Мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 202 "Қарасу ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 23 ақпандағы № 215 шешімі. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 15 наурызда № 9-13-105 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы № 02-4-128 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 23.06.2014 № 02-4-128 хатымен).
Қарасу ауданы әкімдігінің қаулысын қарап, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қарасу ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 202 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-13-99 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 6 қаңтардағы "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1235 қосымшалары осы шешімнің 1234-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасу аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрағасы          Ж. Дитаев
Аудандық мәслихатының хатшысы              С. Қазиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасу ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
______________ И.Горлова
23.02.2010 жыл
"Қарасу ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________________ Л.Евсюкова
23.02.2010 жыл

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2009 года № 202 "О районном бюджете Карасуского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 23 февраля 2010 года № 215. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 15 марта 2010 года № 9-13-105. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23 июня 2014 года № 02-4-128)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23.06.2014 № 02-4-128).
Рассмотрев постановление акимата Карасуского района, в соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2010-2012 годы" от 21 декабря 2009 года № 202 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-13-99, опубликовано 6 января 2010 года в газете "Қарасу өңірі") следующие изменения:
приложения 1235 изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной сессии
Карасуского районного маслихата            Ж. Дитаев
Секретарь районного маслихата              С. Казиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата Карасуского района"
_______________ И.Горлова
23.02.2010
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района:
_______________ Л.Евсюкова
23.01.2010
Приложение № 1
к решению маслихата