелка,
покраска)
20
квадратных
метров
Участие в
ремонте трех
стендов с
наглядной
агитацией
(покраска и
художественное
оформление)
56
квадратных
метров
Ремонт изгороди,
ворот и трибун
стадиона

4500
шаршы
метр
20 ғасырдың басындағы
сәулет ескерткішін
жөндеуге қатысу
(сылау, ақтау,
сырлау)
400
шаршы
метр
Мектептің жылыту
қазанын жөндеуге
қатысу (сылау, ақтау,
сырлау)
350
шаршы
метр
Жалғыз басты
зейнеткерлер мен
мүгедектердің үйлерін
жөндеуге қатысу
300
шаршы
метр
Жалғыз басты
зейнеткерлер мен
мүгедектердің жеке
шаруашылықтары үшін
тұрпайы өнімдерін
даярлау
200
тонна
Селолық кітапхананы
жөндеуге қатысу
72
шаршы
метр
Ағаштарды кесу, суару
және ақтау
800
дана
Шұңқырларды қолмен
қазу, жас талдарды
отырғызу
500
дана
Насос станциясын
жөндеуге көмектесу
(сырлау, ақтау),
насосқа қосымша бөлме
тұрғызуға көмектесу
30
шаршы
метр
Клочков селосы
664
Нашар ластанған
аумақты тазарту
6500
шаршы
метр
Орташа ластанған
аумақты тазарту
50000
шаршы
метр
Қатты ластанған
аумақты тазарту
75000
шаршы
метр
Бордюлерді ақтау
5000
қума
метр
Медициналық пункті
жөндеуге көмектесу
140
шаршы
метр
Село кітапханасын
жөндеуге көмектесу
86
шаршы
метр
Жалғыз басты
зейнеткерлердің
пәтерлерін жөндеуге
қатысу
160
шаршы
метр
Село әкімі
аппаратының
бөлмелерін жөндеуге
көмектесу
120
шаршы
метр
Балалардың спорттық
шарбағын сырлау
58
шаршы
метр
Кіре берістегі
"Клочково" аркісін
сырлау
20
шаршы
метр
Орта мектептің
ғимаратын жөндеуге
көмектесу
1200
шаршы
метр
Село орталығындағы
қоршауларды жөндеу
және сырлау
2800
шаршы
метр
Ағаштарды, кесу,
ақтау, суару
900
дана
Қолмен шұңқыр қазу,
ағаштар отырғызу
600 дана
Қарабатыр селосы
664
Село аумағын күн
сайын жинау (метал
қалдықтарын,
тастарды, қоқыстарды
жинау)
10000
шаршы
метр
Бордюрледі ақтау,
метал қоршауларын
сырлау
2000
қума
метр,
200
шаршы
метр
Ағаштарды, бұталарды
отырғызу, суару және
оларды күтіп баптау
500
дана
60
шаршы
метр
Ағаштарды кесу.
Көпшілік құдықтарын
жөндеу, қақпағын
сырлау және қоқыстан
тазарту
1000
дана
16
құдық
Жалғыз басты
зейнеткерлердің
үйлерін жөндеуге
қатысу (сылау, ақтау,
сырлау)
4000
шаршы
метр
Село әкімі
аппаратының ғимаратын
жөндеу (ақтау,
сырлау)
300
шаршы
метр
Бейітті қалпына
келтіру (ақтау,
сырлау, қоршауын
біршама жөндеу)
2000
шаршы
метр
Тротуар мен адамдар
жүретін жолдардың,
жалғыз басты
зейнеткерлердің
ауласының қарын
тазарту
1000
шаршы
метр
Қоғамдық және
тоқтатылып қойған
ғимараттардың төбесін
қардан тазарту
500
шаршы
метр
Стадионды жинау,
орындықтар мен
қалқандарды сырлау
150
шаршы
метр
Ливанов селосы
664
Село аумағын күн
сайын жинау,
қоқыстарын шығару
300000
шаршы
метр
Село әкімі аппараты
ғимаратын жөндеуге
қатысу (сылау, ақтау,
сырлау)
200
шаршы
метр
Ескі ғимараттарды
бұзу, қоқыстарын
шығару
3500
шаршы
метр
Ағаштарды, бұталарды
отырғызу, кесу және
оларды күтіп баптау
250
дана
Кіре берістегі жазу
бағанасын жөндеуге
көмектесу (сылау,
ақтау, сырлау)
20
шаршы
метр
Ұлы Отан соғысына
қатысушылардың
жалғызбасты
зейнеткерлермен
мүгедектердiң
үйлерiн, жөндеуге
қатысу (сылау, ақтау,
сырлау)

4500
квадратных
метров
Ремонт
памятников
архитектуры
начала 20 века
