Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XXI сессиясы) 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 259/21 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2010 жылғы 3 ақпандағы N 265/22 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 5 ақпанда N 3155 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі N 1-11/560 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 03.09.2014 N 1-11/560 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының "2010-2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңын іске асыру туралы" N 2162 қаулысына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихатының (IV сайланған ХXI сессиясы) 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010 – 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (2009 жылғы 23 желтоқсандағы N 3147 мемлекеттік тіркелімде тіркелген, 2009 жылғы 29 желтоқсандағы "Сарыарқа самалы" газетінің N 148, 2009 жылғы 31 желтоқсандағы N 150, 2009 жылғы 29 желтоқсандағы "Звезда Прииртышья" газетінің N 148, 2010 жылғы 7 қаңтардағы N 1 жарияланған) N 259/21 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы мына редакцияда жазылсын:
"1. 2010 – 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2010 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68021412 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 13708003 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 360635 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 53952774 мың теңге;
2) шығындар – 67194102 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – -143525 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 642736 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 786261 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 209139 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 209139 мың теңге;
5) бюджет профициті – 761696 мың теңге;
6) бюджет профицитін пайдалану – -761696 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXI сессия, IV созыв) от 22 декабря 2009 года N 259/21 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 3 февраля 2010 года N 265/22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 февраля 2010 года N 3155. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03 сентября 2014 года N 1-11/560)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03.09.2014 N 1-11/560).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года N 2162 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2010 - 2012 годы" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (XXI сессия, IV созыв) от 22 декабря 2009 года N 259/21 "Об областном бюджете на 2010 - 2012 годы" (зарегистрированное в государственном реестре за N 3147 от 23 декабря 2009 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 29 декабря 2009 года N 148, от 31 декабря 2009 года N 150, в газете "Звезда Прииртышья" от 29 декабря 2009 года N 148, от 7 января 2010 года N 1) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2010 - 2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 68021412 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13708003 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 360635 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 53952774 тысячи тенге;
2) затраты – 67194102 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -143525 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 642736 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 786261 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 209139 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 209139 тысяч тенге;
5) профицит бюджета – 761696 тысяч тенге;
6) использование профицита бюджета – -761696 тысяч тенге.";

көрсетілген шешім мына мазмұндағы 8-18-28-39-1 тармақтармен толықтырылсын:
"8-1. 2010 жылға республикалық бюджеттен транзиттік облыстық бағдарламалар бойынша аудандар мен облыстық маңызы бар қалалар бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер мына көлемдерде белгіленсін:
жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға – 364798 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілік арттыру институттарын "Өзін-өзі тану" пәні бойынша оқу материалдарымен қамтамасыз етуге – 57443 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құрал-жабдықтарымен жарақтан-дыруға – 143395 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға – 149607 мың теңге;
ең төменгі күнкөріс деңгейі мөлшерінің өсуіне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек және 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге – 144794 мың теңге;
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай біржолғы материалдық көмек төлеуге және жол жүруін қамтамасыз етуге – 237385 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 30725 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге – 167093 мың теңге;
Железин ауданының аудандық маңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеуге – 60000 мың теңге;
ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға – 177331 мың теңге;
медициналық–әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға – 27569 мың теңге.
8-2. 2010 жылға республикалық бюджеттен транзиттік облыстық бағдарламалар бойынша аудандар мен облыстық маңызы бар қалалар бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері мына көлемдерде белгіленсін:
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға – 586000 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 1080000 мың теңге;
Шарбақты ауданының көлік инфрақұрылымын дамытуға – 100000 мың теңге;
Павлодар қаласында жылу энергетика жүйесін дамытуға – 610600 мың теңге;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 1436394 мың теңге.

