Мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 202 "Қарасу ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 17 сәуірдегі № 220 шешімі. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 сәуірде № 9-13-109 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы № 02-4-128 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 23.06.2014 № 02-4-128 хатымен).
Қарасу ауданы әкімдігінің қаулысын қарап, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қарасу ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 202 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-13-99 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 6 қаңтардағы "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған), мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1)-тармақшасында:
"1 508 540,0" деген сандар "1 561 614,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"346 620,0" деген сандар "396 120,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 700,0" деген сандар "6 200,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 150 220,0" деген сандар "1 153 294,0" деген сандармен ауыстырылсын;
2)-тармақшасында "1 548 115,5" деген сандар "1 602 559,5" деген сандармен ауыстырылсын;
4)-тармақшасында "12 500,0" деген сандар "11 130,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 2-тармағында "93 609,0" деген сандар "46 804,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 3-тармағында үшінші абзац "758,0" деген сандар "886,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 3-1-тармағындағы төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге – 4350,0 мың теңге";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2009 года № 202 "О районном бюджете Карасуского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 17 апреля 2010 года № 220. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 26 апреля 2010 года № 9-13-109. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23 июня 2014 года № 02-4-128)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23.06.2014 № 02-4-128).
Рассмотрев постановление акимата Карасуского района, в соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2010-2012 годы" от 21 декабря 2009 года № 202 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-13-99, опубликовано 6 января 2010 года в газете "Қарасу өңірі") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1):
цифры "1 508 540,0" заменить цифрами "1 561 614,0";
цифры "346 620,0" заменить цифрами "396 120,0";
цифры "5 700,0" заменить цифрами "6 200,0";
цифры "1 150 220,0" заменить цифрами "1 153 294,0";
в подпункте 2) цифры "1 548 115,5" заменить цифрами "1 602 559,5";
в подпункте 4) цифры "12 500,0" заменить цифрами "11 130,0";
в пункте 2 указанного решения цифры "93 609,0" заменить цифрами "46 804,0";
в пункте 3 абзаца третьего указанного решения цифры "758,0" заменить цифрами "886,0";
в пункте 3-1 абзаца четвертого указанного решения изложить в следующей редакции:
"4350,0 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне";

көрсетілген шешімнің 3-1-тармағында алтыншы абзац "19737,0" деген сандар "20512,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 3-1-тармағын мынадай мазмұндағы сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырмасын іске асыру – 1500,0 мың теңге";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-5 тармағымен толықтырылсын:
"3-5. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге – 626,0 мың теңге сомада облыстық бюджет трансферттерінің түсімі қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасу аудандық
мәслихатының кезектен тыс
сессиясының төрағасы                    М. Сауытпаев
Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы                       С. Қазиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасу ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы:
______________ И.Горлова
17.04.2010 жыл
"Қарасу ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы:
________________ Л.Евсюкова
17.04.2010 жыл
2010 жылғы 17 сәуірдегі
№ 220 мәслихат шешіміне
1 қосымша

в пункте 3-1 абзаца шестого указанного решения цифры "19737,0" заменить цифрами "20512,0";
дополнить пункт 3-1 указанного решения абзацем восемь следующего содержания:
"1500,0 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования";
дополнить указанное решение пунктом 3-5 следующего содержания:
"3-5. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление трансфертов из областного бюджета на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне в сумме 626,0 тысяч тенге.";
приложения 15 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной сессии
Карасуского районного маслихата             М. Саутпаев
Секретарь Карасуского
районного маслихата                           С. Казиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата Карасуского района"
_______________                            И.Горлова
17.04.2010 год
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района"
_______________                            Л.Евсюкова
17.04.2010 год
Приложение № 1
к решению маслихата
от 17 апреля 2010 года № 220
Утверждено
решением маслихата

1331,0
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
64,0
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны женгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
4976,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
13387,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13387,0
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10477,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді аудару, төлеу мен жеткізу жөніндегі қызметтерді төлеу
922,0
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1988,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
21154,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2435,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2435,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақтаулуын ұйымдастыру
935,0
004
Бөлек санаттағы азаматтарды тұрғын үймен қамтамасыз ету
1500,0
3
Елді-мекендерді абаттандыру
18719,0
123
Қаладағы аудан аудандық манызы бар қала, кент, аул (село) ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
18719,0
008
Елді мекендердің көшелерін жарыққа түсіру
2648,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
3000,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
13071,0
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
111412,0
1
Мәдениет саласындағы қызмет
51987,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
51987,0
003
Мәдени-бос үақыттың жұмысын қолдау
51987,0
2
Спорт
8166,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) дене шынықтыру және спорт бөлімі

1331,0
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание,проживание,проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва,Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной Войне
64,0
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
4976,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
13387,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
13387,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
10477,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
922,0
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
1988,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
21154,0
1
Жилищное хозяйство
2435,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2435,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
935,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1500,0
3
Благоустройство населенных пунктов
18719,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
18719,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
2648,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3000,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
13071,0
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
111412,0
1
Деятельность в области культуры
51987,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
51987,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
51987,0
2
Спорт
8166,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)

