Мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 225 "Қарабалық ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2010 жылғы 21 сәуірдегі № 261 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 сәуірде № 9-12-136 тіркелді
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 225 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-12-128 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 13 қаңтарда "Айна" газетінде жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
өрсетілген шешімнің 1 тармағында:
1) тармақшасында:
"1424516,0" деген сандар "1433852,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"445072,0" деген сандар "445070,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"4749,0" деген сандар "4841,8" деген сандармен ауыстырылсын;
"959142,0" деген сандар "968388,0" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"1424950,3" деген сандар "1434287,1" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 4 тармағының екінші азатжолында:
"85746,0" деген сандар "42873,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 4-1 тармағының екінші азатжолында:
"0,9" деген сандар "91,7" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 5 тармағының бесінші азатжолында:
"2422,0" деген сандар "2831,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 5 тармағы мынадай мазмұнда жетінші, сегізінші азатжолдармен толықтырылсын:
"Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушыларына және мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген тұлғаларға, майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызмет өткерген, "1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шығарылғандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет істеген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге – 1731,0 мың теңге;
кенттік әкімдіктің ғимаратын ағымдағы жөндеуге – 5000,0 мың теңге."
5-1 тармағының төртінші азатжолы мынадай редакцияда жазылсын:
"11154,0 мың теңге – Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушыларына және мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген тұлғаларға, майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызмет өткерген, "1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шығарылғандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет істеген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2009 года № 225 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 21 апреля 2010 года № 261. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 26 апреля 2010 года № 9-12-136
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карабалыкского района на 2010-2012 годы" от 25 декабря 2009 года № 225 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-128, опубликовано 13 января 2010 года в газете "Айна") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1):
цифры "1424516,0" заменить цифрами "1433852,8";
цифры "445072,0" заменить цифрами "445070,0";
цифры "4749,0" заменить цифрами "4841,8";
цифры "959142,0" заменить цифрами "968388,0";
в подпункте 2):
цифры "1424950,3" заменить цифрами "1434287,1";
в абзаце втором пункта 4 указанного решения:
цифры "85746,0" заменить цифрами "42873,0";
в абзаце втором пункта 4-1 указанного решения:
цифры "0,9" заменить цифрами "91,7";
в абзаце пятом пункта 5 указанного решения:
цифры "2422,0" заменить цифрами "2831,0";
пункт 5 указанного решения дополнить абзацами седьмым, восьмым следующего содержания:
"на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великий Отечественной войны, а также лицам, приравненных к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне – 1731,0 тысяча тенге;
на текущий ремонт здания поселкового акимата – 5000,0 тысяч тенге.";
абзац четвертый пункта 5-1 изложить в следующей редакции:
"11154,0 тысячи тенге - на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великий Отечественной войны, а также лицам, приравненных к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне";

көрсетілген шешімнің 5-1 тармағының бесінші азатжолында:
"14606,0" деген сандар "15179,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешім 5-7 тармағымен мынадай мазмұнда толықтырылсын:
"5-7. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте мақсатты ағымдағы трансферттердің түсімі республикалық бюджеттен мынадай мөлшерде ескерілсін:
231,0 мың теңге – Ұлы Отан соғысының қатысушыларына және мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларындағы мерекелік іс-шараларға қатысу үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге;
1503,0 мың теңге – білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Он екінші сессия төрағасы                  С. Лысоченко
Аудандық мәслихатының хатшысы               А. Төлебаев
КЕЛІСІЛДІ
"Қарабалық ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ Л. Булдакова
"Қарабалық ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ Н. Бодня
Мәслихаттың
2010 жылғы 21 сәуірдегі
№ 261 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 225 шешіміне 1 қосымша
Қарабалық ауданының 2010 жылға
арналған аудандық бюджеті
Санат
Мың теңге
Сомасы
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Түсімдер

в абзаце пятом пункта 5-1 указанного решения:
цифры "14606,0" заменить цифрами "15179,0";
дополнить указанное решение пунктом 5-7 следующего содержания:
"5-7. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
231,0 тысяча тенге - на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;
1503,0 тысячи тенге – на реализацию государственного заказа в дошкольных организациях образования.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Данное решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель двенадцатой сессии            С. Лысоченко
Секретарь районного маслихата               А. Тюлюбаев
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения
"Отдел финансов Карабалыкского района"
________________ Л. Булдакова
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного планирования
Карабалыкского района"
_______________ Н. Бодня
Приложение
к решению маслихата
от 21 апреля 2010 года № 261
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 декабря 2009 года № 225
Районный бюджет Карабалыкского района на 2010 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

1179,0
014
Үйде азаматтар қажет ететін
әлеуметтік көмек көрсету
17174,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға
мемлекеттік жәрдем
16041,0
017
Мүгедектерді оңалтудың жеке
бағдарламасына сәйкес арнайы
гигиеналық құралдармен және
ымдау тілі мамандарының қызметін
ұсыну, жеке көмекші қажет ететін
мүгедектерді қамтамасыз ету
1051,0
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65
жылдығына орай Ұлы Отан
соғысының қатысушыларына және
мүгедектеріне Тәуелсіз
Мемлекеттер Достастығы елдері
бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы бойынша
жол жүруін, сондай-ақ оларға
және олармен бірге жүретін
адамдарға Мәскеу, Астана
қалаларындағы мерекелік
іс-шараларға қатысу үшін
тамақтануына, тұруына, жол
жүруіне арналған шығыстарды
төлеуді қамтамасыз ету
231,0
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65
жылдығына орай Ұлы Отан
соғысының қатысушыларына және
мүгедектеріне, сондай-ақ оларға
теңестірілген тұлғаларға,
майдандағы армия құрамына
кірмеген, 1941 жылғы 22
маусымнан бастап 1945 жылғы 3
қыркүйек аралығындағы кезеңде
әскери бөлімдерде, мекемелерде,
әскери-оқу орындарында әскери
қызметтен өткерген, "1941-1945
жж. Ұлы Отан соғысында
Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны
жеңгені үшін" медалімен
марапатталған әскери
қызметшілерге, оның ішінде
запасқа (отставкаға)
шығарылғандарға, Ұлы Отан соғысы
жылдарында тылда кемінде алты ай
жұмыс істеген (қызмет істеген)
адамдарға біржолғы материалдық
көмек төлеу

1179,0
014
Оказание социальной помощи
нуждающимся гражданам на дому
17174,0
016
Государственные пособия на детей до
18 лет
16041,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов
обязательными гигиеническими
средствами и предоставление услуг
специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в
соответствии с индивидуальной
программой реабилитации инвалида
1051,0
019
Обеспечение проезда участникам и
инвалидам Великой Отечественной войны
по странам Содружества Независимых
Государств, по территории Республики
Казахстан, а также оплаты им и
сопровождающим их лицам расходов на
питание, проживание, проезд для
участия в праздничных мероприятиях в
городах Москва, Астана к 65-летию
Победы в Великой Отечественной войне
231,0
020
Выплата единовременной материальной
помощи участникам и инвалидам Великой
Отечественной войны, а также лицам,
приравненным к ним, военнослужащим, в
том числе уволенным в запас
(отставку), проходившим военную
службу в период с 22 июня 1941 года
по 3 сентября 1945 года в воинских
частях, учреждениях, в военно-учебных
заведениях, не входивших в состав
действующей армии, награжденным
медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим
(прослужившим) не менее шести месяцев
в тылу в годы Великой Отечественной
войны к 65-летию Победы в Великой
Отечественной войне