(штукатурка,
побелка,
покраска)
400
квадратных
метров
Участие в
ремонте школьной
котельной
350
квадратных
метров
Участие в
ремонте домов
одиноких
пенсионеров и
инвалидов
300
квадратных
метров
Участие в
заготовке грубых
кормов для
подсобного
хозяйства
одиноких
пенсионеров и
инвалидов
200 тонн
Участие в
ремонте сельской
библиотеки
72
квадратных
метров
Подрезка,
побелка и полив
деревьев
800 штук
Копание лунок
вручную, посадка
саженцев
500 штук
Помощь в ремонте
насосной станции
(побелка,
штукатурка),
помощь в
строительстве
пристройки к
насосной
30
квадратных
метров
село Клочково
664
Уборка слабо
засоренной
территории
65000
квадратных
метров
Уборка средне
засоренной
территории
50000
квадратных
метров
Уборка сильно
засоренной
территории
75000
квадратных
метров
Побелка
бордюров
5000
погонных
метров
Оказание помощи
в ремонте
медицинского
пункта
140
квадратных
метров
Помощь в ремонте
сельской
библиотеки
86
квадратных
метров
Оказание помощи
в ремонте
квартир одиноко
проживающих
пенсионеров
160
квадратных
метров
Оказание помощи
в ремонте
кабинетов
аппарата акима
села
120
квадратных
метров
Покраска детской
спортивной
площадки
58
квадратных
метров
Покраска
въездной арки
"Клочково"
20
квадратных
метров
Помощь в ремонте
здания средней
школы
1200
квадратных
метров
Покраска и
ремонт изгороди
в центре
поселка
2800
квадратных
метров
Подрезка,
побелка, полив
деревьев
900 штук
Копание лунок
вручную,
посадка, полив
саженцев
600 штук
село Карабатыр
664
Ежедневная
помощь в уборке
территории села
(сбор мусора,
камней,
металлолома)
10000
квадратных
метров
Побелка бордюр,
покраска
металлических
изгородей
2000
погонных
метров
200
квадратных
метров
Посадка
деревьев, цветов
кустарников,
полив и уход за
ними
500 штук
60
квадратных
метров
Подрезка
деревьев
1000 штук
Ремонт
общественных
колодцев,
покраска крышек,
очистка мусора
16
колодцев
Участие в
ремонте домов
одиноких
престарелых
(штукатурка,
побелка,
покраска)
4000
квадратных
метров
Ремонт здания
акимата
(побелка,
покраска)
300
квадратных
метров
Приведение в
порядок кладбища
(побелка,
покраска,
частичный ремонт
изгороди)
2000
квадратных
метров
Очистка снега с
пешеходных
дорожек и
тротуаров,
дворов одиноких
пенсионеров
1000
квадратных
метров
Очистка снега с
крыш
общественных и
законсервиро-
ванных зданий
500
квадратных
метров
Уборка стадиона,
покраска трибун,
щитов
150
квадратных
метров
село Ливановка
664
Ежедневная
помощь в уборке
территории села,
вывоз мусора
300000
квадратных
метров
Участие в
ремонте здания
аппарата акима
села
(штукатурка,
побелка,
покраска)
200
квадратных
метров
Разбор ветхих
зданий, вывоз
мусора
3500
квадратных
метров
Посадка
деревьев,
кустарников,
подрезка и уход
за ними
250 штук
Помощь в ремонте
въездной стелы
(штукатурка,
побелка,
покраска)
20
квадратных
метров
Участие в
ремонте домов
участников
Великой
Отечественной
войны, одиноких
пенсионеров и
инвалидов
(штукатурка,
побелка,
покраска)

1800
шаршы
метр
Көпшiлiк құдықтарын
жөндеуге көмектесу
3 дана
Село аумағындағы арам
шөптерді отау
2500
шаршы
метр
Есік пен терезелердің тесіктерін қалау.
