Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XXI сессиясы) 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 259/21 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2010 жылғы 26 қазандағы N 305/27 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 29 қазанда N 3173 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі N 1-11/560 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 03.09.2014 N 1-11/560 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың (IV сайланған ХXI сессиясы) 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010 – 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3147 болып тіркелген, "Сарыарқа самалы" газетінің 2009 жылғы 29 желтоқсандағы N 148, 2009 жылғы 31 желтоқсандағы N 150, "Звезда Прииртышья" газетінің 2009 жылғы 29 желтоқсандағы N 148, 2010 жылғы 7 қаңтардағы N 1 санында жарияланған) N 259/21 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы:
1)-тармақшасындағы:
"68393192" деген сандар "67872296" деген сандармен ауыстырылсын;
"55663414" деген сандар "55142518" деген сандармен ауыстырылсын;
2)-тармақшасындағы "68329555" деген сандар "67808659" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 7-тармағындағы "300000" деген сандар "276000" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 8-тармағы мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Павлодар ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының желісін кеңейтуге 24000 мың теңге сомасында";
көрсетілген шешімнің 8-1-тармағындағы:
"377672" деген сандар "405782" деген сандармен ауыстырылсын;
"149607" деген сандар "149499" деген сандармен ауыстырылсын;
"206444" деген сандар "205003" деген сандармен ауыстырылсын;
"30725" деген сандар "54009" деген сандармен ауыстырылсын;
"27569" деген сандар "26283" деген сандармен ауыстырылсын;
"17520" деген сандар "7914" деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзац алынып тасталсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге - 76568 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXI сессия, IV созыв) от 22 декабря 2009 года N 259/21 "Об областном бюджете на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 26 октября 2010 года N 305/27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 октября 2010 года N 3173. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03 сентября 2014 года N 1-11/560)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03.09.2014 N 1-11/560).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (XXI сессия, IV созыв) от 22 декабря 2009 года N 259/21 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3147, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 29 декабря 2009 года N 148, от 31 декабря 2009 года N 150, в газете "Звезда Прииртышья" от 29 декабря 2009 года N 148, от 7 января 2010 года N 1) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1):
цифры "68393192" заменить цифрами "67872296";
цифры "55663414" заменить цифрами "55142518";
в подпункте 2) цифры "68329555" заменить цифрами "67808659";
в пункте 7 указанного решения цифры "300000" заменить цифрами "276000";
пункт 8 указанного решения дополнить абзацем следующего содержания:
"на расширение сети дошкольных организаций образования Павлодарского района в сумме 24000 тысяч тенге.";
в пункте 8-1 указанного решения:
цифры "377672" заменить цифрами "405782";
цифры "149607" заменить цифрами "149499";
цифры "206444" заменить цифрами "205003";
цифры "30725" заменить цифрами "54009";
цифры "27569" заменить цифрами "26283";
цифры "17520" заменить цифрами "7914";
абзац шестой исключить;
дополнить абзацами следующего содержания:
"76568 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи;

18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге - 65026 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 8-2-тармағындағы "1436394" деген сандар "1891508" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 13-тармағындағы "152000" деген сандар "132900" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

65026 тысяч тенге - на выплату государственных пособий на детей до 18 лет.";
в пункте 8-2 указанного решения цифры "1436394" заменить цифрами "1891508";
в пункте 13 указанного решения цифры "152000" заменить цифрами "132900";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.

72 749
5
Мамандарды қайта даярлау және бiлiктiлiктерiн арттыру
536 701
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
30 365
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
30 365
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 032
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
6 032
261
Облыстың білім басқармасы
500 304
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
87 357
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
412 947
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
2 905 737
261
Облыстың білім басқармасы
1 767 802
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 769
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
22 926
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
39 250
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
221 121
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
278 867
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
94 726
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
307 326
017
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
121 727
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
58 185
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
544 905
114
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
24 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 137 935
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
613 152

72 749
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
536 701
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
30 365
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
30 365
253
Управление здравоохранения области
6 032
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
6 032
261
Управление образования области
500 304
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
87 357
060
Подготовка и переподготовка кадров
412 947
9
Прочие услуги в области образования
2 905 737
261
Управление образования области
1 767 802
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
54 769
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
22 926
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
39 250
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
221 121
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
278 867
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
94 726
016
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
307 326
017
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
121 727
022
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
58 185
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
544 905
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
24 000
271
Управление строительства области
1 137 935
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
613 152

85 795
002
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде денсаулық сақтау объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
392 760
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
48 933
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
63 707
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 211
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдау орталықтарының қызметі
10 422
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстау
375 234
033
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру
861 824
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 122 710
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және қайта құру
1 122 710
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 716 630
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 569 320
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
846 302
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
285 144
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
61 936
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
368 263
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
55 466
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық паталогиясы бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
75 493
261
Облыстың білім беру басқармасы
623 018
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
623 018
271
Облыстың құрылыс басқармасы
100 000
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және қайта құру
100 000
2
Әлеуметтiк көмек
755 444
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
755 444
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
106 983
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
240 000
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

85 795
002
Капитальный, текущий ремонт объектов здравоохранения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
392 760
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
48 933
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
63 707
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 211
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
10 422
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
375 234
033
Материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения
861 824
271
Управление строительства области
1 122 710
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 122 710
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 716 630
1
Социальное обеспечение
1 569 320
256
Управление координации занятости и социальных программ области
846 302
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
285 144
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
61 936
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
368 263
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
55 466
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
75 493
261
Управление образования области
623 018
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
623 018
271
Управление строительства области
100 000
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
100 000
2
Социальная помощь
755 444
256
Управление координации занятости и социальных программ области
755 444
003
Социальная поддержка инвалидов
106 983
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
240 000
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

