Павлодар облысы әкімдігінің 2008 жылғы 8 сәуірдегі "Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік объектілерінің тізбесін бекіту туралы" N 78/4 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2010 жылғы 23 сәуірдегі N 108/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 27 мамырда N 3164 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2011 жылғы 30 маусымдағы N 112/5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 30.06.2011 N 112/5 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 2)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 23 желтоқсандағы "Жекешелендіру туралы" Заңы 5-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 қыркүйектегі "Коммуналдық меншік объектілерін жекешелендіру мәселелері" N 1431 қаулысына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2008 жылғы 8 сәуірдегі "Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік объектілерінің тізбесін бекіту туралы" N 78/4 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3111 болып тіркелді, 2008 жылғы 5 маусымда "Сарыарқа самалы" N 61 және 2008 жылғы 6 мамырда "Звезда Прииртышья" N 49 газеттерінде жарияланды) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы қосымшаға сәйкес 422 – 583–тармақтармен толықтырылсын.

О внесении дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 8 апреля 2008 года N 78/4 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации"
Постановление акимата Павлодарской области от 23 апреля 2010 года N 108/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 мая 2010 года N 3164. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 30 июня 2011 года N 112/5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 30.06.2011 N 112/5.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 декабря 1995 года "О приватизации", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года N 1431 "Вопросы приватизации объектов коммунальной собственности" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 8 апреля 2008 года N 78/4 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3111, опубликовано в газетах "Сарыарқа самалы" 5 июня 2008 года, N 61, "Звезда Прииртышья" 6 мая 2008 года, N 49) следующие дополнения:
приложение к указанному постановлению дополнить пунктами 422 - 583 согласно приложению.

2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Р. В. Склярға жүктелсін.
Облыс әкімі                                Б. Сағынтаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2010 жылғы 23 сәуірдегі
N 108/7 қаулысына
қосымша
1 2 3
422
Мемлекеттік нөмірі 23-75 ПАМ, 1985 жылы шыққан ГАЗ-5205Р автомашинасы
Успен ауданы (Успен ауданы "Тимирязев ауылы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Скляра Р.В.
Аким области                               Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 23 апреля 2010 года N 108/7
1
2
3
422
Автомашина ГАЗ-5205Р, государственный номер 23-75 ПАМ, 1985 года выпуска
Успенский район (на балансе ГУ "Аппарат акима села Тимирязево" Успенского района)

423
Мемлекеттік нөмірі 44-96 ПАА, 1990 жылы шыққан М-412 ИЭ автомашинасы
Успен ауданы ("Успен ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" ММ-нің балансында)
424
Мемлекеттік нөмірі S657 АКД, 1988 жылы шыққан МТЗ-80 Л доңғалақты тракторы
Павлодар ауданы ("Павлодар ауданы Ольгинка ауылы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
425
Мемлекеттік нөмірі S034 ВN, 1981 жылы шыққан КАВЗ-685 автобусы
Павлодар ауданы ("Павлодар ауданының Черноярка жалпы орта білім беретін мектебі" ММ-нің балансында)
426
Мемлекеттік нөмірі 8393 XII, 1986 жылы шыққан Т-40 доңғалақты тракторы
Павлодар ауданы ("Павлодар ауданының Черноярка жалпы орта білім беретін мектебі" ММ-нің балансында)
427
Мемлекеттік нөмірі S410 ВО, 1988 жылы шыққан Кубань автобусы
Павлодар ауданы ("Павлодар ауданы Григорьевка ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
428
Мемлекеттік нөмірі S685 VU, 1996 жылы шыққан ВАЗ-21053 автомашинасы
Лебяжі ауданы ("Лебяжі ауданы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
429
Мемлекеттік нөмірі S621 АВ, 1993 жылы шыққан ВАЗ-2121 Нива автомашинасы
Лебяжі ауданы ("Лебяжі ауданы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
430
Мемлекеттік нөмірі S947 ВR, 1992 жылы шыққан Иж-Москвич-412иэ автомашинасы
Железин ауданы ("Железин ауданының білім беру бөлімі" ММ-нің балансында)
431
Мемлекеттік нөмірі S462ТТ, 1999 жылы шыққан ГАЗ-3110 автомашинасы
Май ауданы ("Саты селолық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
432
Мемлекеттік нөмірі S496 АО, 1999 жылы шыққан ВАЗ-2109 автомашинасы
Май ауданы ("Май ауданының құрылыс бөлімі" ММ-нің балансында)
433
Мемлекеттік нөмірі S222 АК, 1983 жылы шыққан ПАЗ-672 автобусы
Павлодар қаласы ("Жоғары спорттық шеберлік мектебі" КМҚК-ның балансында)
434
Мемлекеттік нөмірі 43-30 ПАО, 1991 жылы шыққан ЗИЛ-131 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Жоғары спорттық шеберлік мектебі" КМҚК-ның балансында)
435
Мемлекеттік нөмірі S797 МL, 1999 жылы шыққан ГАЗ-22171 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысы жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы" ММ-нің балансында)
436
Мемлекеттік нөмірі S042 АО, 1994 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облысы әкімдігінің автошаруашылығы" КМК-ның балансында)
437
Мемлекеттік нөмірі S045 АО, 1994 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облысы әкімдігінің автошаруашылығы" КМК-ның балансында)
438
Мемлекеттік нөмірі S019 АО, 1992 жылы шыққан Volvo-940 автомашинасы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облысы әкімдігінің автошаруашылығы" КМК-ның балансында)