800
шаршы метр
Спорт және актіві
залдарын жөндеуге
қатысу (сылау, ақтау,
сырлау)
1525
шаршы
метр,
Орта мектеп ғимараты
маңдайшасын,
терезесін жөндеуге
қатысу (сылау, ақтау,
сырлау)
3350
шаршы
метр
Ұлы Отан соғысында
қайтыс болған
жерлестерінің
ескерткішін жөндеуге
қатысу (сылау, ақтау,
сырлау)
45
шаршы
метр
Бейіт қоршауларын
жөндеуге көмектесу
260
шаршы
метр
Гүлдерді
отырғызу, суару, отау
және оларды күтіп
баптау
50
шаршы
метр
Мектеп қоршауларын
жөндеуге қатысу және
оны ақтау (тазарту,
сырлау)
1500
шаршы
метр
Село жолдарының
ой-шұңқырларын
жөндеуге көмектесу
1500
шаршы
метр
Селодағы бордюрлар
мен қоршауларды
жөндеуге көмектесу
600
шаршы
метр
Медициналық пункіттің
ғимаратын жөндеуге
қатысу (сылау, ақтау,
сырлау)
120
шаршы
метр
Рұқсатсыз қоқыс
тастайтын жерлерді
жою, қоқыс шығару
600
шаршы
метр
Пушкин селосы
498
Село аумағын күн
сайын жинауға
көмектесу, қоқыстарды
қолмен шығару
15000
шаршы
метр
Село әкімі аппараты
ғимаратын жөндеуге
қатысу (сылау, ақтау,
сырлау, түс қағаз
жапсыру)
64
шаршы
метр
Ескі ғимараттарды
бұзу, қоқыстарын тиеп
шығару
400
шаршы
метр
Ағаштарды, бұталарды
отырғызу, кесу, суару
және оларды күтіп
баптау
150
дана
Жалғызбасты
зейнеткерлердің
үйлерінің сыртын және
ішін жөндеуге қатысу
(сылау, ақтау,
сырлау), пештерді
жөндеу
320
шаршы
метр
Жалғыз адам
зейнеткерлерге жеке
шаруашылықтары үшін
тұрпайы өнімдерді
даярлау
60
тонна
Көпшілік құдықтарын
жөндеуге көмектесу
3 дана
Село жолдарының ой-
шұңқырларын жөндеуге
көмектесу
3000
шаршы
метр
Село аумағындағы арам
шөптерді отау
3000
шаршы
метр
Жазда су келетін
құбырларды жөндеуге
қатысу
500
шаршы
метр
Мектептің жылыту
қазанын жөндеуге
қатысу (сылау, ақтау,
сырлау)
200
шаршы
метр
Мектептегі спорт
залын жөндеуге қатысу
(сылау, ақтау,
сырлау)
1190
шаршы
метр
Мектептің сыртқы
терезесін майлауға
сырлауға қатысу
3300
шаршы
метр
40
терезе
Село аумағындағы
бағандарды ақтау және
сырлау
150
дана
Свердлов селолық
округі
4500
Аудан орталығын,
стадион аумағын
жинауда ұдайы көмек,
қоқыстарды шығару
300000
шаршы
метр
Аудан орталық
көшелерінің
бағандарын сырлау
және ақтау
300
дана
Гүл бақтарын
отырғызу, суару,
қопсыту
1000
шаршы
метр
Көктем-күз
кезеңдерiнде
шұңқырларды қолмен
қазу, жас көшеттермен
ағаштарды отырғызу
3000
дана
Ағаштарды және
бұталарды кесу
2500
дана
Көше қоршауларын орнату және жөндеу.
