Мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 190 "Қамысты ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 қазандағы № 250 шешімі. Қостанай облысы Қамысты ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 қазанда № 9-11-110 тіркелді
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 190 "Қамысты ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-11-99 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 22 қаңтарда "Новый путь-Бозторғай" газетінде ресми жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1228925,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 352026,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2300,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 874599,0 мың теңге;
2) шығындар – 1244941,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 13936,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 14233,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 296,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 14600,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу- 14600,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -44551,9 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру – 44551,9 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 3-тармағында:
2) тармақшада:
"1516,0" деген цифрлар "1912,0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"17000,0" деген цифрлар "14600,0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
7) тармақшада:
"18500,0" деген цифрлар "18376,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 3-2-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"3-2. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай мөлшерлерде ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері көзделгені ескерілсін:
2859,0 мың теңге - мектепке дейiнгi бiлiм беру ұйымдарын, орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілігін арттыру институттарын "Өзін- өзі тану" пәні бойынша оқу материалдарымен қамтамасыз етуге;
13727,0 мың теңге - Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2005 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, оның ішінде:
8190,0 мың теңге - негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға;

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2009 года № 190 "О районном бюджете Камыстинского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 22 октября 2010 года № 250. Зарегистрировано Управлением юстиции Камыстинского района Костанайской области 26 октября 2010 года № 9-11-110
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2010-2012 годы" от 22 декабря 2009 года № 190 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-11-99, официально опубликовано 22 января 2010 года в газете "Новый путь - Бозторгай") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Камыстинского района на 2010-2012 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 1228925,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 352026,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2300,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 874599,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1244941,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13936,4 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты - 14233,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 296,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 14600,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов -14600,0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 44551,9 тысяч тенге;
финансирование дефицита бюджета – 44551,9 тысяч тенге";
в пункте 3 указанного решения:
в подпункте 2):
цифры "1516,0" заменить цифрами "1912,0";
в подпункте 5):
цифры "17000,0" заменить цифрами "14600,0";
в подпункте 7):
цифры "18500,0" заменить цифрами "18376,6";
пункт 3-2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3-2. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
2859,0 тысяч тенге - на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание";
13727,0 тысяч тенге - на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005 - 2010 годы, в том числе:
8190,0 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;

5537,0 мың теңге - бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін жасауға;
2389,0 мың теңге - Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызмет өткерген, "1941-1945 жылдары Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шығарылғандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет істеген) тұлғаларға біржолғы материалдық көмек төлеуге;
9600,0 мың теңге- әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге;
7780,0- мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек пен 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге, оның ішінде:
647,0 мың теңге - мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
7133,0 мың теңге - 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге;
10396,0 мың теңге - эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;
3691,2 мың теңге - ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
16069,0 мың теңге - ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға.
2000,0 мың теңге- мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға (2010 жылғы 1 қыркүйектен бастап Қарабатыр селосында балалар бақшасын ұстауға);
26400,0 мың теңге - жаңадан іске қосылатын білім беру нысандарын ұстауға";
көрсетілген шешімнің 5-тармағында "2797,0" деген цифрлар "0,0" деген цифрлармен ауыстырылсын.
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімдегі 1-қосымшаға сәйкес мынадай редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық маслихаттың
кезектен тыс
сессиясының төрайымы                       Т. Кравченко
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Рақымжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қамысты ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_______________ К. Нұржанова
2010 жылғы 22 қазанда
Мәслихаттың
2010 жылғы 22 қазандағы
№ 250 шешіміне 1- қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 190 шешіміне 1- қосымша
Қамысты ауданының 2010 жылға арналған бюджеті
Санат
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
Кірістер

5537,0 тысяч тенге - на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
2389,0 тысяч тенге - на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;
9600,0 тысяч тенге - на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики;
7780,0 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет, в том числе:
647,0 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи;
7133,0 тысяч тенге - на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
10396,0 тысяч тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;
3691,2 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
16069,0 тысяч тенге - на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии;
2000,0 тысяч тенге- на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования (содержание детского сада в селе Карабатыр с 1 сентября 2010 года);
26400,0 тысяч тенге – на содержание вновь вводимых объектов образования";
в пункте 5 указанного решения цифры "2797,0" заменить цифрами "0,0".
Приложение 1 указанного решения изложить в следующей редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата                 Т. Кравченко
Секретарь Камыстинского
районного маслихата                        Б. Рахимжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Камыстинского района"
____________ К. Нуржанова
22 октября 2010 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 октября 2010 года № 250
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2009 года № 190
Бюджет Камыстинского района на 2010 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
Доходы