Он сегіз жасқа дейінгі балаларға арналған ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақылар тағайындағанда жеке қосалқы шаруашылықтан түскен табысты есептеу үшін статистика органдарымен ұсынылған 2010 жылға арналған бағаларды түзету туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 26 қаңтардағы № 47 қаулысы. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 12 наурызда № 9-20-172 тіркелді
Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару, өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 14) тармақшасына, "Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік жәрдемақылар туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі кейбір шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 қарашадағы № 1092 қаулысымен бекітілген, Балаларға арналған жәрдемақы алуға үміткер отбасының жиынтық табысын есептеу ережесінің 30–тармағына сәйкес Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Он сегіз жасқа дейінгі балаларға арналған ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақыны тағайындағанда жеке қосалқы шаруашылықтан түскен табысты есептеу үшін статистика органдары 2010 жылға ұсынатын бағаларды түзету деректерді 60 процентқе азайту жолымен белгіленсін.
2. "Федоров аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне он сегіз жасқа дейінгі балаларға арналған ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы тағайындауға үміткердің жеке қосалқы шаруашылығынан алынған табыстарды есептегенде осы қаулыны басшылыққа алсын.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан
әкімі                                      А. Корниенко
КЕЛIСIЛДІ
"Федоров аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтiк бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттiк мекемесінiң бастығы
__________________ Т. Волоткевич
2010 жыл 26 қаңтар

О корректировании цен на 2010 год, представленных органами статистики для исчисления доходов от личного подсобного хозяйства, при назначении ежемесячного государственного пособия на детей до восемнадцати лет
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 26 января 2010 года № 47. Зарегистрировано управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 12 марта 2010 года № 9-20-172
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 30 Правил исчисления совокупного дохода семьи, претендующей на получение пособия на детей, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2005 года № 1092 "О некоторых мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственных пособиях семьям, имеющим детей", акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить корректирование цен на 2010 год, представленных органами статистики для исчисления доходов от личного подсобного хозяйства, при назначении ежемесячного государственного пособия на детей до восемнадцати лет путем уменьшения данных учета на 60 процентов.
2. Государственному учреждению "Федоровский районный отдел занятости и социальных программ" при исчислении доходов от личного подсобного хозяйства заявителей, претендующих на назначение ежемесячного государственного пособия на детей до восемнадцати лет, руководствоваться настоящим постановлением.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
района                                     А. Корниенко
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения
"Федоровский районный отдел занятости
и социальных программ"
___________________ Т. Волоткевич
26 января 2010 года