Мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 254 "Қостанай ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2010 жылғы 3 наурыздағы № 271 шешімі. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 17 наурызда № 9-14-121 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Қостанай ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 1 наурыздағы № 111 "2010-2012 жылдарға арналған Қостанай ауданының аудандық бюджеті туралы" 2009 жылға 23 желтоқсандағы № 254 мәслихат шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу" мәслихат шешімінің жобасына Қостанай ауданы мәслихатының сессиясында бекітуге енгізу туралы" қаулысын қарап, Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 254 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-14-116 нөмірімен тіркелген, 2010 жылдың 15 қаңтарында аудандық "Арна" газетінде жарияланды) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының
он бірінші сессиясының төрағасы            А. Кучма
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы                    А. Досжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
бастығының міндетін атқарушы
___________________ М. Шилина
3 наурыз 2010 жыл
Мәслихаттың
2010 жылғы 3 наурыздағы
№ 271 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 254 шешіміне 1-қосымша
2010 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Специфика
АТАУЫ
I. Кірістер
4048060,0
1
00
0
00
САЛЫҚ ТҮСІМДЕРІ

О внесении изменений в решение маслихата от 23 декабря 2009 года № 254 "О районном бюджете Костанайского района на 2010-2010 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 3 марта 2010 года № 271. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 17 марта 2010 года № 9-14-121
В соответствии подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев постановление акимата Костанайского района от 1 марта 2010 года № 111 "О внесении на утверждение сессии Костанайского районного маслихата проекта решения маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2009 года № 254 "О районном бюджете Костанайского района на 2010-2012 годы" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Костанайского района на 2010-2012 годы" от 23 декабря 2009 года № 254 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-14-116, опубликовано 15 января 2010 года в районной газете "Арна") следующие изменения:
приложения 1, 2, 3 указанного решения изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель одиннадцатой сессии
Костанайского районного маслихата          А. Кучма
Секретарь Костанайского
районного маслихата                     А. Досжанов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности начальника
государственного учреждения "Отдел
экономики и бюджетного планирования"
акимата Костанайского района
________________________ М.Шилина
3 марта 2010 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 3 марта 2010 года № 271
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 декабря 2009 года № 254
Районный бюджет на 2010 год
Категория
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы
4048060,00
1
00
0
00
НАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