4306
"Қарамырза ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4490
"Қарасу ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
10909
"Қойбағар ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5351
"Люблин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5234
"Новопавлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6024
"Новоселов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4608
"Октябрь ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
7985
"Павлов ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4775
"Степной ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4881
"Теректі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5784
"Ушаков ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5427
"Целинный ауылдық округі әкімінің аппараты"" мемлекеттік мекемесі
5035
"Шолақашы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4816
"Черняев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4556
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
3934,0
"Айдарлы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
195
"Белорус ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
195
"Восток ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
145
"Жалғысқан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
195
"Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
345
"Железнодорожный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
195
"Иличьев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
195
"Қарамырза ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
195
"Қарасу ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
145
"Қойбағар ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
145
"Люблин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
194
"Новопавлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
194
"Новоселов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
194
"Октябрь ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
144
"Павлов ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
194
"Степной ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
194
"Теректі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
194
"Ушаков ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
194
"Целинный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
194
"Шолақашы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
144
"Черняев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
144
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
18719
3
Елді-мекендерді абаттандыру
18719

4306
Государственное учреждение "Аппарат акима Карамырзинского сельского округа"
4490
Государственное учреждение "Аппарат акима села Карасу"
10909
Государственное учреждение "Аппарат акима села Койбагар"
5351
Государственное учреждение "Аппарат акима Люблинского сельского округа"
5234
Государственное учреждение "Аппарат акима села Новопавловка"
6024
Государственное учреждение "Аппарат акима Новоселовского сельского округа"
4608
Государственное учреждение "Аппарат акима села Октябрьское"
7985
Государственное учреждение "Аппарат акима села Павловское"
4775
Государственное учреждение "Аппарат акима села Степное"
4881
Государственное учреждение "Аппарат акима Теректинского сельского округа"
5784
Государственное учреждение "Аппарат акима Ушаковского сельского округа"
5427
Государственное учреждение "Аппарат акима Целинного сельского округа"
5035
Государственное учреждение "Аппарат акима Челгашинского сельского округа"
4816
Государственное учреждение "Аппарат акима Черняевского сельского округа"
4556
023
Материально-техническое оснащение государственных органов
3934,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Айдарлинского сельского округа"
195
Государственное учреждение "Аппарат акима Белорусского сельского округа"
195
Государственное учреждение "Аппарат акима Восточного сельского округа"
145
Государственное учреждение "Аппарат акима села Жалгыскан"
195
Государственное учреждение "Аппарат акима Жамбыльского сельского округа"
345
Государственное учреждение "Аппарат акима Железнодорожного сельского округа"
195
Государственное учреждение "Аппарат акима Ильичевского сельского округа"
195
Государственное учреждение "Аппарат акима Карамырзинского сельского округа"
195
Государственное учреждение "Аппарат акима села Карасу"
145
Государственное учреждение "Аппарат акима села Койбагар"
145
Государственное учреждение "Аппарат акима Люблинского сельского округа"
194
Государственное учреждение "Аппарат акима села Новопавловка"
194
Государственное учреждение "Аппарат акима Новоселовского сельского округа"
194
Государственное учреждение "Аппарат акима села Октябрьское"
144
Государственное учреждение "Аппарат акима села Павловское"
194
Государственное учреждение "Аппарат акима села Степное"
194
Государственное учреждение "Аппарат акима Теректинского сельского округа"
194
Государственное учреждение "Аппарат акима Ушаковского сельского округа"
194
Государственное учреждение "Аппарат акима Целинного сельского округа"
194
Государственное учреждение "Аппарат акима Челгашинского сельского округа"
144
Государственное учреждение "Аппарат акима Черняевского сельского округа"
144
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
18719
3
Благоустройство населенных пунктов
18719

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
18719
008
Елді мекендердің көшелерін жарыққа түсіру
2648
"Қарасу ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1800
"Қойбағар ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
322
"Новоселов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
120
"Октябрь ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
406
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
3000
"Қарасу ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1900
"Теректі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
600
"Ушаков ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
500
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
13071
"Қарасу ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
13071
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
8100
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған орта және жер қатынастарының саласында өзге де қызметтер
8100
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
8100
"Қарасу ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8100
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
8100
12
Көлік және коммуникация
5594
1
Автомобиль көлігі
5594
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
5594
013
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің (селоның), ауылдық (селолық) округтің автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
5594
"Қарасу ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5594

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
18719
008
Освещение улиц населенных пунктов
2648
Государственное учреждение "Аппарат акима села Карасу"
1800
Государственное учреждение "Аппарат акима села Койбагар"
322
Государственное учреждение "Аппарат акима Новоселовского сельского округа"
120
Государственное учреждение "Аппарат акима села Октябрьское"
406
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3000
Государственное учреждение "Аппарат акима села Карасу"
1900
Государственное учреждение "Аппарат акима Теректинского сельского округа"
600
Государственное учреждение "Аппарат акима Ушаковского сельского округа"
500
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
13071
Государственное учреждение "Аппарат акима села Карасу"
13071
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
8100
9
Прочие услуги в области сельского,водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
8100
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8100
Государственное учреждение "Аппарат акима села Карасу"
8100
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
8100
12
Транспорт и коммуникации
5594
1
Автомобильный транспорт
5594
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5594
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
5594
Государственное учреждение "Аппарат акима села Карасу"
5594