2500
шаршы
метр
Селолық округтiң
жолдарының ой
-шұңқырларын жөндеу
4500
шаршы
метр
Селолық округтің
көшелерiндегi су
ағатын құбырларды
жөндеу, тазарту
65 дана
Рұқсатсыз қоқыс
тастайтын жерлердi
жою, қоқыс шығару

1800
квадратных
метров
Помощь в ремонте
общественных
колодцев
3 штуки
Прополка сорных
трав на
территории села
2500
квадратных
метров
Закладка дверных
и оконных
проемов
800 квадратных метров
Участие в
ремонте актового
и спортивного
зала,
(штукатурка,
побелка,
покраска)
1525
квадратных
метров
Участие в
ремонте цоколя,
окон здания
средней школы
(штукатурка,
покраска,
промазка)
3350
квадратных
метров
Участие в
ремонте
памятника
погибшим
односельчанам в
годы Великой
Отечественной
войны
(штукатурка,
побелка,
покраска)
45
квадратных
метров
Помощь в ремонте
изгороди
кладбища
260
квадратных
метров
Посадка цветов,
разбивка клумб,
полив, прополка
и уход за ними
50
квадратных
метров
Помощь в ремонте
изгороди школы и
ее побелка
(очистка,
покраска)
1500
квадратных
метров
Помощь в ямочном
ремонте дорог
села
1500
квадратных
метров
Помощь в ремонте
бордюр и заборов
по селу
600
квадратных
метров
Участие в
ремонте здания
медицинского
пункта
(штукатурка,
побелка,
покраска)
120
квадратных
метров
Ликвидация
несанкциониро-
ванных свалок и
вывоз мусора
600
квадратных
метров
село Пушкино
498
Ежедневная
помощь в уборке
территории села,
вывоз мусора
вручную
15000
квадратных
метров
Участие в
ремонте
помещений
аппарата акима
села
(штукатурка,
побелка,
покраска,
наклеивание
обой)
64
квадратных
метров
Разбор ветхих
зданий, погрузка
и вывоз мусора
400
квадратных
метров
Посадка
деревьев,
кустарников,
подрезка, полив
и уход за ними
150 штук
Участие в
ремонте домов
одиноких
пенсионеров
внутри и снаружи
(штукатурка,
побелка,
покраска),
ремонт печей
320
квадратных
метров
Помощь в
заготовке,
подвозке и
складированию
грубых кормов
для личного
подворья
одиноких
пенсионеров
60 тонн
Участие в
ремонте
общественных
колодцев
3 штуки
Помощь в ямочном
ремонте дорог
села
3000
квадратных
метров
Прополка сорных
трав на
территории
села
3000
квадратных
метров
Участие в
ремонте летнего
водопровода
500
квадратных
метров
Участие в
ремонте школьной
котельной
(штукатурка,
побелка,
покраска)
200
квадратных
метров
Участие в
ремонте
спортивного зала
в школе
(штукатурка,
побелка,
покраска)
1190
квадратных
метров
Участие в
замазке и
покраске окон
школы снаружи
3300
квадратных
метров
40 окон
Побелка и
покраска столбов
на территории
села
150 штук
Свердловский
сельский округ
4500
Регулярная
помощь в уборке
районного
центра,
территории
стадиона, вывоз
мусора
300000
квадратных
метров
Побелка и
покраска столбов
по улицам
райцентра
300 штук
Посадка, полив,
прополка
цветочных клумб
1000
квадратных
метров
Копание лунок
вручную, посадка
саженцев и
зеленых
насаждений в
весенне-осенний
период и уход за
ними
3000 штук
Подрезка
деревьев и
кустарников
2500 штук
Установка и
ремонт уличных
ограждений
2500
квадратных
метров
Ямочный ремонт
дорог сельского
округа
4500
квадратных
метров
Очистка, ремонт,
установка
водосточных труб
по улицам
сельского
округа
65 штук
Ликвидация
несанкциониро-
ванных свалок,
вывоз мусора

2600
шаршы
