Насихаттау баспа материалдарды орналастыру үшін орындарды анықтау туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 1 наурыздағы № 65 қаулысы. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 10 наурызда № 9-12-133 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімі аппараты бысшысының 2013 жылғы 2 мамырдағы № 05-10/468 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімі аппараты бысшысының 02.05.2013 № 05-10/468 хатымен).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңы 28-бабының 6-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарабалық аудандық сайлау комиссиямен бірлесіп насихаттау баспа материалдарды орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Өрнек және Михайлов селолық округтерінің әкімдері көрсетілген орындарды стендтармен жабдықталсын.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ф. Филиппов
КЕЛІСІЛДІ
Қарабалық аудандық
сайлау комиссияның төрайымы
_______________ Т. Салмина
2010.01.03
Әкімдіктің
2010 жылғы 1 наурыз № 65
қаулысына қосымша
Насихаттау баспа материалдарды орналастыру үшін орындары
Сайлау
учаскесінің
нөмірі
Ел мекеннің
атауы
Насихаттау баспа
материалдарды
орналастыру орны
443
Михайлов селосы
"Қарабалық ауданының білім
бөлімінің Михайлов орта
мектебі" мемлекеттік
мекемесі ғимаратының
жанында стенд
444
Лесное селосы
"Қарабалық ауданының білім
бөлімінің Лесная бастауыш
мектебі" мемлекеттік
мекемесі ғимаратының
жанында стенд
445
Светлое селосы
Светлое селосының алаңында
стенд
446
Терентьевка
селосы
"Қарабалық ауданының білім
бөлімінің Терентьев
негізгі мектебі"
мемлекеттік мекемесі
ғимаратының жанында стенд
447
Приречное селосы
"Қарабалық ауданының білім
бөлімінің Приречен орта
мектебі" мемлекеттік
мекемесі ғимаратының
жанында стенд
449
Қарақопа селосы
Қарақопа селосының
алаңында стенд
450
Первомайское
селосы
Первомайское селосының
алаңында стенд

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 1 марта 2010 года № 65. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 10 марта 2010 года № 9-12-133. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата акима Карабалыкского района Костанайской области от 2 мая 2013 года № 05-10/468)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата акима Карабалыкского района Костанайской области от 02.05.2013 № 05-10/468).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Карабалыкской районной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению.
2. Акимам Урнекского и Михайловского сельского округа оснастить указанные места стендами.
3. Данное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Ф. Филиппов
СОГЛАСОВАНО
Председатель Карабалыкской
районной избирательной комиссии
___________________ Т. Салмина
01.03.2010
Приложение
к постановлению акимата
от 1 марта 2010 года № 65
Места для размещения агитационных печатных материалов
№ п/п Номер
избирательного
участка
Наименование
населенного
пункта
Места размещения
агитационных
печатных
материалов
1
443
Село
Михайловка
Стенд у здания
государственного
учреждения
"Михайловская
средняя школа отдела
образования
Карабалыкского
района"
2
444
Село Лесное
Стенд у здания
государственного
учреждения "Лесная
начальная школа
отдела образования
Карабалыкского
района"
3
445
Село Светлое
Стенд на площади
села Светлое
4
446
Село
Терентьевка
Стенд у здания
государственного
учреждения
"Терентьевская
основная школа
отдела образования
Карабалыкского
района"
5
447
Село
Приречное
Стенд у здания
государственного
учреждения
"Приреченская
средняя школа отдела
образования
Карабалыкского
района"
6
449
Село Каракопа
Стенд на площади
села Каракопа
7
450
Село
Первомайское
Стенд на площади
села Первомайское