"2010 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" әкімдіктің 2010 жылғы 19 сәуірдегі № 201 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 7 маусымдағы № 348 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 маусымда № 9-14-129 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20-бабының 5-тармағына сәйкес Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2010 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" әкімдіктің 2010 жылғы 19 сәуірдегі № 201 қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-14-127 нөмірімен тіркелген, 2010 жылдың 28 мамырында "Арна" газетінде ресми жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай ауданы әкімінің
міндеттерін атқарушы                       А. Кириченко
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________________ М. Жусупов
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің Қостанай ауданы
әкімдігінің "Горизонт" коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорнының директоры
___________________ Т. Кожахметов
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______________ В. Осадчая
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесі бастығының
міндеттерін атқарушы
__________________ М. Шилина
"Тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің Қостанай
ауданы әкімдігінің
"Затобол жылу энергетикалық
компаниясы" коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорынның
директоры
__________________ А. Фищук
Әкімдіктің
2010 жылғы 7 маусымдағы
№ 348 қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері және шарттары
р/с
Нақты түрлер мен
көлемдер
Қоғамдық жұмыстарды
орындау шарттар
6
20300 шаршы метр
Александров селолық
округінің аумағын
жинастыру: Александров,
Жуков, Давыденов
селоларда көше, парк,
ескерткіштер, автобус
аялдамалар, зираттар.
11342 шаршы метр шөп
шабу, ағаштарды,
бордюрлерді,
шарбақтарды ақтау,
ағаштар мен талдарды
түзеп кесу, кеуіп
қалған ағашты арамен
кесу, жас көшеттерді
отырғызу және оларды
күту, гүл клумбаларын
қолымен қайта қазу,
отырғызу және суару,
көше қоршауларды
жөндеу, газ трубаларын
және тіреулерін сырлау,
қоқыс жинау.
Қоғамдық жұмысшының жұмыс
күні бес жұмыс күні ішінде
сегіз сағаттан аспауға
тиіс. Төлем ай сайын және
орындалған жұмыс көлеміне
байланысты жүргізіледі.
Қоғамдық жұмысшы еңбекті
сақтау туралы заңнамаға
сәйкес арнай киімдермен,
құралдармен, саймандармен
қамтамасыз етіледі;
қолданыстағы заңнамаға
сәйкес қоғамдық жұмыстарға
қатысушы жұмыссыздардың
мертігу немесе денсаулыққа
келтірілген өзге де зиянды
өтеу, уақытша жұмысқа
қабілетсіздігі жөнінде
әлеуметтік жәрдемақы
төлеуді қамтамасыз ету;
коммуналды мемлекеттік
кәсіпорындармен еңбек,
зейнетақымен қамсыздандыру
және сақтандыру туралы
Қазақстан Республикасының
заңнамасын сақтау.
7
Владимиров селосының
аумағын жинастыру:
көше, жолдарды тазарту,
арам шөптерді жұлу,
ағаштар мен талдарды
түзеп кесу, ағаштарды
отырғызу, ақтау және
оларды күту, қоқыс
жинау. Еселеп салу,
ағаш қақпақтарды жасау,
қоғамдық құдықтар
маңайының шөбін қолымен
жұлу 5 - дана. Мәдениет
ескерткіштер маңайының
шөбін қолымен жұлу,
ақтау, сырлау - 3 дана
- 19600 шаршы метр.
Қоғамдық жұмысшының жұмыс
күні бес жұмыс күні ішінде
сегіз сағаттан аспауға
тиіс. Төлем ай сайын және
орындалған жұмыс көлеміне
байланысты жүргізіледі.
Қоғамдық жұмысшы еңбекті
сақтау туралы заңнамаға
сәйкес арнай киімдермен,
құралдармен, саймандармен
қамтамасыз етіледі;
қолданыстағы заңнамаға
сәйкес қоғамдық жұмыстарға
қатысушы жұмыссыздардың
мертігу немесе денсаулыққа
келтірілген өзге де зиянды
өтеу, уақытша жұмысқа
қабілетсіздігі жөнінде
әлеуметтік жәрдемақы
төлеуді қамтамасыз ету;
коммуналды мемлекеттік
кәсіпорындармен еңбек,
зейнетақымен қамсыздандыру
және сақтандыру туралы
Қазақстан Республикасының
заңнамасын сақтау.