метр
Бұзылған ескi
ғимараттарды бұзу
және қоқыстарын
шығару
1600
шаршы
метр
Селолық округi әкімі
аппаратының ғимаратын
жөндеуге қатысу
(ақтау, сырлау)
2000
шаршы
метр
Жол белгiлерiн және
көрсеткiштерiн
қалпына келтiру
жөндеуге қатысу
70 дана
Ұлы Отан соғысына
қатысушылардың
ескерткіштерін
жөндеуге қатысу
(сылау, ақтау,
сырлау)
1400
шаршы
метр
Тротуар және адамдар
жүретiн жолдарын,
қоғамдық және
тоқтатылып қойған
ғимараттардың төбесін
қардан тазарту
25000
шаршы
метр
Терезе ойықтарын және
есiк тесiктерiн
қалау
10000
шаршы
метр
Бейiт маңайын,
қақпасын, және
қоршауларын жөндеуге
қатысу
10000
шаршы
метр
Селолық округі
көшелерiндегі арам
шөптерді отау
100000
шаршы
метр
Селолық округтің
жылыту қазанын
жөндеуге қатысу,
қоқыспен күлді
шығару
800
шаршы
метр,
Стадион аумағын
жөндеуге қатысу
(ақтау, сырлау)
1000
шаршы
метр
Жалғыз басты
зейнеткерлердің
мүгедектердің және
Ұлы Отан Соғысына
қатысушылардың жеке
шаруашылықтары үшін
тұрпайы өнімдерді
даярлау
250
тонна
Жалғыз басты
зейнеткерлердің,
мүгедектердің және
Ұлы Отан Соғысына
қатысушылардың
пәтерлерін жөндеуге
қатысу (сылау, ақтау,
сырлау)
500
шаршы
метр
Свободный селолық
округі
260
Селолық округі
аумағын күн сайын
жинау,қоқыстарын
шығару, метал, тас,
қоқыстарды жинау және
сыпыру
12000
шаршы
метр
Арам шөптерді отап
оларды қолымен 20-30
метр ара-қашықтыққа
тасу. Қоқысты
автокөлікке қолмен
тиіу
10000
шаршы
метр
Ағаштарды, бұталарды
отырғызу, кесу,
ақтау, суару және
оларды күтіп баптау
400
дана
Ескі ғимараттарды
бұзу, қоқыстарын
шығару, құрылыс
қоқыстарын сұрыптау
және шығару
450
шаршы
метр
Көпшiлiк құдықтарын
жөндеуге көмектесу,
ілінетін қақпақтарын
ретке келтіру, сырлау
және абаттандыру
10 дана
Қаза болған
жауынгерледің
ескерткішін қалпына
келтіру, қоқыстарды
жинау, арам шөптерді
отау, қоршауларды
сырлау, жақын
маңайдағы аумақты
абаттандыру
1000
шаршы
метр
Селолық округ
аумағындағы қоғамдық
және тоқтатып
қойылған
ғимараттардың
төбесінен, тротуар
және адамдар жүретiн
жолдарын қарды
тазарту
5700
шаршы
метр
Талдыкөл селосы
830
Село аумағын,
стадион, спорт
қалашығын күн сайын
жинау,қоқыстарын
шығару
250000
шаршы
метр
Село әкімі аппараты
ғимаратын жөндеуге
қатысу (сылау, ақтау,
сырлау)
300
шаршы
метр
Ескі ғимараттарды
бұзу, қоқыстарын
шығару
750
шаршы
метр
Ағаштарды,
бұтақтарды, гүлдерді
отырғызу, кесу, және
оларды күтіп баптау
200
дана,
10
шаршы
метр
Фельдшерлік-акушерлік
пункітін жөндеуге
қатысу (ақтау,
сырлау)
150 шар шы метр
Аркыларды орнатуға
және жөндеуге
көмектесу
12 дана
Жалғызбасты
зейнеткерлердің
мүгедектердің, тыл
еңбеккерлерінің
үйлерін жөндеуге
қатысу (сылау, ақтау,
сырлау)
300
шаршы
метр
Терезе ойықтарын және
есік тесіктерін
қалау

2600
квадратных
метров
Разбор
аварийных,
ветхих зданий с
вывозом мусора
1600
квадратных
метров
Участие в
ремонте здания
аппарата акима
сельского округа
(побелка,
покраска)
2000
квадратных
метров
Участие в
ремонте,
реставрации
дорожных
указателей и
знаков
70 штук
Участие в
ремонте
памятников
участникам в
Великой
Отечественной
войне
(штукатурка,
побелка,
покраска)
1400
квадратных
метров
Очистка снега с
пешеходных
дорожек и
тротуаров, с
крыш
общественных и
законсервиро-
ванных зданий
