"2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 233 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 258 шешімі. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 27 сәуірде № 9-18-112 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2010–2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 233 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-18-106 нөмірімен тіркелген, "Шамшырақ" аудандық газетінде 2010 жылғы 7 қаңтарда жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағында:
1) тармақшада:
"1558209,0" деген сандар "1672163,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"724297,0" деген сандар "818544,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"1800,0" деген сандар "2278,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"1000,0" деген сандар "1340,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"831112,0" деген сандар "850001,0" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"1637523,0" деген сандар "1717987,0" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"15200,0" деген сандар "48690,0" деген сандармен ауыстырылсын;
3 тармақта "88105,0" деген сандар "44102,0" деген сандармен ауыстырылсын;
7 тармақта "1751,0" деген сандар "2047,0" деген сандармен ауыстырылсын;
7-1 тармақта:
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушыларына және мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген тұлғаларға, майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызмет өткерген, "1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шығарылғандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет істеген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге – 9 032, 0 мың теңге;";
"15461,0" деген сандар "16068,0" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жетінші абзацпен толықтырылсын:
"Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушыларына және мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларындағы мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге – 71,0 мың теңге;";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2009 года № 233 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 20 апреля 2010 года № 258. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 27 апреля 2010 года № 9-18-122
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете на 2010-2012 годы" от 25 декабря 2009 года № 233 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-18-106, опубликовано 7 января 2010 года в районной газете "Маяк") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1):
цифры "1558209,0" заменить цифрами "1672163,0";
цифры "724297,0" заменить цифрами "818544,0";
цифры "1800,0" заменить цифрами "2278,0";
цифры "1000,0" заменить цифрами "1340,0";
цифры "831112,0" заменить цифрами "850001,0";
в подпункте 2):
цифры "1637523,0" заменить цифрами "1717987,0";
в подпункте 4):
цифры "15200,0" заменить цифрами "48690,0";
в пункте 3 цифры "88105,0" заменить цифрами "44102,0";
в пункте 7 цифры "1751,0" заменить цифрами "2047,0";
в пункте 7-1:
абзац третий изложить в следующей редакции:
"9 032,0 тысячи тенге - на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним; военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы" или медалью "За победу над Японией", лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны, к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;";
цифры "15461,0" заменить цифрами "16068,0";
дополнить абзацем седьмым следующего содержания:
"71,0 тысяча тенге - на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москве, Астане к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;";

көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 7-4, 7-5 тармақтармен толықтырылсын:
"7-4. 2010 жылға облыстық бюджеттен Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушыларына және мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген тұлғаларға, майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызмет өткерген, "1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шығарылғандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет істеген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге 1463,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
7-5. 2010 жылға дамуға облыстық бюджеттен коммуналдық меншік объектілерінің материалдық–техникалық базасын нығайтуға 17 200, 0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
8 тармақ алып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жиырма бесінші,
кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       Б. Бердалинов
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Ж. Шинкин
КЕЛІСІЛДІ:
"Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
______________________ В. Пирог
Мәслихаттың

дополнить указанное решение пунктами 7-4, 7-5 следующего содержания:
"7-4. Учесть, что на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним; военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы" или медалью "За победу над Японией", лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны, к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне в сумме 1 463,0 тысячи тенге.
7-5. Учесть, что на 2010 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме 17200,0 тысяч тенге.";
пункт 8 исключить;
приложения 1, 4, 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель
двадцать пятой,
внеочередной сессии                        Б. Бердалинов
Секретарь
районного маслихата                        Ж. Шинкин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Тарановского района"
__________________ В. Пирог
Приложение 1
к решению маслихата

271,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде
әлеуметтiк көмек көрсету
10820,0
016
18 жасқа дейіні балаларға
мемлекеттік жәрдемақылар
20913,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке
бағдарламасына сәйкес, мұқтаж
мүгедектерді міндетті гигиеналық
құралдармен қамтамасыз етуге,
және ымдау тілі мамандарының,
жеке көмекшілердің қызмет көрсету
2051,0
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65
жылдығына орай Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен мүгедектеріне
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы
елдері бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы бойынша
жол жүруін, сондай-ақ оларға және
олармен бірге жүретін адамдарға
Мәскеу, Астана қалаларында
мерекелік іс-шараларға қатысуы
үшін тамақтануына, тұруына, жол
жүруіне арналған шығыстарын
төлеуді қамтамасыз ету
71,0
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65
жылдығына орай Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен мүгедектеріне,
сондай-ақ оларға теңестірілген,
оның ішінде майдандағы армия
құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22
маусымнан бастап 1945 жылғы 3
қыркүйек аралығындағы кезеңде
әскери бөлімшелерде, мекемелерде,
әскери-оқу орындарында әскери
қызметтен өткен, запасқа
босатылған (отставка), "1941-1945
жж. Ұлы Отан соғысында Германияны
жеңгенi үшiн" медалімен немесе
"Жапонияны жеңгені үшін"
медалімен марапатталған әскери
қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы
жылдарында тылда кемінде алты ай
жұмыс істеген (қызметте болған)
адамдарға біржолғы материалдық
көмек төлеу

271,0
06
2
451
014
Оказание социальной помощи
нуждающимся гражданам на дому
10820,0
06
2
451
016
Государственные пособия на детей
до 18 лет
20913,0
06
2
451
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов
обязательными гигиеническими
средствами и предоставление услуг
специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в
соответствии с индивидуальной
программой реабилитации инвалида
2051,0
019
Обеспечение проезда участникам и
инвалидам Великой Отечественной
войны по странам Содружества
Независимых Государств, по
территории Республики Казахстан, а
также оплаты им и сопровождающим
их лицам расходов на питание,
проживание, проезд для участия в
праздничных мероприятиях в городах
Москва, Астана к 65-летию Победы в
Великой Отечественной войне
71,0
020
Выплата единовременной
материальной помощи участникам и
инвалидам Великой Отечественной
войны, а также лицам, приравненным
к ним, военнослужащим, в том числе
уволенным в запас (отставку),
проходившим военную службу в
период с 22 июня 1941 года по 3
сентября 1945 года в воинских
частях, учреждениях, в
военно-учебных заведениях, не
входивших в состав действующей
армии, награжденным медалью "За
победу над Германией в Великой
Отечественной войне 1941-1945 гг."
или медалью "За победу над
Японией", проработавшим
(прослужившим) не менее шести
месяцев в тылу в годы Великой
Отечественной войны к 65-летию
Победы в Великой Отечественной
войне