Мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 190 "Қамысты ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2010 жылғы 26 наурыздағы № 213 шешімі. Қостанай облысы Қамысты ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 7 сәуірде № 9-11-105 тіркелді
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 190 "Қамысты ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-11-99 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 22 қаңтарда "Новый путь-Бозторғай" газетінде ресми жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 123-қосымшалары осы шешімдегі 12,  3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы,
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Рақымжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қамысты ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ К. Нұржанова
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2009 года № 190 "О районном бюджете Камыстинского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 26 марта 2010 года № 213. Зарегистрировано Управлением юстиции Камыстинского района Костанайской области 7 апреля 2010 года № 9-11-105
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2010-2012 годы" от 22 декабря 2009 года № 190 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-11-99, официально опубликовано 22 января 2010 года в газете "Новый путь – Бозторғай") следующие изменения:
приложения 123 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель
внеочередной сессии,
секретарь Камыстинского
районного маслихата                        Б. Рахимжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Камыстинского района"
____________________ К. Нуржанова
Приложение 1
к решению маслихата