8
Жданов, Васильев, Киров
селолардың аумағын
жинастыру: ағаштарды
түзеп кесу, ағаштарды
және бағандарды ақтау,
шөптерді шабу. 350 метр
қоршау сырлау, 12 дана
гүлзарлар клумбаны
қайта қазу, отырғызу,
шөбін жұлу және қолмен
суару. Жас көшеттерді
отырғызу және оларды
күту.
Қоғамдық жұмысшының жұмыс
күні бес жұмыс күні ішінде
сегіз сағаттан аспауға
тиіс. Төлем ай сайын және
орындалған жұмыс көлеміне
байланысты жүргізіледі.
Қоғамдық жұмысшы еңбекті
сақтау туралы заңнамаға
сәйкес арнай киімдермен,
құралдармен, саймандармен
қамтамасыз етіледі;
қолданыстағы заңнамаға
сәйкес қоғамдық жұмыстарға
қатысушы жұмыссыздардың
мертігу немесе денсаулыққа
келтірілген өзге де зиянды
өтеу, уақытша жұмысқа
қабілетсіздігі жөнінде
әлеуметтік жәрдемақы
төлеуді қамтамасыз ету;
коммуналды мемлекеттік
кәсіпорындармен еңбек,
зейнетақымен қамсыздандыру
және сақтандыру туралы
Қазақстан Республикасының
заңнамасын сақтау.
9
45000 шаршы метр Жамбыл
селолық округінің
аумағын жинастыру:
сквер, аллея және
іргелес аумағын,
ескерткіштерді, ағаштар
мен талдарды түзеп
кесу, 150 метр
бордюрлерді ақтау, 150
дана баған ақтау, 700
шаршы метр шарбақтарды
сырлау. 250 шаршы метр
гүлзарлар клумбаларды
қайта қазу, отырғызу,
шөбін жұлу және суару,
6 километр трасса бойы
кювет жинау, 810 шаршы
метр "Қостанай
ауданының Жамбыл
селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі ғимаратының
цоколын және ғимарат
маңайындағы қоршауды
ақтау.
Қоғамдық жұмысшының жұмыс
күні бес жұмыс күні ішінде
сегіз сағаттан аспауға
тиіс. Төлем ай сайын және
орындалған жұмыс көлеміне
байланысты жүргізіледі.
Қоғамдық жұмысшы еңбекті
сақтау туралы заңнамаға
сәйкес арнай киімдермен,
құралдармен, саймандармен
қамтамасыз етіледі;
қолданыстағы заңнамаға
сәйкес қоғамдық жұмыстарға
қатысушы жұмыссыздардың
мертігу немесе денсаулыққа
келтірілген өзге де зиянды
өтеу, уақытша жұмысқа
қабілетсіздігі жөнінде
әлеуметтік жәрдемақы
төлеуді қамтамасыз ету;
коммуналды мемлекеттік
кәсіпорындармен еңбек,
зейнетақымен қамсыздандыру
және сақтандыру туралы
Қазақстан Республикасының
заңнамасын сақтау.

О внесении дополнения в постановление акимата от 19 апреля 2010 года № 201 "Об организации общественных работ в 2010 году"
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 7 июня 2010 года № 348. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 23 июня 2010 года № 9-14-129
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об организации общественных работ в 2010 году" от 19 апреля 2010 года № 201 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-14-127, официально опубликовано 28 мая 2010 года в газете "Арна") следующее дополнение:
приложение к указанному постановлению дополнить согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Костанайского района                 А. Кириченко
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ"
акимата Костанайского района
_________________ М. Жусупов
Директор коммунального
государственного предприятия
"Горизонт" акимата Костанайского
района государственного учреждения
"Отдел жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского транспорта
и автомобильных дорог" акимата
Костанайского района
____________________ Т. Кожахметов
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов"
акимата Костанайского района
_________________ В. Осадчая
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования"
акимата Костанайского района
__________________ М. Шилина
Директор коммунального
государственного предприятия
"Затобольская теплоэнергетическая
компания" акимата Костанайского
района государственного учреждения
"Отдел жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского транспорта
и автомобильных дорог"
__________________________ А. Фищук
Приложение
к постановлению акимата
от 7 июня 2010 года № 348
Виды, объемы и условия общественных работ
пп
Конкретные виды и
объемы
Условия выполнения
общественных работ
6
Уборка территории
Александровского
сельского округа:
улиц, парка, обелиска,
автобусных остановок,
кладбищ в селах
Александровка,
Жуковка, Давыденовка
- 20300 квадратных
метров. Кошение травы,
побелка деревьев,
бордюров, изгороди,
подрезка деревьев,
кустарников,
спиливание сухостоя,
посадка молодых
саженцев и уход за
ними, перекопка
посадка и полив
цветочных клумб в
ручную, ремонт уличных
ограждений, покраска
газовых труб и опор,
уборка мусора - 11342
квадратных метра
Рабочий день общественного
работника не превышает восьми
часов при пятидневной рабочей
неделе. Оплата производится
ежемесячно и зависит от объема
выполненных работ.