423
Автомашина М-412 ИЭ, государственный номер 44-96 ПАА, 1990 года выпуска
Успенский район (на балансе ГУ "Отдел экономики и бюджетного планирования Успенского района")
424
Трактор колесный МТЗ-80 Л, государственный номер S657 АКД, 1988 года выпуска
Павлодарский район (на балансе ГУ "Аппарат акима села Ольгинка Павлодарского района")
425
Автобус КАВЗ-685, государственный номер S034 ВN, 1981 года выпуска
Павлодарский район (на балансе ГУ "Черноярская средняя общеобразовательная школа Павлодарского района")
426
Трактор колесный Т-40, государственный номер 8393 XII, 1986 года выпуска
Павлодарский район (на балансе ГУ "Черноярская средняя общеобразовательная школа Павлодарского района")
427
Автобус Кубань, государственный номер S410ВО, 1988 года выпуска
Павлодарский район (на балансе ГУ "Аппарат акима Григорьевского сельского округа" Павлодарского района)
428
Автомашина ВАЗ-21053, государственный номер S685 VU, 1996 года выпуска
Лебяжинский район (на балансе ГУ "Аппарат акима Лебяжинского района")
429
Автомашина ВАЗ-2121 Нива, государственный номер S621АВ, 1993 года выпуска
Лебяжинский район (на балансе ГУ "Аппарат акима Лебяжинского района")
430
Автомашина Иж-Москвич 412 иэ, государственный номер S947ВR, 1992 года выпуска
Железинский район (на балансе ГУ "Отдел образования Железинского района")
431
Автомашина ГАЗ-3110, государственный номер S462 ТТ, 1999 года выпуска
Майский район (на балансе ГУ "Аппарат акима Сатинского сельского округа")
432
Автомашина ВАЗ-2109, государственный номер S496 АО, 1999 года выпуска
Майский район (на балансе ГУ "Отдел строительства Майского района")
433
Автобус ПАЗ-672, государственный номер S222АК, 1983 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Школа высшего спортивного мастерства")
434
Автомашина ЗИЛ-131, государственный номер 43-30 ПАО, 1991 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Школа высшего спортивного мастерства")
435
Автомашина ГАЗ-22171, государственный номер S797 МL, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий Павлодарской области")
436
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S042 АО, 1994 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")
437
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S045 АО, 1994 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")
438
Автомашина Volvo-940, государственный номер S019 АО, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")

439
Мемлекеттік нөмірі S091SV, 1992 жылы шыққан Volvo-940 автомашинасы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облысы әкімдігінің автошаруашылығы" КМК-ның балансында)
440
Мемлекеттік нөмірі S053 АV, 1992 жылы шыққан Volvo-940 автомашинасы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облысы әкімдігінің автошаруашылығы" КМК-ның балансында)
441
Мемлекеттік нөмірі 0002 ПАЛ, 1988 жылы шыққан ПАЗ-672 автобусы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облысы әкімдігінің автошаруашылығы" КМК-ның балансында)
442
Мемлекеттік нөмірі S260 ВТ, 1987 жылы шыққан Ikarus-260  автобусы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "N 1 автобус паркi" КМК-ның балансында)
443
Мемлекеттік нөмірі 86-27 ПАА, 1993 жылы шыққан ЛАЗ-42021 автобусы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "N 1 автобус паркi" КМК-ның балансында)
444
Мемлекеттік нөмірі 86-28 ПАА, 1993 жылы шыққан ЛАЗ-42021 автобусы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "N 1 автобус паркi" КМК-ның балансында)
445
Мемлекеттік нөмірі 03-45 ПАО, 1990 жылы шыққан ЛАЗ-695 автобусы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "N 1 автобус паркi" КМК-ның балансында)
446
Мемлекеттік нөмірі S355 ВЕ, 1981 жылы шыққан МАН-200 автобусы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "N 1 автобус паркi" КМК-ның балансында)
447
Мемлекеттік нөмірі S194 АО, 1986 жылы шыққан Ikarus-260.02 автобусы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "N 1 автобус паркi" КМК-ның балансында)
448
Мемлекеттік нөмірі 75-40 ПАМ, 1986 жылы шыққан ИК-280 автобусы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "N 1 автобус паркi" КМК-ның балансында)
449
Мемлекеттік нөмірі S179 ВС, 1980 жылы шыққан Мерседес-Бенц автобусы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "N 1 автобус паркi" КМК-ның балансында)
450
Мемлекеттік нөмірі 37-41 ПАО, 1990 жылы шыққан ЛАЗ-695н автобусы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "N 1 автобус паркi" КМК-ның балансында)
451
Мемлекеттік нөмірі 01-75 ПАН, 1994 жылы шыққан ЛАЗ-695н автобусы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "N 1 автобус паркi" КМК-ның балансында)
452
Мемлекеттік нөмірі S177АS, 1990 жылы шыққан ВАЗ-21063 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облыстық онкологиялық диспансерi" КМҚК-ның балансында)
453
Мемлекеттік нөмірі S632 АН, 1990 жылы шыққан УАЗ-3152 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облыстық ЖҚТБ-ның алдын алу және оған қарсы күрес орталығы" ММ-нің балансында)
454
Мемлекеттік нөмірі 4156 ПАА, 1988 жылы шыққан ВАЗ-2121 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының N 2 поликлиникасы" КМҚК-ның балансында)

439
Автомашина Volvo-940, государственный номер S091 SV, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")
440
Автомашина Volvo-940, государственный номер S053 АV, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")
441
Автобус ПАЗ-672, государственный номер 0002 ПАЛ, 1988 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автохозяйство акимата Павлодарской области")
442
Автобус Ikarus-260, государственный номер S260ВТ, 1987 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автобусный парк N 1")
443
Автобус ЛАЗ-42021, государственный номер 86-27 ПАА, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автобусный парк N 1")
444
Автобус ЛАЗ-42021, государственный номер 86-28 ПАА, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автобусный парк N 1")
445
Автобус ЛАЗ-695, государственный номер 03-45 ПАО, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автобусный парк N 1")
446
Автобус МАН-200, государственный номер S355ВЕ, 1981 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автобусный парк N 1")
447
Автобус Ikarus-260.02, государственный номер S194 АО, 1986 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автобусный парк N 1")
448
Автобус ИК-280, государственный номер 75-40ПАМ, 1986 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автобусный парк N 1")
449
Автобус Мерседес-Бенц, государственный номер S179 ВС, 1980 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автобусный парк N 1")
450
Автобус ЛАЗ-695н, государственный номер 37-41 ПАО, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автобусный парк N 1")
451
Автобус ЛАЗ-695н, государственный номер 01-75 ПАН, 1994 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Автобусный парк N 1")
452
Автомашина ВАЗ-21063, государственный номер S177 АS, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Павлодарский областной онкологический диспансер")
453
Автомашина УАЗ-3152, государственный номер S632 АН, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарский областной центр по профилактике и борьбе со СПИДОМ")
454
Автомашина ВАЗ-2121, государственный номер 4156 ПАА, 1988 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Поликлиника N 2 города Павлодара")

