"Қарасу ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 202 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 14 қаңтардағы № 207 шешімі. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 27 қаңтарда № 9-13-101 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы № 02-4-128 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 23.06.2014 № 02-4-128 хатымен).
Қарасу ауданы әкімдігінің қаулысын қарап, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қарасу ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 202 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-13-99 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 6 қаңтардағы "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 508 540 мың теңге, оның iшiнде: салықтық түсімдер – 346 620 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 5 700 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 150 220 мың теңге;
2) шығындар – 1 548 115,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16 902,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 16902,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 12 500 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -68 977,5 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын (профицитің) қаржыландыру – 68 977,5 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-1 тармағымен толықтырылсын:
"2-1. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы ағымдағы трансферттерді қайтару - 272,8 мың теңгеге қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-13-23-33-4 тармақтарымен толықтырылсын:
"3-1. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің мынадай көлемдерде қарастырылғаны ескерілсін:
білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарын, орта, техникалық және кәсіби, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, "Өзін өзі тану" пәні бойынша біліктілігін арттыру институттарын оқу құралдарымен жабдықтауға – 3506,0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2009 года № 202 "О районном бюджете Карасуского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 14 января 2010 года № 207. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 27 января 2010 года № 9-13-101. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23 июня 2014 года № 02-4-128)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23.06.2014 № 02-4-128).
Рассмотрев постановление акимата Карасуского района, в соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2010-2012 годы" от 21 декабря 2009 года № 202 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-13-99, опубликовано 6 января 2010 года в газете "Қарасу өңірі") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, и в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 508 540 тысячи тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 346 620 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 700 тысяч тенге; поступлениям от продажи основного капитала – 6 000 тысяч тенге; поступлениям трансфертов – 1 150 220 тысяч тенге;
2) затраты – 1 548 115,5 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 16 902,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 16 902,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 12 500 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -68 977,5 тысяч тенге;
финансирование дефицита (профицита) бюджета - 68 977,5 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в сумме 272,8 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 3-13-23-33-4 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в бюджете района на 2010 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в следующих размерах:
3506,0 тысяч тенге - на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание";

ең төменгі күнкөріс мөлшерінің өсуіне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек пен 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге – 16122,0 мың теңге;
әлеуметтік жұмыс орындарын және жастар практикасының бағдарламасын ұлғайтуға – 10200 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіске 65 жыл толуына байланысты Ұлы Отан соғысына қатысқандар мен мүгедектерге біржолғы материалдық көмек төлеуге – 4305,0 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіске 65 жыл толуына байланысты Ұлы Отан соғысына қатысқандар мен мүгедектердің жолақысын қамтамасыз етуге – 64,0 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың ветеринария саласындағы бөлімшелерін ұстауға – 19737,0 мың теңге;
эпизоотикаға қарсы іс-шараларды өткізуге – 10997,0 мың теңге;
3-2. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен түсімінің қарастырылғаны ескерілсін:
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2385,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 16902,0 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін.
3-3. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасында 2005-2010 жылдарға арналған Білім беруді дамытудың мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 28914,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға – 12291,0 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді ашуға – 16623,0 мың теңге;
3-4. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыруға 8100,0 мың теңге сомасында қаражаттар қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
республикалық бюджеттен алынған трансферттер есебінен – 8100,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1235-қосымшалары осы шешімнің 1234-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасу аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрағасы          С. Нәзкеева
Аудандық мәслихатының хатшысы                С. Қазиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасу ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы:
_____________ И.Горлова
2010.01.14 жыл
"Қарасу ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы:
________________ Л.Евсюкова
2010.01.14 жыл
Мәслихаттың

16122,0 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума;
10200 тысяч тенге - на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики;
4305,0 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной Войне;
64,0 тысяч тенге – на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной Войне;
19737,0 тысячи тенге – на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии;
10997,0 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
3-2. Учесть, что в районом бюджете на 2010 год предусмотрено поступление из республиканского бюджета:
целевых текущих трансфертов для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 2385,0 тысяча тенге;
бюджетных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 16902,0 тысячи тенге.
3-3. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы в сумме 28914,0 тысяч тенге, в том числе:
12291,0 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
16623,0 тысяч тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования.
3-4. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрены средства на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 8100,0 тысяч тенге, в том числе:
8100,0 тысяч тенге - за счет трансфертов из республиканского бюджета.";
приложения 1235 изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной сессии
Карасуского районного маслихата:           С. Назкеева
Секретарь районного маслихата:               С. Казиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата Карасуского района"
________________ И.Горлова
14.01.2010 год
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района"
_______________ Л.Евсюкова
14.01.2010 год
Приложение 1
к решению маслихата