Общественный работник
обеспечивается спецодеждой,
инструментом, оборудованием в
соответствии с
законодательством об охране
труда; обеспечение выплаты
социального пособия по
временной нетрудоспособности,
возмещения вреда, причиненного
увечьем или иным повреждением
здоровья, безработным,
участвующим в общественных
работах, в соответствии с
действующим законодательством;
соблюдение коммунальным
государственным предприятием
законодательства Республики
Казахстан о труде, пенсионном
обеспечении и страховании
7
Уборка территории села
Владимировка: улиц,
очистка дорог,
прополка сорняка,
подрезка деревьев и
кустарников, побелка,
посадка деревьев и
уход за ними, уборка
мусора. Подсыпка,
изготовление
деревянных крышек,
прополка травы в
ручную вокруг
общественных колодцев
- 5 штук. Побелка,
покраска, прополка
травы в ручную вокруг
памятников культуры
- 3 штуки - 19600
квадратных метров
Рабочий день общественного
работника не превышает восьми
часов при пятидневной рабочей
неделе. Оплата производится
ежемесячно и зависит от объема
выполненных работ.
Общественный работник
обеспечивается спецодеждой,
инструментом, оборудованием в
соответствии с
законодательством об охране
труда; обеспечение выплаты
социального пособия по
временной нетрудоспособности,
возмещения вреда, причиненного
увечьем или иным повреждением
здоровья, безработным,
участвующим в общественных
работах, в соответствии с
действующим законодательством;
соблюдение коммунальным
государственным предприятием
законодательства Республики
Казахстан о труде, пенсионном
обеспечении и страховании
8
Уборка территории сел
Ждановка, Васильевка,
Кировка: подрезка
деревьев, побелка
деревьев и столбов,
кошение травы.
Покраска изгороди 350
метров, перекопка,
посадка, прополка и
ручной полив цветочных
клумб - 12 штук.
Посадка молодых
саженцев и уход за
ними
Рабочий день общественного
работника не превышает восьми
часов при пятидневной рабочей
неделе. Оплата производится
ежемесячно и зависит от объема
выполненных работ.
Общественный работник
обеспечивается спецодеждой,
инструментом, оборудованием в
соответствии с
законодательством об охране
труда; обеспечение выплаты
социального пособия по
временной нетрудоспособности,
возмещения вреда, причиненного
увечьем или иным повреждением
здоровья, безработным,
участвующим в общественных
работах, в соответствии с
действующим законодательством;
соблюдение коммунальным
государственным предприятием
законодательства Республики
Казахстан о труде, пенсионном
обеспечении и страховании
9
Уборка территории
Жамбылского сельского
округа: сквера, аллеи
и прилегающей
территории памятников
– 45000 квадратных
метров, подрезка
кустарников, деревьев,
побелка бордюров - 150
метров, побелка
столбов - 150 штук,
покраска заборов - 700
квадратных метров.
Перекопка, посадка,
прополка и полив
цветочных клумб 250
квадратных метров,
уборка кюветов вдоль
трассы – 6 километров,
побелка забора вокруг
здания и цоколя здания
государственного
учреждения "Аппарат
акима Жамбылского
сельского округа
Костанайского района"
– 810 квадратных
метров
Рабочий день общественного
работника не превышает восьми
часов при пятидневной рабочей
неделе. Оплата производится
ежемесячно и зависит от объема
выполненных работ.
Общественный работник
обеспечивается спецодеждой,
инструментом, оборудованием в
соответствии с
законодательством об охране
труда; обеспечение выплаты
социального пособия по
временной нетрудоспособности,
возмещения вреда, причиненного
увечьем или иным повреждением
здоровья, безработным,
участвующим в общественных
работах, в соответствии с
действующим законодательством;
соблюдение коммунальным
государственным предприятием
законодательства Республики
Казахстан о труде, пенсионном
обеспечении и страховании