455
Мемлекеттік нөмірі 9533 ПАН, 1989 жылы шыққан РАФ-22031 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының N 2 поликлиникасы" КМҚК-ның балансында)
456
Мемлекеттік нөмірі1892 ПАО, 1990 жылы шыққан УАЗ-33032 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының N 2 поликлиникасы" КМҚК-ның балансында)
457
Мемлекеттік нөмірі 6281 ПАА, 1991 жылы шыққан М-21412 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының N 2 поликлиникасы" КМҚК-нің балансында)
458
Мемлекеттік нөмірі S588 АВ, 1996 жылы шыққан ВАЗ-21074 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының N 2 поликлиникасы" КМҚК-нің балансында)
459
Мемлекеттік нөмірі S836 АН, 1991 жылы шыққан УАЗ-3152 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының N 2 поликлиникасы" КМҚК-ның балансында)
460
Мемлекеттік нөмірі S256 АКD, 1988 жылы шыққан Т-40М доңғалақты тракторы
Шарбақты ауданы ("Шарбақты орталық аудандық ауруханасы" КМҚК-ның балансында)
461
Мемлекеттік нөмірі S155 АА, 1993 жылы шыққан ВАЗ-21051 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының жедел медициналық жәрдем ауруханасы" КМҚК-ның балансында)
462
Мемлекеттік нөмірі 6174 ПАА, 1991 жылы шыққан УАЗ-3152 автомашинасы
Успен ауданы ("Успен орталық аудандық ауруханасы" КМҚК-ның балансында)
463
Мемлекеттік нөмірі 4793 ПА, 1989 жылы шыққан УАЗ-3152 автомашинасы
Успен ауданы ("Успен орталық аудандық ауруханасы" КМҚК-ның балансында)
464
Мемлекеттік нөмірі S125 ВВ, 1993 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Успен ауданы ("Успен туберкулезге қарсы ауруханасы" ММ-нің балансында)
465
Мемлекеттік нөмірі S140 ВD, 1995 жылы шыққан УАЗ-3962 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласының жедел және қауырт медициналық жәрдем станциясы" КМҚК-ның балансында)
466
Мемлекеттік нөмірі S955 DА, 1996 жылы шыққан ГАЗ-310290 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласының жедел және қауырт медициналық жәрдем станциясы" КМҚК-ның балансында)
467
Мемлекеттік нөмірі S557 АО, 1993 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қалалық ауруханасы" КМҚК-ның балансында)
468
Мемлекеттік нөмірі S135 ВD, 1995 жылы шыққан УАЗ-3962 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қалалық ауруханасы" КМҚК-ның балансында)
469
Мемлекеттік нөмірі 6794 ПАА, 1993 жылы шыққан ВАЗ-21053 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар ауданының поликлиникасы" КМҚК-ның балансында)
470
Мемлекеттік нөмірі S772 SЕ, 1994 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар ауданының поликлиникасы" КМҚК-ның балансында)
471
Мемлекеттік нөмірі S820 SS, 1994 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар ауданының поликлиникасы" КМҚК-ның балансында)

455
Автомашина РАФ-22031, государственный номер 95-33 ПАН, 1989 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Поликлиника N 2 города Павлодара")
456
Автомашина УАЗ-33032, государственный номер 1892 ПАО, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Поликлиника N 2 города Павлодара")
457
Автомашина М-21412, государственный номер 6281 ПАА, 1991 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Поликлиника N 2 города Павлодара")
458
Автомашина ВАЗ-21074, государственный номер S588 АВ, 1996 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Поликлиника N 2 города Павлодара")
459
Автомашина УАЗ-3152, государственный номер S836 АН, 1991 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Поликлиника N 2 города Павлодара")
460
Трактор колесный Т-40М, государственный номер S256 АКD, 1988 года выпуска
Щербактинский район (на балансе КГКП "Щербактинская центральная районная больница")
461
Автомашина ВАЗ-21051, государственный номер S155 АА, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Больница скорой медицинской помощи города Павлодара")
462
Автомашина УАЗ-3152, государственный номер 6174 ПАА, 1991 года выпуска
Успенский район (на балансе КГКП "Успенская центральная районная больница")
463
Автомашина УАЗ-3152, государственный номер 4793 ПА, 1989 года выпуска
Успенский район (на балансе КГКП "Успенская центральная районная больница")
464
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S125 ВВ, 1993 года выпуска
Успенский район (на балансе ГУ "Успенская противотуберкулезная больница")
465
Автомашина УАЗ-3962, государственный номер S140 ВD, 1995 года выпуска
город Экибастуз (на балансе КГКП "Станция скорой и неотложной медицинской помощи города Экибастуза")
466
Автомашина ГАЗ-310290, государственный номер S955DА, 1996 года выпуска
город Экибастуз (на балансе КГКП "Станция скорой и неотложной медицинской помощи города Экибастуза")
467
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S557 АО, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе КГКП "Экибастузская городская больница")
468
Автомашина УАЗ-3962, государственный номер S135 ВD, 1995 года выпуска
город Экибастуз (на балансе КГКП "Экибастузская городская больница")
469
Автомашина ВАЗ-21053, государственный номер 6794ПАА, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Поликлиника Павлодарского района")
470
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S772 SЕ, 1994 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Поликлиника Павлодарского района")
471
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S820 SS, 1994 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Поликлиника Павлодарского района")

472
Мемлекеттік нөмірі 1400 ПАО, 1990 жылы шыққан РАФ-22031 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облыстық арнайы медициналық жабдықтау базасы" ММ-нің балансында)
473
Мемлекеттік нөмірі S499 АЕ, 1995 жылы шыққан ВАЗ-21213 автомашинасы
Ертіс ауданы ("Ертіс орталық аудандық ауруханасы" КМҚК-ның балансында)
474
Мемлекеттік нөмірі 5197 ПАН, 1989 жылы шыққан УАЗ-3962-01 автомашинасы
Ертіс ауданы ("Ертіс орталық аудандық ауруханасы" КМҚК-ның балансында)
475
Мемлекеттік нөмірі S642 ТТ, 1996 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Ертіс ауданы ("Ертіс орталық аудандық ауруханасы" КМҚК-ның балансында)
476
Мемлекеттік нөмірі S075 АО, 1994 жылы шыққан ГАЗ-310290 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Евгеньевка селолық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
477
Мемлекеттік нөмірі S725 АО, 1992 жылы шыққан ВАЗ-2121 Нива автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Кұркөл селолық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
478
Мемлекеттік нөмірі АМDS 519, 1970 жылы шыққан 2ПТС-4 трактор тіркемесі
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Үштерек ауылы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
479
Мемлекеттік нөмірі S021 АLD, 1986 жылы шыққан МТЗ-80 тракторы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Үштерек ауылы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
480
Мемлекеттік нөмірі 92-89 ПАН, 1989 жылы шыққан ГАЗ-САЗ-3507 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Алғабас ауылының М. Қабылбеков атындағы орта мектебі" ММ-нің балансында)
481
Мемлекеттік нөмірі S935 ВО, 1992 жылы шыққан ГАЗ-53 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Жол-құдық селолық округінің Қ. Қамзин атындағы орта мектебі" ММ-нің балансында)
482
Мемлекеттік нөмірі S169 ВL, 1986 жылы шыққан КАВЗ-685 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Жолқұдық селолық округінің Қ. Қамзин атындағы орта мектебі" ММ-нің балансында)
483
Заводтық нөмірі 3241Х, 1989 жылы шыққан ДТ-75Н тракторы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Жолқұдық селолық округінің Қ. Қамзин атындағы орта мектебі" ММ-нің балансында)
484
Заводтық нөмірі 397229, 1988 жылы шыққан Т-40АМ доңғалақты тракторы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Жолқұдық селолық округінің Қ. Қамзин атындағы орта мектебі" ММ-нің балансында)
485
Мемлекеттік нөмірі S108 ВЕ, 1982 жылы шыққан ГАЗ-52-04 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қ. N 8 орта мектебі" ММ-нің балансында)
486
Мемлекеттік нөмірі 61-86 ПАМ, 1986 жылы шыққан ГАЗ-52-04 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Ақсу кентінің Қ. Шүлембаев атындағы ор-та мектебі" ММ-нің балансында)
487
Мемлекеттік нөмірі 92-87 ПАН, 1989 жылы шыққан ГАЗ-САЗ-3507 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Үштерек ауылының орта мектебі" ММ-нің балансында)
488
Мемлекеттік нөмірі S502 ВО, 1987 жылы шыққан ГАЗ-52 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласының  N 4 орта мектебі" ММ-нің балансында)

472
Автомашина РАФ-22031, государственный номер 1400 ПАО, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарская областная база специального медицинского снабжения")
473
Автомашина ВАЗ-21213, государственный номер S499 АЕ, 1995 года выпуска
Иртышский район (на балансе КГКП "Иртышская центральная районная больница")
474
Автомашина УАЗ-3962-01, государственный номер 5197 ПАН, 1989 года выпуска
Иртышский район (на балансе КГКП "Иртышская центральная районная больница")
475
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S642 ТТ, 1996 года выпуска
Иртышский район (на балансе КГКП "Иртышская центральная районная больница")
476
Автомашина ГАЗ-310290, государственный номер S075 АО, 1994 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Евгеньевского сельского округа г. Аксу")
477
Автомашина ВАЗ-2121 Нива, государственный номер S725АО, 1992 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Куркольского сельского округа" г. Аксу)
478
Прицеп тракторный 2ПТС-4, государственный номер АМDS519, 1970 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима села Уштерек г. Аксу")
479
Трактор МТЗ-80 государственный номер S021АLD, 1986 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима села Уштерек г. Аксу")
480
Автомашина ГАЗ-САЗ-3507, государственный номер 92-89 ПАН, 1989 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Средняя школа имени М. Кабылбекова села Алгабас города Аксу")
481
Автомашина ГАЗ-53, государственный номер S935 ВО, 1992 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Средняя школа имени К. Камзина Жолкудукского сельского округа города Аксу")
482
Автомашина КАВЗ-685, государственный номер S169 ВL, 1986 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Средняя школа имени К. Камзина Жолкудукского сельского округа города Аксу")
483
Трактор ДТ-75Н, заводской номер 3241Х, 1989 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Средняя школа имени К. Камзина Жолкудукского сельского округа города Аксу")
484
Трактор колесный Т-40АМ, заводской номер 397229, 1988 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Средняя школа имени К. Камзина Жолкудукского сельского округа города Аксу")
485
Автомашина ГАЗ-52-04, государственный номер S108ВЕ, 1982 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Средняя школа N 8 г. Аксу")
486
Автомашина ГАЗ-52-04, государственный номер 61-86 ПАМ, 1986 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Средняя школа имени К. Шулембаева поселка Аксу города Аксу")
487
Автомашина ГАЗ-САЗ-3507, государственный номер 92-87 ПАН, 1989 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Средняя школа села Уштерек города Аксу")
488
Автомашина ГАЗ-52, государственный номер S502 ВО, 1987 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Средняя школа N 4 города Аксу")

489
Мемлекеттік нөмірі S530ВS, 1991 жылы шыққан КАВЗ-3270 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Мәмәит Омаров атындағы селолық округінің Жамбыл орта мектебі" ММ-нің балансында)
490
Мемлекеттік нөмірі 29-97 ПАО, 1990 жылы шыққан КАВЗ-3270 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Мәмәит Омаров атындағы селолық округінің Жамбыл орта мектебі" ММ-нің балансында)
491
Мемлекеттік нөмірі 09-11 ПАЛ, 1982 жылы шыққан ГАЗ-52-04 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Мәмәит Омаров атындағы селолық округінің Жамбыл орта мектебі" ММ-нің балансында)
492
Мемлекеттік нөмірі 44-83 ПАН, 1988 жылы шыққан ММЗ-4502 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Қалқаман ауылының орта мектебі" ММ-нің балансында)
493
Мемлекеттік нөмірі 57-64 ПО, 1979 жылы шыққан МТЗ-80 доңғалақты тракторы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Еңбек селолық округінің орта мектебі" ММ-нің балансында)
494
Мемлекеттік нөмірі 92-91 ПАН, 1990 жылы шыққан ГАЗ-САЗ-3507 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Пограничный селолық округінің орта мектебі" ММ-нің балансында)
495
Мемлекеттік нөмірі 14-84 ПАО, 1990 жылы шыққан ГАЗ-52-01 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Ақжол селолық округінің орта мектебі" ММ-нің балансында)
496
Мемлекеттік нөмірі S392 ВН, 1981 жылы шыққан ПАЗ-672м автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласының қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
497
Мемлекеттік нөмірі S386 АВ, 1995 жылы шыққан ВАЗ-2106 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласының қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
498
Мемлекеттік нөмірі S387 АВ, 1996 жылы шыққан ВАЗ-21074 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласының қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
499
Мемлекеттік нөмірі 191 ТSСА, 1994 жылы шыққан К-701 доңғалақты тракторы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
500
Мемлекеттік нөмірі 675 ТSЕА, 1994 жылы шыққан ЭО-5126 экскаваторы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
501
Мемлекеттік нөмірі S204 ЕК, 1992 жылы шыққан МАЗ-3533 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
502
Мемлекеттік нөмірі S127 ЕК, 1993 жылы шыққан ИЖ-2715 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
503
Мемлекеттік нөмірі S129 ЕК, 1991 жылы шыққан ЛАЗ-695 автобусы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
504
Мемлекеттік нөмірі S142 ЕК, 1995 жылы шыққан ИЖ-2715 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
505
Мемлекеттік нөмірі Т862 SВА, 1988 жылы шыққан 2ПТС-4 тіркемесі
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)

489
Автомашина КАВЗ-3270, государственный номер S530ВS, 1991 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Жамбылская средняя школа сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу")
490
Автомашина КАВЗ-3270, государственный номер 29-97 ПАО, 1990 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Жамбылская средняя школа сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу")
491
Автомашина ГАЗ-52-04, государственный номер 09-11 ПАЛ, 1982 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Жамбылская средняя школа сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу")
492
Автомашина ММЗ-4502, государственный номер 44-83 ПАН, 1988 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Средняя школа села Калкаман города Аксу")
493
Трактор колесный МТЗ-80, государственный номер 57-64 ПО, 1979 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Средняя школа Енбекского сельского округа города Аксу")
494
Автомашина ГАЗ-САЗ-3507, государственный номер 92-91 ПАН, 1990 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Средняя школа Пограничного сельского округа города Аксу")
495
Автомашина ГАЗ-52-01, государственный номер 14-84 ПАО, 1990 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Средняя школа Акжольского сельского округа города Аксу")
496
Автомашина ПАЗ-672м, государственный номер S392 ВН, 1981 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Отдел финансов города Аксу")
497
Автомашина ВАЗ-2106, государственный номер S386 АВ, 1995 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Отдел финансов города Аксу")
498
Автомашина ВАЗ-21074, государственный номер S387 АВ, 1996 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Отдел финансов города Аксу")
499
Трактор колесный К-701, государственный номер 191 ТSСА, 1994 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
500
Эксковатор ЭО-5126, государственный номер 675 ТSЕА, 1994 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
501
Автомашина МАЗ-3533, государственный номер S204 ЕК, 1992 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
502
Автомашина ИЖ-2715, государственный номер S127 ЕК, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
503
Автобус ЛАЗ-695, государственный номер S129ЕК, 1991 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
504
Автомашина ИЖ-2715, государственный номер S142 ЕК, 1995 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
505
Прицеп 2ПТС-4, государственный номер Т862 SВА, 1988 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")

506
Мемлекеттік нөмірі S135ЕК, 1993 жылы шыққан УРАЛ-4320 НЗас автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
507
Мемлекеттік нөмірі S963SЕ, 1993 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзкоммунсервис" МКК-ның балансында)
508
Мемлекеттік нөмірі S445 DА, 1993 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзкоммунсервис" МКК-ның балансында)
509
Мемлекеттік нөмірі S453 ВТ, 1993 жылы шыққан ЗИЛ-431412 Ко автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзкоммунсервис" МКК-ның балансында)
510
Мемлекеттік нөмірі S450 ВТ, 1994 жылы шыққан КАМАЗ -53213 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзкоммунсервис" МКК-ның балансында)
511
Мемлекеттік нөмірі S847 АВ, 1993 жылы шыққан ВАЗ-21053 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Атамұра" мәдениет орталығы" КМҚК-ның балансында)
512
Мемлекеттік нөмірі S497 ВV, 1994 жылы шыққан Toyota Emina автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Атамұра" мәдениет орталығы" КМҚК-ның балансында)
513
Мемлекеттік нөмірі S837 АВ, 1993 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Өнер" қалалық мәдениет орталығы" КМҚК-ның балансында)
514
Мемлекеттік нөмірі S122 ВR, 1992 жылы шыққан ТАРЗ-3270 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
515
Мемлекеттік нөмірі S328 VV, 1997 жылы шыққан ГАЗ-310200 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
516
Мемлекеттік нөмірі S037 АО, 1992 жылы шыққан Volvo-850 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
517
Мемлекеттік нөмірі S447 АО, 1984 жылы шыққан УАЗ-469б автомашинасы
Качиры ауданы Тереңкөл ауылы ("Максим-Горький орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мекеме" ММ-нің балансында)
518
Мемлекеттік нөмірі S438 АО, 1979 жылы шыққан УАЗ-469 автомашинасы
Железин ауданы Железинка ауылы ("Үрлітүп орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мекеме" ММ-нің балансында)
519
Мемлекеттік нөмірі S438 АL, 1986 жылы шыққан УАЗ-31512-01 автомашинасы
Железин ауданы Железин ауылы ("Үрлітүп орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мекеме" ММ-нің балансында)
520
Мемлекеттік нөмірі S338 ВD, 1994 жылы шыққан КАМАЗ-5320 автомашина-сы
Павлодар қаласы ("Павлодар орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мекеме" ММ-нің балансында)
521
Мемлекеттік нөмірі S682 ВS, 1976 жылы шыққан УАЗ-469б автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мекеме" ММ-нің балансында)
522
Мемлекеттік нөмірі S029 ВТ, 1979 жылы шыққан УАЗ-469-Б автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мекеме" ММ-нің балансында)

506
Автомашина УРАЛ-4320 НЗас, государственный номер S135ЕК, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
507
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S963 SЕ, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
508
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S445 DА, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
509
Автомашина ЗИЛ-431412 Ко, государственный номер S453ВТ, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
510
Автомашина КАМАЗ-53213, государственный номер S450ВТ, 1994 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
511
Автомашина ВАЗ-21053, государственный номер S847 АВ, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе КГКП "Центр культуры "Атамура")
512
Автомашина Toyota Emina, государственный номер S497ВV, 1994 года выпуска
город Экибастуз (на балансе КГКП "Центр культуры "Атамура")
513
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S837 АВ, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе КГКП "Городской центр культуры "Онер")
514
Автомашина ТАРЗ-3270, государственный номер S122 ВR, 1992 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Аппарат акима города Экибастуза")
515
Автомашина ГАЗ-310200, государственный номер S328 VV, 1997 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Аппарат акима города Экибастуза")
516
Автомашина Volvo-850, государственный номер S037 АО, 1992 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Аппарат акима города Экибастуза")
517
Автомашина УАЗ-469б, государственный номер S447 АО, 1984 года выпуска
Качирский район, село Теренколь (на балансе ГУ "Максимо-Горьковское учреждение по охране лесов и животного мира")
518
Автомашина УАЗ-469, государственный номер S438 АО, 1979 года выпуска
Железинский район, село Железинка (на балансе ГУ "Урлютюбское учреждение по охране лесов и животного мира")
519
Автомашина УАЗ-31512-01, государственный номер S438АL, 1986 года выпуска
Железинский район, село Железинка (на балансе ГУ "Урлютюбское учреждение по охране лесов и животного мира")
520
Автомашина КАМАЗ-5320, государственный номер S338ВD, 1994 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарское учреждение по охране лесов и животного мира")
521
Автомашина УАЗ-469б, государственный номер S682 ВS, 1976 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарское учреждение по охране лесов и животного мира")
522
Автомашина УАЗ-469-Б, государственный номер S029 ВТ, 1979 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарское учреждение по охране лесов и животного мира")

523
Заводтық нөмірі 683305, 1987 жылы шыққан ДТ-75 МЛ тракторы
Павлодар қаласы ("Павлодар орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мекеме" ММ-нің балансында)
524
Заводтық нөмірі 620294, 1990 жылы шыққан ДТ-75 МЛ тракторы
Павлодар қаласы ("Павлодар орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мекеме" ММ-нің балансында)
525
56344 теңге 40 тиын сомасындағы өтімсіз қосалқы бөлшектер
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)
526
Мемлекеттік нөмірі S150 АС, 1991 жылы шыққан ММЗ-4502 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)
527
Мемлекеттік нөмірі 323 ТSFА, 1990 жылы шыққан  Т-40 АМ доңғалақты трак-торы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)
528
Мемлекеттік нөмірі S417 КР, 1999 жылы шыққан ВАЗ-21061 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)
529
Мемлекеттік нөмірі S428КР, 1991 жылы шыққан Shevrolet Capris автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)
530
Мемлекеттік нөмірі S423КР, 1988 жылы шыққан Mercedes Benz-190 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)
531
Мемлекеттік нөмірі S647 КР, 1998 жылы шыққан ВАЗ-21053 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)
532
Мемлекеттік нөмірі S302 КР, 1992 жылы шыққан ГАЗ-310290 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының ішкі істер басқармасы" ММ-нің балансында)
533
Мемлекеттік нөмірі S330 КР, 1999 жылы шыққан ВАЗ-21061 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының ішкі істер басқармасы" ММ-нің балансында)
534
Мемлекеттік нөмірі S318 КР, 1999 жылы шыққан ВАЗ-21053 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының ішкі істер басқармасы" ММ-нің балансында)
535
Мемлекеттік нөмірі S311 КР, 1999 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының ішкі істер басқармасы" ММ-нің балансында)
536
Мемлекеттік нөмірі S309 КР, 1999 жылы шыққан ВАЗ-21061 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының ішкі істер басқармасы" ММ-нің балансында)
537
Мемлекеттік нөмірі S308 КР, 1999 жылы шыққан ВАЗ-21061 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының ішкі істер басқармасы" ММ-нің балансында)
538
Мемлекеттік нөмірі S262 КР, 1995 жылы шыққан ГАЗ-310290 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының ішкі істер басқармасы" ММ-нің балансында)
539
Мемлекеттік нөмірі S276 КР, 1999 жылы шыққан ВАЗ-21053 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының ішкі істер басқармасы" ММ-нің балансында)

523
Трактор ДТ-75МЛ, заводской номер 683305, 1987 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарское учреждение по охране лесов и животного мира")
524
Трактор ДТ-75МЛ, заводской номер 620294, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарское учреждение по охране лесов и животного мира")
525
Неликвидные запасные части на сумму 56344 тенге 40 тиын
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
526
Автомашина ММЗ-4502, государственный номер S150АС, 1991 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
527
Трактор колесный Т-40 АМ, государственный номер 323 ТSFА, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
528
Автомашина ВАЗ-21061, государственный номер S417 КР, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
529
Автомашина Shevrolet Cap-ris, государственный номер S428КР, 1991 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
530
Автомашина Mercedes Benz-190, государственный номер S423КР, 1988 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
531
Автомашина ВАЗ-21053, государственный номер S647 КР, 1998 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
532
Автомашина ГАЗ-310290, государственный номер S302КР, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Управление внутренних дел города Павлодара")
533
Автомашина ВАЗ-21061, государственный номер S330 КР, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Управление внутренних дел города Павлодара")
534
Автомашина ВАЗ-21053, государственный номер S318 КР, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Управление внутренних дел города Павлодара")
535
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S311 КР, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Управление внутренних дел города Павлодара")
536
Автомашина ВАЗ-21061, государственный номер S309 КР, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Управление внутренних дел города Павлодара")
537
Автомашина ВАЗ-21061, государственный номер S308 КР, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Управление внутренних дел города Павлодара")
538
Автомашина ГАЗ-310290, государственный номер S262КР, 1995 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Управление внутренних дел города Павлодара")
539
Автомашина ВАЗ-21053, государственный номер S276 КР, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Управление внутренних дел города Павлодара")

540
Мемлекеттік нөмірі S261 КР, 1995 жылы шыққан ГАЗ-3102 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының ішкі істер басқармасы" ММ-нің балансында)
541
Мемлекеттік нөмірі S264 КР, 1999 жылы шыққан ВАЗ-21061 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының ішкі істер басқармасы" ММ-нің балансында)
542
Мемлекеттік нөмірі S270 КР, 1999 жылы шыққан ВАЗ-21061 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының ішкі істер басқармасы" ММ-нің балансында)
543
Мемлекеттік нөмірі S271 КР, 1999 жылы шыққан ВАЗ-21061 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының ішкі істер басқармасы" ММ-нің балансында)
544
Мемлекеттік нөмірі S300 КР, 1999 жылы шыққан ВАЗ-21053 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының ішкі істер басқармасы" ММ-нің балансында)
545
Мемлекеттік нөмірі S156 ВF, 1991 жылы шыққан ГАЗ-53-12-01 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының ішкі істер басқармасы" ММ-нің балансында)
546
Мемлекеттік нөмірі S604 КР, 1992 жылы шыққан ВАЗ-21063 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
547
Мемлекеттік нөмірі S662 КР, 1998 жылы шыққан УАЗ-3962 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
548
Мемлекеттік нөмірі S700 КР, 1996 жылы шыққан ВАЗ-21093 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
549
Мемлекеттік нөмірі S663 КР, 1995 жылы шыққан ВАЗ-2106 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
550
Мемлекеттік нөмірі S125 АС, 1995 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
551
Мемлекеттік нөмірі S676 КР, 1995 жылы шыққан ВАЗ-21053 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
552
Мемлекеттік нөмірі S664 КР, 1996 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
553
Мемлекеттік нөмірі S648 КР, 1993 жылы шыққан ВАЗ-21063 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
554
Мемлекеттік нөмірі S667 КР, 1996 жылы шыққан ВАЗ-21070 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
555
Мемлекеттік нөмірі S697 КР, 1996 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Ақтоғай ауданы ("Ақтоғай ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
556
Мемлекеттік нөмірі S540 КР, 1997 жылы шыққан УАЗ-31519-10 автомашинасы
Железин ауданы ("Железин ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
557
Мемлекеттік нөмірі S129 ВЕ, 1995 жылы шыққан УАЗ-315126 автомашинасы
Ертіс ауданы ("Ертіс ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)

540
Автомашина ГАЗ-3102, государственный номер S261 КР, 1995 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Управление внутренних дел города Павлодара")
541
Автомашина ВАЗ-21061, государственный номер S264 КР, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Управление внутренних дел города Павлодара")
542
Автомашина ВАЗ-21061, государственный номер S270 КР, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Управление внутренних дел города Павлодара")
543
Автомашина ВАЗ-21061, государственный номер S271 КР, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Управление внутренних дел города Павлодара")
544
Автомашина ВАЗ-21053, государственный номер S300 КР, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Управление внутренних дел города Павлодара")
545
Автомашина ГАЗ-53-12-01, государственный номер S156ВF, 1991 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Управление внутренних дел города Павлодара")
546
Автомашина ВАЗ-21063, государственный номер S604 КР, 1992 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел города Экибастуза")
547
Автомашина УАЗ-3962, государственный номер S662 КР, 1998 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел города Экибастуза")
548
Автомашина ВАЗ-21093, государственный номер S700 КР, 1996 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел города Экибастуза")
549
Автомашина ВАЗ-2106, государственный номер S663 КР, 1995 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел города Экибастуза")
550
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S125 АС, 1995 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел города Экибастуза")
551
Автомашина ВАЗ-21053, государственный номер S676 КР, 1995 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел города Экибастуза")
552
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S664 КР, 1996 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел города Экибастуза")
553
Автомашина ВАЗ-21063, государственный номер S648 КР, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел города Экибастуза")
554
Автомашина ВАЗ-21070, государственный номер S667 КР, 1996 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел города Экибастуза")
555
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S697 КР, 1996 года выпуска
Актогайский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Актогайского района")
556
Автомашина УАЗ-31519-10, государственный номер S540КР, 1997 года выпуска
Железинский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Железинского района")
557
Автомашина УАЗ-315126, государственный номер S129ВЕ, 1995 года выпуска
Иртышский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Иртышского района")

558
Мемлекеттік нөмірі S702 КР, 1999 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Ертіс ауданы ("Ертіс ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
559
Мемлекеттік нөмірі S638 КР, 1996 жылы шыққан ГАЗ-310200 автомашинасы
Качиры ауданы ("Качиры ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
560
Мемлекеттік нөмірі S564 КР, 1993 жылы шыққан ВАЗ-2106 автомашинасы
Качиры ауданы ("Качиры ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
561
Мемлекеттік нөмірі S652 КР, 1999 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Лебяжі ауданы ("Лебяжі ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
562
Мемлекеттік нөмірі S627 КР, 1977 жылы шыққан ВАЗ-2106 автомашинасы
Май ауданы ("Май ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
563
Мемлекеттік нөмірі S628 КР, 1999 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Май ауданы ("Май ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
564
Мемлекеттік нөмірі S218КР, 1993 жылы шыққан М-412 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
565
Мемлекеттік нөмірі S217 КР, 1988 жылы шыққан ГАЗ-2410 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
566
Мемлекеттік нөмірі S582 КР, 1999 жылы шыққан ВАЗ-21213 автомашинасы
Успен ауданы ("Успен ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
567
Мемлекеттік нөмірі S523 КР, 1999 жылы шыққан ВАЗ-2106 автомашинасы
Успен ауданы ("Успен ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
568
Мемлекеттік нөмірі S104 VS, 1999 жылы шыққан ГАЗ-3110 автомашинасы
Павлодар қаласы (шаруашылық жүргізу құқығындағы "Аналитикалық ақпарат орталығы" КМК-ның балансында)
569
Жалпы аумағы 49,5 м2, 1970 жылы салынған бастауыш мектептің бұрынғы ғимараты
Железин ауданы Шипкөл ауылы ("Железин ауданы Алакөл селолық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
570
Жалпы аумағы 945 м2, 1978 жылы салынған негізгі мектептің бұрынғы ғимараты
Шарбақты ауданы Стретенка ауылы ("Шарбақты ауданының Сосновка жалпы орта білім беру мектебі" ММ-нің балансында)
571
Жалпы аумағы 108 м2, 1960 жылы салынған Жамбыл бастауыш мектебінің бұрынғы ғимараты
Шарбақты ауданы Құлат ауылы ("Галкин жалпы білім беру орта мектебі" ММ-нің балансында)
572
Жалпы аумағы 470 м2, 1982 жылы салынған мектеп қазандығының бұрынғы ғимараты
Шарбақты ауданы Галкин ауылы ("Галкин жалпы білім беру орта мектебі" ММ-нің балансында)
573
Жалпы аумағы 1050 м2, 1963 жылы салынған мәдениет үй ғимараты
Шарбақты ауданы Николаевка ауылы ("Шарбақты ауданы Алексеевка ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)