указанное решение дополнить пунктами 8-18-28-39-1 следующего содержания:
"8-1. Установить на 2010 год объемы целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, передаваемых по транзитным областным программам бюджетам районов и городов областного значения в следующих размерах:
364798 тысяч тенге – на содержание вновь вводимых объектов образования;
57443 тысячи тенге – на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание";
143395 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
149607 тысяч тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
144794 тысячи тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума;
237385 тысяч тенге - для выплаты единовременной материальной помощи и на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;
30725 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
167093 тысячи тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
60000 тысяч тенге – на средний ремонт автомобильных дорог районного значения Железинского района;
177331 тысяча тенге – на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии;
27569 тысяч тенге – на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях.
8-2. Установить на 2010 год объемы целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета, передаваемых по транзитным областным программам бюджетам районов и городов областного значения в следующих размерах:
586000 тысяч тенге – на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
1080000 тысяч тенге – на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
100000 тысяч тенге – на развитие транспортной инфраструктуры Щербактинского района;
610600 тысяч тенге – на развитие теплоэнергетической системы в городе Павлодаре;
1436394 тысячи тенге – на развитие системы водоснабжения.

8-3. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте:
Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына сәйкес нөлдік сыйақы ставкасы бойынша тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға Павлодар қаласының бюджетіне кредиттеуге – 325000 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін аудандар мен облыстық маңызы бар қалалар бюджеттеріне кредиттеуге – 217736 мың теңге ескерілсін.

8-3. Предусмотреть в областном бюджете на 2010 год:
325000 тысяч тенге – на кредитование бюджету города Павлодара на строительство и (или) приобретение жилья по нулевой ставке вознаграждения в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008 - 2010 годы;
217736 тысяч тенге – на кредитование бюджетам районов и городов  областного значения для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.

9-1. 2010 жылға республикалық бюджеттен транзиттік облыстық бағдарламалар бойынша аудандар мен облыстық маңызы бар қалалар бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыруға берілетін нысаналы трансферттердің көлемі 2758098 мың теңге сомасында белгіленсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

9-1. Установить на 2010 год объемы целевых трансфертов из республиканского бюджета, передаваемых по транзитным областным программам бюджетам районов и городов областного значения на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 2758098 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.

176 950
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
286 400
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
460 810
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
90 340
032
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
57 443
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
318 001
271
Облыстың құрылыс басқармасы
336 205
004
Білім беру объектілерін салуға және қайта жаңартуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
316 130
037
Білім беру объектілерін салу және қайта жаңарту
20 075
05
Денсаулық сақтау
12 351 668
1
Кең бейiндi ауруханалар
71 738
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
71 738
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдарының мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
71 738
2
Халықтың денсаулығын қорғау
329 347
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
329 347
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
144 002
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
101 841
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
82 675
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
829
3
Мамандандырылған медициналық көмек
3 447 678
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 447 678
009
Туберкулезден, жұқпалы, психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 594 268
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
91 539
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
270 818
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
67 338
022
Бүйрегі жетімсіз ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен, диализаторлармен, шығыс материалдарымен және бүйрегі алмастырылған ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету

176 950
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
286 400
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
460 810
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
90 340
032
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
57 443
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
318 001
271
Управление строительства области
336 205
004
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
316 130
037
Строительство и реконструкция объектов образования
20 075
05
Здравоохранение
12 351 668
1
Больницы широкого профиля
71 738
253
Управление здравоохранения области
71 738
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
71 738
2
Охрана здоровья населения
329 347
253
Управление здравоохранения области
329 347
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
144 002
006
Услуги по охране материнства и детства
101 841
007
Пропаганда здорового образа жизни
82 675
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
829
3
Специализированная медицинская помощь
3 447 678
253
Управление здравоохранения области
3 447 678
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными, психическими заболеваниями и расстройствами
2 594 268
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
91 539
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
270 818
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
67 338
022
Обеспечение больных с почечной недостаточностью лекарственными средствами, диализаторами, расходными материалами и больных после трансплантации почек лекарственными средствами

