Мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 225 "Қарабалық ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2010 жылғы 21 қазандағы № 303 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 27 қазанда № 9-12-146 тіркелді
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қарабалық ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 225 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-12-128 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 13 қаңтарда "Айна" аудандық газетінде жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы мына редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2010 жылға мына көлемдерде:
1) кірістер – 1440464,8 мың теңге, оның ішінде;
салық түсімдері бойынша – 450418,0 мың теңге;
салық емес түсімдері бойынша – 5252,8 мың теңге;
негізгі капиталдан түсетін түсімдер бойынша – 15794,0 мың теңге;
трансферттерден түсімдер бойынша – 969000,0 мың теңге;
2) шығындар – 1440899,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 13936,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 14233,0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 296,6 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджеттің тапшылығы (профицит) - -14370,7 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 14370,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағында:
"2831,0" деген сандар "2960,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"1281,0" деген сандар "1199,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"1731,0" деген сандар "1667,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 5-1 тармағында:
"11154,0" деген сандар "11060,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 5-2 тармағында:
"2008,0" деген сандар "2404,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 5-3 тармағында:
"19276,0" деген сандар "19264,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"8194,0" деген сандар "8190,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"11082,0" деген сандар "11074,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 5-6 тармағында:
"11400,0" деген сандар "11900,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 5-7 тармағында:
"231,0" деген сандар "70,0" деген сандармен ауыстырылсын.
Көрсетілген шешімнің 6-тармағында "4654,0" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын.
Көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2009 года № 225 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 21 октября 2010 года № 303. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 27 октября 2010 года № 9-12-146
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карабалыкского района на 2010-2012 годы" от 25 декабря 2009 года № 225 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-128, опубликовано 13 января 2010 года в районной газете "Айна") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы - 1440464,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 450418,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 5252,8 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15794,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 969000,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1440899,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13936,4 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 14233,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 296,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14370,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14370,7 тысяч тенге.";
в пункте 5 указанного решения:
цифры "2831,0" заменить цифрами "2960,0";
цифры "1281,0" заменить цифрами "1199,0";
цифры "1731,0" заменить цифрами "1667,0";
в пункте 5-1 указанного решения:
цифры "11154,0" заменить цифрами "11060,0".
в пункте 5-2 указанного решения:
цифры "2008,0" заменить цифрами "2404,0".
в пункте 5-3 указанного решения:
цифры "19276,0" заменить цифрами "19264,0";
цифры "8194,0" заменить цифрами "8190,0";
цифры "11082,0" заменить цифрами "11074,0";
в пункте 5-6 указанного решения:
цифры "11400,0" заменить цифрами "11900,0";
в пункте 5-7 указанного решения:
цифры "231,0" заменить цифрами "70,0";
в пункте 6 указанного решения цифры "4654,0" заменить цифрой "0".
Приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

10134,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын
мүгедек балаларды материалдық
қамтамасыз ету
1053,0
014
Үйде азаматтар қажет ететін
әлеуметтік көмек көрсету
16682,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға
мемлекеттік жәрдем
16417,0
017
Мүгедектерді оңалтудың жеке
бағдарламасына сәйкес арнайы
гигиеналық құралдармен және
ымдау тілі мамандарының қызметін
ұсыну, жеке көмекші қажет ететін
мүгедектерді қамтамасыз ету
859,0
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65
жылдығына орай Ұлы Отан
соғысының қатысушыларына және
мүгедектеріне Тәуелсіз
Мемлекеттер Достастығы елдері
бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы бойынша
жол жүруін, сондай-ақ оларға
және олармен бірге жүретін
адамдарға Мәскеу, Астана
қалаларындағы мерекелік
іс-шараларға қатысу үшін
тамақтануына, тұруына, жол
жүруіне арналған шығыстарды
төлеуді қамтамасыз ету
70,0
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65
жылдығына орай Ұлы Отан
соғысының қатысушыларына және
мүгедектеріне, сондай-ақ оларға
теңестірілген тұлғаларға,
майдандағы армия құрамына
кірмеген, 1941 жылғы 22
маусымнан бастап 1945 жылғы 3
қыркүйек аралығындағы кезеңде
әскери бөлімдерде, мекемелерде,
әскери-оқу орындарында әскери
қызметтен өткерген, "1941-1945
жж. Ұлы Отан соғысында
Германияны жеңгенi үшiн"
медалімен немесе "Жапонияны
жеңгені үшін" медалімен
марапатталған әскери
қызметшілерге, оның ішінде
запасқа (отставкаға)
шығарылғандарға, Ұлы Отан соғысы
жылдарында тылда кемінде алты ай
жұмыс істеген (қызмет істеген)
адамдарға біржолғы материалдық
көмек төлеу

10134,0
010
Материальное обеспечение
детей-инвалидов, воспитывающихся и
обучающихся на дому
1053,0
014
Оказание социальной помощи
нуждающимся гражданам на дому
16682,0
016
Государственные пособия на детей до
18 лет
16417,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов
обязательными гигиеническими
средствами и предоставление услуг
специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в
соответствии с индивидуальной
программой реабилитации инвалида
859,0
019
Обеспечение проезда участникам и
инвалидам Великой Отечественной войны
по странам Содружества Независимых
Государств, по территории Республики
Казахстан, а также оплаты им и
сопровождающим их лицам расходов на
питание, проживание, проезд
участия в праздничных мероприятиях в
городах Москва, Астана к 65-летию
Победы в Великой Отечественной войне
70,0
020
Выплата единовременной материальной
помощи участникам и инвалидам Великой
Отечественной войны, а также лицам,
приравненным к ним, военнослужащим, в
том числе уволенным в запас
(отставку), проходившим военную
службу в период с 22 июня 1941 года
по 3 сентября 1945 года в воинских
частях, учреждениях, в военно-учебных
заведениях, не входивших в состав
действующей армии, награжденным
медалью "За победу над Германией в
Великой Отечественной войне 1941-1945
гг." или медалью "За победу над
Японией", проработавшим
(прослужившим) не менее шести месяцев
в тылу в годы Великой Отечественной
войны к 65-летию Победы в Великой
Отечественной войне