Қарасу ауылының көшесін қайта атау туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы Қарасу ауылы әкімдігінің 2010 жылғы 31 тамыздағы № 4 шешімі. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 1 қазанда № 9-13-115 тіркелді.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің 04.11.2020 № 13 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 4-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес, халықтың пiкiрiн ескере отырып, Қарасу ауданы Қарасу ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің 04.11.2020 № 13 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Приречная көшесі Н. Сәндібеков көшесіне өзгертілсін.
2. Осы шешім оны алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу аулының әкімі
Б. Шәріпов

О переименовании улицы села Карасу
Решение акима села Карасу Карасуского района Костанайской области от 31 августа 2010 года № 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 1 октября 2010 года № 9-13-115.
Сноска. Заголовок изложен в новой редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется решением акима Карасуского сельского округа Карасуского района Костанайской области от 04.11.2020 № 13 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения аким Карасуского сельского округа Карасуского района РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима Карасуского сельского округа Карасуского района Костанайской области от 04.11.2020 № 13 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Переименовать улицу Приречная в улицу Н. Сандыбекова.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Карасу
Б. Шарипов