25000
квадратных
метров
Закладка оконных
и дверных
проемов
10000
квадратных
метров
Участие в
ремонте заборов,
ворот и
территорий
кладбищ
10000
квадратных
метров
Очистка улиц
сельского округа
от сорной травы
100000
квадратных
метров
Участие в
ремонте
котельной
сельского
округа, вывоз
золы и мусора
800
квадратных
метров
Участие в
ремонте
территории
стадиона
(побелка,
покраска)
1000
квадратных
метров
Помощь в
заготовке грубых
кормов для
личного подворья
одиноких
пенсионеров
инвалидов и
участников
Великой
Отечественной
войны
250 тонн
Участие в
ремонте квартир
участников
Великой
Отечественной
войны, одиноких
пенсионеров и
инвалидов
(штукатурка,
побелка,
покраска)
500
квадратных
метров
Свободнинский
сельский округ
260
Ежедневная
помощь в уборке
территории
сельского
округа, сбор
мусора, камней,
металла,
подметание
12000
квадратных
метров
Прополка сорной
травы с выносом
на носилках
вручную на
расстоянии 20-30
метров. Погрузка
мусора на
автомашину
вручную
10000
квадратных
метров
Посадка
деревьев,
кустарников,
подрезка,
побелка, полив и
уход за ними
400 штук
Разбор ветхих
зданий, уборка
мусора,
сортировка и
вывоз
строительного
мусора
450
квадратных
метров
Помощь в ремонте
общественных
колодцев,
приведение в
порядок навесных
крышек на
колодцах,
покраска и
благоустройство,
подсыпка щебня
10 штук
Приведение в
порядок обелиска
павшим воинам,
уборка мусора,
прополка сорной
травы, покраска
ограждений,
благоустройство
прилегающей
территории
1000
квадратных
метров
Очистка снега
пешеходных
дорожек и
тротуаров, с
крыш
общественных и
законсервиро-
ванных зданий на
территории
сельского
округа
5700
квадратных
метров
село Талдыколь
830
Еженедельная
помощь в уборке
территории села,
стадиона,
спортивного
городка, вывоз
мусора
250000
квадратных
метров
Участие в
ремонте
помещений
аппарата акима
села
(штукатурка,
побелка,
покраска)
300
квадратных
метров
Разбор ветхих
зданий, вывоз
мусора
750
квадратных
метров
Посадка
деревьев,
кустарников,
цветов подрезка
и уход за ними
200 штук
10
квадратных
метров
Участие в
ремонте
фельдшерско-
акушерского
пункта (побелка,
покраска)
150
квадратных
метров
Помощь в ремонте
и установке
арок
12 штук
Участие в
ремонте домов
одиноких
пенсионеров,
инвалидов,
тружеников тыла
(штукатурка,
побелка,
покраска)
300
квадратных
метров
Закладка дверных
и оконных
проемов

500
шаршы
метр
Кіре берістегі аркіні
жөндеу және сырлау
2 дана
Қоғамдық ғимараттың
төбесін,
тротуарларды, адамдар
жүретін жолдарды
қардан тазарту
3
ғимарат
800
шаршы
метр
2010 жылғы 18 ақпандағы
№ 42 әкімдіктің қаулысына
№ 2 қосымша
Қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Қажетті жұмыстардың түрі Ұсынылатын
жұмыссыздардың саны
1
Елді мекендерді санитарлық
тазарту және абаттандыру
180 адам

500
квадратных
метров
Ремонт и
покраска
въездных арок
2 штуки
Очистка снега с
пешеходных
дорожек,
тротуаров, крыш
общественных
зданий
3 здания
800
квадратных
метров
Приложение 2
к постановлению акимата
от 18 февраля 2010 года № 42
Спрос и предложение на
общественные работы
Необходимые виды работ Предлагаемое количество
безработных
1
Благоустройство и
санитарная очистка
населенных пунктов
180 человек