"2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 230 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2010 жылғы 19 сәуірдегі № 254 шешімі. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 сәуірде № 9-19-126 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 77 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 17.04.2013 № 77 хатымен).
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 109 бабына сәйкес, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 230 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-19-118 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтарда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1) тармақшада:
"1 328 554,0" деген сандар "1 330 629,2" деген сандармен ауыстырылсын";
"357,0" деген сандар "629,2" деген сандармен ауыстырылсын";
"1 038 487,0" деген сандар "1 040 290,0" деген сандармен ауыстырылсын";
2) тармақшада:
"1 328 555,2" деген сандар "1 346 866,8" деген сандармен ауыстырылсын";
5) тармақшада:
"-13 344,2" деген сандар "-29 580,6" деген сандармен ауыстырылсын";
6) тармақшада:
"13 344,2" деген сандар "29 580,6" деген сандармен ауыстырылсын";
көрсетілген шешімнің 3 тармағында:
"78 426,0" деген сандар "39 213,0" деген сандармен ауыстырылсын";
көрсетілген шешімнің 3-1 тармағында:
"1,2" деген сандар "273,4" деген сандармен ауыстырылсын";
көрсетілген шешімнің 4 тармағының 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер және дамуға арналған трансферттер:
білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 12 000,0 мың теңге;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 2 150,0 мың теңге;
халықтың әлеуметтік қорғалатын топтары ішінен жастарға әлеуметтік көмекке – 990,0 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу – 900,0 мың теңге.";

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2009 года № 230 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 19 апреля 2010 года № 254. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 23 апреля 2010 года № 9-19-126. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17 апреля 2013 года № 77)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17.04.2013 № 77).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете на 2010-2012 годы" от 22 декабря 2009 года № 230 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-19-118, опубликовано 15 января 2010 года в газете "Нұрлы жол") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1):
цифры "1 328 554,02 заменить цифрами "1 330 629,2";
цифры "357,0" заменить цифрами "629,2";
цифры "1 038 487,0" заменить цифрами "1 040 290,0";
в подпункте 2):
цифры "1 328 555,2" заменить цифрами "1 346 866,8";
в подпункте 5):
цифры "-13 344,2" заменить цифрами "-29 580,6";
в подпункте 6):
цифры "13 344,2" заменить цифрами "29 580,6";
в пункте 3 указанного решения:
цифры "78 426,0" заменить цифрами "39 213,0";
в пункте 3-1 указанного решения:
цифры "1,2" заменить цифрами "273,4";
подпункт 1) пункта 4 изложить в следующей редакции:
"1) целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета:
на укрепление материально-технической базы организаций образования – 12 000,0 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения – 2 150,0 тысяч тенге;
на социальную помощь молодежи из числа социально защищаемых слоев населения – 990,0 тысяч тенге;
на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне – 900,0 тысяч тенге.";

көрсетілген шешімнің 4-1 тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"4-1. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
2 123,0 мың теңге – білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарын, орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілік арттыру институттарын "Өзін өзі тану" пәні бойынша оқу материалдарымен қамтамасыз етуге;
11 830,0 мың теңге – ең төменгі күнкөріс қоржынының өсуіне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек пен 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге;
5 993,0 мың теңге – Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу;
87,0 мың теңге – Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету;
16 957,0 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың ветеринария саласындағы бөлімшелерін ұстауға;
9 189,0 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 6 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
IV шақырылған Ұзынкөл аудандық
мәслихатының, кезекті XIII
сессиясының төрағасы                       А. Ефремов
IV шақырылған Ұзынкөл аудандық
мәслихатының хатшысы                      В. Вербовой
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттiк мекемесі, бастық
_____________ Н. Абдрахманова
2010 жылғы 19 сәуір
"Ұзынкөл ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттiк мекемесі,
бастық ________ А. Сарсенова
2010 жылғы 19 сәуір
Мәслихаттың
№ 254 шешіміне 1 қосымша
2010 жылғы 19 сәуір
2010 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кіріс

пункт 4-1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4-1. Учесть в районном бюджете на 2010 год поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
2 123,0 тысячи тенге – на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание";
11 830,0 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума;
5 993,0 тысячи тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;
87,0 тысяч тенге – на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;
16 957,0 тысяч тенге – на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии;
9 189,0 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 6 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель очередной,
XIII сессии Узункольского
районного маслихата IV созыва А. Ефремов
Секретарь Узункольского
районного маслихата IV созыва В. Вербовой
СОГЛАСОВАНО:
Государственное учреждение
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Узункольского района",
начальник _________ Н.Абдрахманова
19 апреля 2010 года
Государственное учреждение
"Отдел финансов Узункольского района",
начальник ______________ А.Сарсенова
19 апреля 2010 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 19 апреля 2010 года № 254
Районный бюджет на 2010 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы

87,0
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
7628,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
12209,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
12209,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11787,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
422,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
37106,4
2
Коммуналдық шаруашылық
14797,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14797,4
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
6000,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
8797,4
3
Елді-мекендерді көркейту
22309,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
6616,0
011
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
6616,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15693,0
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
11411,0
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
4282,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
38862,0
1
Мәдениет саласындағы қызмет
15518,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
15518,0
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
15518,0
2
Спорт
2078,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
2078,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
316,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы

87,0
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
7628,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
12209,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
12209,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
11787,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
422,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
37106,4
2
Коммунальное хозяйство
14797,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14797,4
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
6000,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
8797,4
3
Благоустройство населенных пунктов
22309,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6616,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
6616,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15693,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах
11411,0
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
4282,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
38862,0
1
Деятельность в области культуры
15518,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
15518,0
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
15518,0
2
Спорт
2078,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
2078,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
316,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях

462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
13343,0
008
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
13343,0
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0,0
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0,0
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
0,0
03
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына облыстық бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
0,0
IV. Қаржы активтермен операциялар бойынша сальдо
0,0
V. Тапшылық (-), профицит (+)
-29580,6
VI. Тапшылықты қаржыландыру (профицитті пайдалану)
29580,6
Мәслихаттың
№ 254 шешіміне 2 қосымша
2010 жылғы 19 сәуір
2010 жылға арналған кенттің, ауылдың (селоның),
ауылдық (селолық) округтің бюджеттік бағдарламалары
№р/с
Атқарушы
орган-бюджеттік
бағдарламалар
әкімшісі,
лимиттер
таратушылары
Код
Бюджеттік бағдарлама
1
"Ұзынкөл ауданы Бауман селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2
"Ұзынкөл ауданы Ершов селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
3
"Ұзынкөл ауданы Киев селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
4
"Ұзынкөл ауданы Карлмаркс селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
5
"Ұзынкөл ауданы Киров селолық округінің әкімі аппараты аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
6
"Ұзынкөл ауданы Суворов селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
7
"Ұзынкөл ауданы Ұзынкөл селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
8
"Ұзынкөл ауданы Федоров селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
9
"Ұзынкөл ауданы Чапаев селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
10
"Ұзынкөл ауданы Ұзынкөл селосының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
04-1-123-004
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарын қолдау
07-3-123-011
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
08-1-123-006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
10-9-123-019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
12-1-123-013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
11
"Ұзынкөл ауданы Троебрат селосының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
12
"Ұзынкөл ауданы Куйбышев селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
13
"Ұзынкөл ауданы Новопокров селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
04-1-123-004
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарын қолдау
14
"Ұзынкөл ауданы Петропавл селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
15
"Ұзынкөл ауданы Пресногорков селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
16
"Ұзынкөл ауданы Россия селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
17
"Ұзынкөл ауданының Ряжский селосы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру

462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
13343,0
008
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
13343,0
5
Погашение бюджетных кредитов
0,0
01
Погашение бюджетных кредитов
0,0
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
0,0
03
Погашение бюджетных кредитов, выданных из областного бюджета местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
0,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
V. Дефицит (-), профицит (+)
-29580,6
VI. Финансирование дефицита (использование профицита)
29580,6
Приложение 2
к решению маслихата
от 19 апреля 2010 года № 254
Бюджетные программы поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа на 2010 год
п/п
Исполнительный
орган-
администратор
программ,
распределитель
лимитов
Код
Бюджетная программа
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Бауманского сельского округа Узункольского района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
01-1-123
-023
Материально-техническое оснащение государственных органов
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Ершовского сельского округа Узункольского района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
01-1-123
-023
Материально-техническое оснащение государственных органов
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Киевского сельского округа Узункольского района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
01-1-123
-023
Материально-техническое оснащение государственных органов
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Карлмаркского сельского округа Узункольского района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
01-1-123
-023
Материально-техническое оснащение государственных органов
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Кировского сельского округа Узункольского района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
01-1-123
-023
Материально-техническое оснащение государственных органов
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Суворовского сельского округа Узункольского района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
01-1-123
-023
Материально-техническое оснащение государственных органов
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Узункольского сельского округа Узункольского района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
01-1-123
-023
Материально-техническое оснащение государственных органов
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Федоровского сельского округа Узункольского района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
01-1-123
-023
Материально-техническое оснащение государственных органов
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Чапаевского сельского округа Узункольского района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
01-1-123
-023
Материально-техническое оснащение государственных органов
10
Государственное учреждение "Аппарат акима села Узунколь Узункольского района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
01-1-123
-023
Материально-техническое оснащение государственных органов
04-1-123
-004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
07-3-123
-011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08-1-123
-006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
10-9-123
-019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
12-1-123
-013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
11
Государственное учреждение "Аппарат акима села Троебратское Узункольского района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
01-1-123
-023
Материально-техническое оснащение государственных органов
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Куйбышевского сельского округа Узункольского района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
01-1-123
-023
Материально-техническое оснащение государственных органов
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Новопокровского сельского округа Узункольского района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
01-1-123
-023
Материально-техническое оснащение государственных органов
04-1-123
-004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Петропавловского сельского округа Узункольского района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
01-1-123
-023
Материально-техническое оснащение государственных органов
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Пресногорьковского сельского округа Узункольского района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
01-1-123
-023
Материально-техническое оснащение государственных органов
16
Государственное учреждение "Аппарат акима Российского сельского округа Узункольского района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
01-1-123
-023
Материально-техническое оснащение государственных органов
17
Государственное учреждение "Аппарат акима села Ряжское Узункольского района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
01-1-123
-023
Материально-техническое оснащение государственных органов