414 594
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
54 934
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық паталогиясы бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
72 798
261
Облыстың білім беру басқармасы
607 364
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
607 364
271
Облыстың құрылыс басқармасы
100 000
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және қайта құру
100 000
2
Әлеуметтiк көмек
789 586
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
789 586
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
107 412
020
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ең төменгі күнкөріс деңгейінің мөлшері өсуіне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек және 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
144 794
023
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің жол жүруін қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 520
024
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
279 860
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
240 000
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
387 879
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
387 879
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 108
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
128 252
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
86
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
27 569
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы  трансферттер
173 864
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 952 191
1
Тұрғын үй шаруашылығы

414 594
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
54 934
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
72 798
261
Управление образования области
607 364
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
607 364
271
Управление строительства области
100 000
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
100 000
2
Социальная помощь
789 586
256
Управление координации занятости и социальных программ области
789 586
003
Социальная поддержка инвалидов
107 412
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
144 794
023
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
17 520
024
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
279 860
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
240 000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
387 879
256
Управление координации занятости и социальных программ области
387 879
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
58 108
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
128 252
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
86
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
27 569
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
173 864
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 952 191
01
Жилищное хозяйство

1 666 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 666 000
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
586 000
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 080 000
2
Коммуналдық шаруашылық
2 286 191
271
Облыстың құрылыс басқармасы
390 000
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
390 000
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 896 191
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 713
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді көркейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 202 422
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері
668 056
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
2 896 646
1
Мәдениет саласындағы қызмет
620 226
262
Облыстың мәдениет басқармасы
620 226
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 536
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
270 899
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жеткізуді қамтамасыз ету
157 708
007
Театр және музыка өнерін қолдау
160 083
2
Спорт
814 307
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
814 307
001
Жергілікті деңгейде туризм, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 830
003
Облыстық деңгейде спорт жарыстарын өткізу
47 353
004
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша облыстық құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы
733 124
3
Ақпараттық кеңiстiк
460 822
259
Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы
150 481
001
Жергілікті деңгейде мұрағат ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 877
002
Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз ету
82 604
007
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу

1 666 000
271
Управление строительства области
1 666 000
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586 000
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 080 000
2
Коммунальное хозяйство
2 286 191
271
Управление строительства области
390 000
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
390 000
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
1 896 191
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
25 713
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1 202 422
016
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
668 056
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
2 896 646
1
Деятельность в области культуры
620 226
262
Управление культуры области
620 226
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
31 536
003
Поддержка культурно-досуговой работы
270 899
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
157 708
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
160 083
2
Спорт
814 307
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
814 307
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма, физической культуры и спорта
33 830
003
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
47 353
004
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
733 124
3
Информационное пространство
460 822
259
Управление архивов и документации области
150 481
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по управлению архивным делом
17 877
002
Обеспечение сохранности архивного фонда
82 604
007
Капитальный, текущий ремонт объектов культуры и информации в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

146 622
004
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға ағымдағы нысаналы трансферттер
146 622
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
92 408
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
92 408
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы
30 515
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 215
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
300
271
Облыстың құрылыс басқармасы
30 489
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 489
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
31 404
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 904
005
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
500
12
Көлiк және коммуникациялар
2 487 716
1
Автомобиль көлiгi
1 240 783
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 240 783
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 080 783
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
100 000
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
60 000
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
1 246 933
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 246 933
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 530
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
72 000
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын қаражаттандыру
65 000
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді мекендердің көшелерін жөндеуге және күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
776 403
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
300 000
13
Басқалар
322 026
1
Экономикалық қызметтердi реттеу
53 226
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы

146 622
004
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
146 622
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
92 408
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
92 408
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
30 515
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
30 215
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
300
271
Управление строительства области
30 489
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
30 489
272
Управление архитектуры и градостроительства области
31 404
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
30 904
005
Материально-техническое оснащение государственных органов
500
12
Транспорт и коммуникации
2 487 716
1
Автомобильный транспорт
1 240 783
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 240 783
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 080 783
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
100 000
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
60 000
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1 246 933
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 246 933
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
33 530
002
Развитие транспортной инфраструктуры
72 000
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
65 000
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
776 403
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
300 000
13
Прочие
322 026
1
Регулирование экономической деятельности
53 226
265
Управление предпринимательства и промышленности области