7 914
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
205 003
032
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
53 950
035
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге атаулы әлеуметтік мемлекеттік көмек көрсетуді төлеуге ағымдығы нысаналы трансферттер
76 568
036
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге табысы 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
65 026
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
391 866
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
391 866
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 833
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
119 020
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
86
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

7 914
031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим  военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
205 003
032
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
53 950
035
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
76 568
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
65 026
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
391 866
256
Управление координации занятости и социальных программ области
391 866
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
59 833
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
119 020
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
86
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях

26 283
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
186 644
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 058 037
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 830 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 830 000
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
586 000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
164 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 080 000
2
Коммуналдық шаруашылық
2 228 037
271
Облыстың құрылыс басқармасы
390 000
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
390 000
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 838 037
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 548
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
654 616
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
507 880
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
648 993
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
3 083 054
1
Мәдениет саласындағы қызмет
696 557
262
Облыстың мәдениет басқармасы
696 557
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 536
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
303 813
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жеткізуді қамтамасыз ету
166 123
007
Театр және музыка өнерін қолдау
165 085
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

26 283
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
186 644
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 058 037
01
Жилищное хозяйство
1 830 000
271
Управление строительства области
1 830 000
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586 000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
164 000
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 080 000
2
Коммунальное хозяйство
2 228 037
271
Управление строительства области
390 000
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
390 000
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
1 838 037
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
26 548
017
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
654 616
018
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
507 880
021
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
648 993
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
3 083 054
1
Деятельность в области культуры
696 557
262
Управление культуры области
696 557
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
32 536
003
Поддержка культурно-досуговой работы
303 813
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
166 123
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
165 085
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
92 527
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
61 366
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
78 658
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік, ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 295
003
Жастар саясаты саласында өңірлік бағдарламаларды іске асыру
37 363
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
610 600
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
610 600
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
610 600
011
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
610 600
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары
5 296 924
1
Ауыл шаруашылығы
1 278 779
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1 224 770
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы  саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 707
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
71 344
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
200
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
103 864
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды қолдау
87 983
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын қаражаттандыру
89 884
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
815 788
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
54 009
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
54 009
2
Су шаруашылығы
2 080 989
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
102 715
009
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
102 715
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 978 274
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері

013
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
92 527
014
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
61 366
263
Управление внутренней политики области
78 658
001
Услуги по реализации государственной, внутренней политики на местном уровне
41 295
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
37 363
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
610 600
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
610 600
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
610 600
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
610 600
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
5 296 924
1
Сельское хозяйство
1 278 779
255
Управление сельского хозяйства области
1 224 770
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
55 707
002
Поддержка семеноводства
71 344
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
200
010
Государственная поддержка племенного животноводства
103 864
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
87 983
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
89 884
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
815 788
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
54 009
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
54 009
2
Водное хозяйство
2 080 989
255
Управление сельского хозяйства области
102 715
009
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
102 715
271
Управление строительства области
1 978 274
029
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие объектов водного хозяйства

1 978 274
3
Орман шаруашылығы
121 723
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
121 723
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
121 723
5
Қоршаған ортаны қорғау
308 587
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
308 587
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 543
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
248 044
6
Жер қатынастары
27 862
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
27 862
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 862
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
1 478 984
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1 335 902
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
980 758
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
167 093
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
184 669
028
Уақытша сақтау пунктіне ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
3 382
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
143 082
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
97 797
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
45 285
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
97 411
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
97 411
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы
31 309
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 016
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
293
271
Облыстың құрылыс басқармасы
33 989
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 989
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы

1 978 274
3
Лесное хозяйство
121 723
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
121 723
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
121 723
5
Охрана окружающей среды
308 587
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
308 587
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
60 543
008
Мероприятия по охране окружающей среды
248 044
6
Земельные отношения
27 862
251
Управление земельных отношений области
27 862
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
27 862
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
1 478 984
255
Управление сельского хозяйства области
1 335 902
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
980 758
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
167 093
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
184 669
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 382
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
143 082
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
97 797
010
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
45 285
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
97 411
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
97 411
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
31 309
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
31 016
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
293
271
Управление строительства области
33 989
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
33 989
272
Управление архитектуры и градостроительства области

32 113
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 613
005
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
500
12
Көлiк және коммуникациялар
2 551 809
1
Автомобиль көлiгi
1 215 783
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 215 783
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 055 783
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
100 000
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
60 000
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
1 336 026
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 336 026
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 758
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
97 000
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын қаражаттандыру
58 352
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
395 723
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға  республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
492 164
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
258 029
13
Басқалар
861 310
1
Экономикалық қызметтердi реттеу
56 038
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
56 038
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 038
9
Басқалар
805 272
257
Облыстың қаржы басқармасы
132 900
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
132 900
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
3 572
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу

32 113
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
31 613
005
Материально-техническое оснащение государственных органов
500
12
Транспорт и коммуникации
2 551 809
1
Автомобильный транспорт
1 215 783
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 215 783
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 055 783
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
100 000
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
60 000
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1 336 026
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 336 026
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
34 758
002
Развитие транспортной инфраструктуры
97 000
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
58 352
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
395 723
015
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
492 164
016
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
258 029
13
Прочие
861 310
1
Регулирование экономической деятельности
56 038
265
Управление предпринимательства и промышленности области
56 038
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
56 038
9
Прочие
805 272
257
Управление финансов области
132 900
012
Резерв местного исполнительного органа области
132 900
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
3 572
003
Разработка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы