Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XXI сессиясы) 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 259/21 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2010 жылғы 4 маусымдағы N 286/25 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 11 маусымда N 3165 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі N 1-11/560 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 03.09.2014 N 1-11/560 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың (IV сайланған ХXI сессиясы) 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010 – 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3147 болып тіркелген, 2009 жылғы 29 желтоқсандағы "Сарыарқа самалы" газетінің N 148, 2009 жылғы 31 желтоқсандағы N 150, 2009 жылғы 29 желтоқсандағы "Звезда Прииртышья" газетінің N 148, 2010 жылғы 7 қаңтардағы N 1 санында жарияланған) N 259/21 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы мына редакцияда жазылсын:
"1. 2010 - 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2010 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68684032 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 12659980 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 360635 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 55663417 мың теңге;
2) шығындар – 68331911 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – -145920 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 642736 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 788656 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 178432 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 178432 мың теңге;
5) бюджет профициті – 319609 мың теңге;
6) бюджет профицитін пайдалану – -319609 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағындағы:
"22,8" деген сандар "39,3" деген сандармен ауыстырылсын;
"17,4" деген сандар "32,5" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 3-тармағындағы:
"77,2" деген сандар "60,7" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXI сессия, IV созыв) от 22 декабря 2009 года N 259/21 "Об областном бюджете на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 4 июня 2010 года N 286/25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 июня 2010 года N 3165. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03 сентября 2014 года N 1-11/560)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03.09.2014 N 1-11/560).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (XXI сессия, IV созыв) от 22 декабря 2009 года N 259/21 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3147, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 29 декабря 2009 года N 148, от 31 декабря 2009 года N 150, в газете "Звезда Прииртышья" от 29 декабря 2009 года N 148, от 7 января 2010 года N 1) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2010 - 2012 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 68684032 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12659980 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 360635 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55663417 тысяч тенге;
2) затраты – 68331911 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - -145920 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 642736 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 788656 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 178432 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 178432 тысячи тенге;
5) профицит бюджета – 319609 тысяч тенге;
6) использование профицита бюджета - -319609 тысяч тенге.";
в пункте 2 указанного решения:
цифры "22,8" заменить цифрами "39,3";
цифры "17,4" заменить цифрами "32,5";
в пункте 3 указанного решения:
цифры "77,2" заменить цифрами "60,7";

"82,6" деген сандар "67,5" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 7-тармағы мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының желісін кеңейтуге - 250000 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8-2-тармағы мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"білім беру объектілерінің құрылысына - 613152 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13-тармағындағы "250000" деген сандар "200000" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

цифры "82,6" заменить цифрами "67,5";
пункт 7 указанного решения дополнить абзацем следующего содержания:
"250000 тысяч тенге – на расширение сети дошкольных организаций образования.";
пункт 8-2 указанного решения дополнить абзацем следующего содержания:
"613152 тысяч тенге – на строительство объектов образования.";
в пункте 13 указанного решения цифры "250000" заменить цифрами "200000";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

55 042
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
22 926
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
39 250
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
188 421
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
286 400
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
94 726
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
324 816
017
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
135 994
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
57 443
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
518 905
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 148 010
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
613 152
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
316 130
037
Білім беру объектілерін салу және қайта жаңарту
218 728
05
Денсаулық сақтау
12 702 066
1
Кең бейiндi ауруханалар
74 631
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
74 631
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдарының мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
74 631
2
Халықтың денсаулығын қорғау
339 459
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
339 459
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру

55 042
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
22 926
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
39 250
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
188 421
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
286 400
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
94 726
016
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
324 816
017
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
135 994
022
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
57 443
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
518 905
271
Управление строительства области
1 148 010
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
613 152
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
316 130
037
Строительство и реконструкция объектов образования
218 728
05
Здравоохранение
12 702 066
1
Больницы широкого профиля
74 631
253
Управление здравоохранения области
74 631
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
74 631
2
Охрана здоровья населения
339 459
253
Управление здравоохранения области
339 459
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения

1 972 509
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және қайта құру
1 972 509
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 791 950
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 625 719
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
900 762
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
285 444
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
64 096
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
420 187
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
56 286
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық паталогиясы бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
74 749
261
Облыстың білім беру басқармасы
624 957
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
624 957
271
Облыстың құрылыс басқармасы
100 000
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және қайта құру
100 000
2
Әлеуметтiк көмек
776 165
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
776 165
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
107 412
020
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ең төменгі күнкөріс деңгейінің мөлшері өсуіне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек және 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
144 794
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
240 000
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 520
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

1 972 509
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 972 509
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 791 950
1
Социальное обеспечение
1 625 719
256
Управление координации занятости и социальных программ области
900 762
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
285 444
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
64 096
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
420 187
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
56 286
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
74 749
261
Управление образования области
624 957
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
624 957
271
Управление строительства области
100 000
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
100 000
2
Социальная помощь
776 165
256
Управление координации занятости и социальных программ области
776 165
003
Социальная поддержка инвалидов
107 412
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
144 794
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
240 000
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
17 520
031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

206 444
032
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
59 995
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
390 066
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
390 066
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 295
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
128 252
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
86
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
27 569
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
173 864
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 117 026
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 830 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 830 000
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
586 000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
164 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 080 000
2
Коммуналдық шаруашылық
2 287 026
271
Облыстың құрылыс басқармасы
390 000
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту

206 444
032
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
59 995
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
390 066
256
Управление координации занятости и социальных программ области
390 066
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
60 295
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
128 252
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
86
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
27 569
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
173 864
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 117 026
01
Жилищное хозяйство
1 830 000
271
Управление строительства области
1 830 000
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586 000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
164 000
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 080 000
2
Коммунальное хозяйство
2 287 026
271
Управление строительства области
390 000
030
Развитие объектов коммунального хозяйства

390 000
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 897 026
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 548
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
671 944
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
530 478
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
668 056
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
2 933 008
1
Мәдениет саласындағы қызмет
641 023
262
Облыстың мәдениет басқармасы
641 023
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 441
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
279 074
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жеткізуді қамтамасыз ету
162 323
007
Театр және музыка өнерін қолдау
167 185
2
Спорт
820 710
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
820 710
001
Жергілікті деңгейде туризм, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 974
003
Облыстық деңгейде спорт жарыстарын өткізу
47 353
004
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша облыстық құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы
738 383
3
Ақпараттық кеңiстiк
468 722
259
Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы
155 041
001
Жергілікті деңгейде мұрағат ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 540
002
Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз ету
86 501
007
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
50 000
262
Облыстың мәдениет басқармасы
74 491
008
Облыстық кітапханалардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету
74 491
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
198 358
007
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу

390 000
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
1 897 026
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
26 548
017
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
671 944
018
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
530 478
021
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
668 056
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
2 933 008
1
Деятельность в области культуры
641 023
262
Управление культуры области
641 023
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
32 441
003
Поддержка культурно-досуговой работы
279 074
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
162 323
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
167 185
2
Спорт
820 710
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
820 710
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма, физической культуры и спорта
34 974
003
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
47 353
004
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
738 383
3
Информационное пространство
468 722
259
Управление архивов и документации области
155 041
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по управлению архивным делом
18 540
002
Обеспечение сохранности архивного фонда
86 501
007
Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
50 000
262
Управление культуры области
74 491
008
Обеспечение функционирования областных библиотек
74 491
263
Управление внутренней политики области
198 358
007
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы

70 957
008
Телерадиохабарлары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
127 401
264
Облыстың тілдерді дамыту басқармасы
40 832
001
Жергілікті деңгейде тілдерді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 404
002
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халықтарының басқа да тiлдерін дамыту
17 068
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
360
4
Туризм
12 608
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
12 608
013
Туристік қызметті реттеу
12 608
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
989 945
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
453 887
002
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде спорт объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
149 000
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде спорт объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге  республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
203 258
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде спорт объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
101 629
262
Облыстың мәдениет басқармасы
457 400
006
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
403 569
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
35 727
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
18 104
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
78 658
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік, ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 295
003
Жастар саясаты саласында өңірлік бағдарламаларды іске асыру
37 363
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
610 600
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
610 600
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
610 600
011
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері

70 957
008
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
127 401
264
Управление по развитию языков области
40 832
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков
23 404
002
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
17 068
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
360
4
Туризм
12 608
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
12 608
013
Регулирование туристской деятельности
12 608
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
989 945
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
453 887
002
Капитальный, текущий ремонт объектов спорта в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
149 000
012
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов спорта в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
203 258
014
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов спорта в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
101 629
262
Управление культуры области
457 400
006
Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
403 569
013
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
35 727
014
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
18 104
263
Управление внутренней политики области
78 658
001
Услуги по реализации государственной, внутренней политики на местном уровне
41 295
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
37 363
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
610 600
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
610 600
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
610 600
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы

167 093
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
184 669
028
Уақытша сақтау пунктіне ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
3 382
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
146 622
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
97 797
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
48 825
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
97 723
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
97 723
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы
31 416
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 116
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
300
271
Облыстың құрылыс басқармасы
34 089
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 089
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
32 218
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 718
005
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
500
12
Көлiк және коммуникациялар
2 488 944
1
Автомобиль көлiгi
1 215 783
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 215 783
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 055 783
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
100 000
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
60 000
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
1 273 161
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 273 161
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 758
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту

167 093
027
Целеве текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
184 669
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 382
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
146 622
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
97 797
010
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
48 825
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
97 723
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
97 723
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
31 416
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
31 116
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
300
271
Управление строительства области
34 089
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
34 089
272
Управление архитектуры и градостроительства области
32 218
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
31 718
005
Материально-техническое оснащение государственных органов
500
12
Транспорт и коммуникации
2 488 944
1
Автомобильный транспорт
1 215 783
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 215 783
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 055 783
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
100 000
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
60 000
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1 273 161
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 273 161
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
34 758
002
Развитие транспортной инфраструктуры