558
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S702 КР, 1999 года выпуска
Иртышский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Иртышского района")
559
Автомашина ГАЗ-310200, государственный номер S638КР, 1996 года выпуска
Качирский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Качирского района")
560
Автомашина ВАЗ-2106, государственный номер S564 КР, 1993 года выпуска
Качирский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Качирского района")
561
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S652 КР, 1999 года выпуска
Лебяжинский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Лебяжинского района")
562
Автомашина ВАЗ-2106, государственный номер S627 КР, 1977 года выпуска
Майский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Майского района")
563
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S628 КР, 1999 года выпуска
Майский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Майского района")
564
Автомашина М-412, государственный номер S218КР, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Павлодарского района")
565
Автомашина ГАЗ-2410, государственный номер S217 КР, 1988 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Павлодарского района")
566
Автомашина ВАЗ-21213, государственный номер S582 КР, 1999 года выпуска
Успенский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Успенского района")
567
Автомашина ВАЗ-2106, государственный номер S523 КР, 1999 года выпуска
Успенский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Успенского района")
568
Автомашина ГАЗ-3110, государственный номер S104 VS, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГП на ПХВ "Центр аналитической информации")
569
Бывшее здание начальной школы общей площадью 49,5 м2, 1970 года постройки
Железинский район, село Шипколь (на балансе ГУ "Аппарат акима Алакольского сельского округа Железинского района")
570
Бывшее здание основной школы, общей площадью 910,7 м2, 1978 года постройки
Щербактинский район, село Стретенка (на балансе ГУ "Сосновская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района")
571
Бывшее здание Джамбульской начальной школы общей площадью 91,7 м2, 1985 года постройки
Щербактинский район, село Кулат (на балансе ГУ "Галкинская средняя общеобразовательная школа")
572
Бывшее здание котельной школы общей площадью 166,4 м2, 1982 года постройки
Щербактинский район, село Галкино (на балансе ГУ "Галкинская средняя общеобразовательная школа")
573
Здание дома культуры общей площадью 420 м2, 1963 года постройки
Щербактинский район, село Николаевка (на балансе ГУ "Аппарат акима Алексеевского сельского округа Щербактинского района")

574
Жалпы аумағы 440,3 м2, 1970 жылы салынған тұрғын емес ғимараты
Екібастұз қаласы Қонаев көшесі, 58-үй ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
575
Жалпы аумағы 1156,6 м2, 1978 жылы салынған мектептің бұрынғы ғимараты
Качиры ауданы Тимофеевка ауылы ("Качиры ауданының Львовка орта жалпы білім беру мектебі" ММ-нің балансында)
576
2000 жылы шыққан "Атлантис" автоматты жуғыш, 1997 жылы шыққан ПЛ "Зенит" лазерлі перфораторы медицина жабдығы
Павлодар қаласы ("Павлодар облыстық ЖҚТБ-ның алдын алу және оған қарсы күрес орталығы" ММ-нің балансында)
577
11 құралдан тұратын (хирургиялық электр бұрғысы, палаталық рентген аппараты эхоэнцелограф және басқа жабдық) медицина жабдығы
Павлодар қаласы ("Павлодар облыстық балалар ауруханасы" ММ-нің балансында)
578
1998 жылы шыққан "Олимпус" ФГДС аппараты, 1993 жылы шыққан "Combison 310-5" УДЗ аппараты, 1994 жылы шыққан "Combison 310-5" УДЗ аппараты медицина жабдығы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының N 1 поликлиникасы" КМҚК-ның балансында)
579

574
Нежилое здание общей площадью 440,3 м2, 1970 года постройки
город Экибастуз, ул. Кунаева, 58 (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
575
Бывшее здание школы общей площадью 1156,6 м2, 1978 года постройки
Качирский район, село Тимофеевка (на балансе ГУ "Львовская средняя общеобразовательная школа Качирского района")
576
Медицинское оборудование - автоматический промыватель "Атлантис", 2000 года выпуска; лазерный перфоратор ПЛ "Зенит", 1997 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарский областной центр по профилактике и борьбе со СПИДОМ")
577
Медицинское оборудование в количестве 11 наименований (электродрель хирургическая, палатный рентгенаппарат, эхоэнцелограф и другое оборудование)
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарская областная детская больница")
578
Медицинское оборудование - аппарат ФГДС "Олимпус", 1998 года выпуска; аппарат УЗИ "Combison 320-5", 1993 года выпуска; аппарат УЗИ Combison 320-5", 1994 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Поликлиника N 1 города Павлодара")
579

582
Мемлекеттік нөмірі S054 МК, 1992 жылы шыққан ГАЗ-2411 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының құрылыс бөлімі" ММ-нің балансында)
583
Мемлекеттік нөмірі S940 ВV, 1998 жылы шыққан ГАЗ-3110 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының құрылыс бөлімі" ММ-нің балансында)

582
Автомашина ГАЗ-2411, государственный номер S054 МК, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Отдел строительства города Павлодара")
583
Автомашина ГАЗ-3110, государственный номер S940 DV, 1998 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Отдел строительства города Павлодара")