2010 жылғы ауданның ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алу үшін әлеуметтік қолдау ұсыну туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2010 жылғы 14 мамырдағы № 262 шешімі. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 1 маусымда № 9-19-133 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 77 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 17.04.2013 № 77 хатымен).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 15) тармақшасына, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 7 бабы 3 тармағы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы қаулысымен бекітілген ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну Ережесінің 2 тармағына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2010 жылғы ауданның ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорттың мамандарына:
1) жетпіс есептік айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы:
2) тұрғын үй сатып алу үшін әлеуметтік қолдау-алты жүз отыз есептік айлық есептік көрсеткіштен аспайтын сомада бюджеттік кредит ұсынылсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессиясының төрағасы         С. Курманбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы                В. Вербовой
КЕЛІСІЛДІ
"Ұзынкөл ауданының ауыл шаруашылық бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
______________ К. Аскаров
2010 жылғы 14 мамыр
"Ұзынкөл ауданының қаржы бөлімі
мемлекеттік мекемесінің" бастығы
______________ А. Сарсенова
2010 жылғы 14 мамыр
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі
мемлекеттік мекемесінің бастығы"
_____________ Н. Абдрахманова
2010 жылғы 14 мамыр

О предоставлении подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района в 2010 году
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 14 мая 2010 года № 262. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 1 июня 2010 года № 9-19-133. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17 апреля 2013 года № 77)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17.04.2013 № 77).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 4) пункта 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", пунктом 2 Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района в 2010 году:
1) подъемного пособие в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю;
2) социальную поддержку для приобретения жилья-бюджетный кредит в сумме, не превышающей шестисоттридцатикратный размер месячного расчетного показателя.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии           С. Курманбаев
Секретарь районного маслихата                В. Вербовой
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел сельского хозяйства
Узункольского района"
_______________ К. Аскаров
14 мая 2010 года
Начальник государственного учреждения
"Отдел финансов Узункольского района"
_____________ А. Сарсенова
14 мая 2010 года
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Узункольского района"
______________ Н. Абдрахманова
14 мая 2010 года