Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XXI сессиясы) 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 259/21 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2010 жылғы 23 қарашадағы N 317/28 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 29 қарашада N 3175 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі N 1-11/560 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 03.09.2014 N 1-11/560 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексі 106–бабының 34–тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың (IV сайланған ХXI сессиясы) 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010 – 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 3147 болып тіркелген, "Сарыарқа самалы" газетінің 2009 жылғы 29 желтоқсандағы N 148, 2009 жылғы 31 желтоқсандағы N 150, "Звезда Прииртышья" газетінің 2009 жылғы 29 желтоқсандағы N 148, 2010 жылғы 7 қаңтардағы N 1 санында жарияланған) N 259/21 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы мына редакцияда жазылсын:
"1. 2010 - 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1,  2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2010 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67902840 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 12400162 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 351020 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 600 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 55151058 мың теңге;
2) шығындар – 67839203 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – -325825 мың теңге, соның ішінде:бюджеттік кредиттер – 642736 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 968561 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 178432 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 178432 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXI сессия, IV созыв) от 22 декабря 2009 года N 259/21 "Об областном бюджете на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 23 ноября 2010 года N 317/28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 ноября 2010 года N 3175. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03 сентября 2014 года N 1-11/560)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03.09.2014 N 1-11/560).
В соответствии с пунктами 34 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (XXI сессия, IV созыв) от 22 декабря 2009 года N 259/21 "Об областном бюджете на 2010 - 2012 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3147, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 29 декабря 2009 года N 148, от 31 декабря 2009 года N 150, в газете "Звезда Прииртышья" от 29 декабря 2009 года N 148, от 7 января 2010 года N 1) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2010 - 2012 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 67902840 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12400162 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 351020 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 600 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55151058 тысяч тенге;
2) затраты – 67839203 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - -325825 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 642736 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 968561 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 178432 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 178432 тысячи тенге;

5) бюджет профициті – 211030 мың теңге;
6) бюджет профицитін пайдалану – -211030 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8 тармағындағы "86766" деген сандар "80770" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 13-тармағындағы "132900" деген сандар "160900" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5) профицит бюджета – 211030 тысяч тенге;
6) использование профицита бюджета - -211030 тысяч тенге.";
в пункте 8 указанного решения цифры "86766" заменить цифрами "80770";
в пункте 13 указанного решения цифры "132900" заменить цифрами "160900";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.

500 304
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
87 357
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
412 947
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
2 905 737
261
Облыстың білім басқармасы
1 767 802
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 769
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
22 926
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
39 250
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
221 121
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
278 867
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
94 726
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
307 326
017
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
121 727
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
58 185
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
544 905
114
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
24 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 137 935
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
613 152
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
326 130
037
Білім беру объектілерін салу және қайта жаңарту
198 653
05
Денсаулық сақтау
11 914 812
1
Кең бейiндi ауруханалар
74 631
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
74 631
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдарының мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету

500 304
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
87 357
060
Подготовка и переподготовка кадров
412 947
9
Прочие услуги в области образования
2 905 737
261
Управление образования области
1 767 802
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
54 769
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
22 926
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
39 250
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
221 121
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
278 867
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
94 726
016
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
307 326
017
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
121 727
022
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
58 185
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
544 905
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
24 000
271
Управление строительства области
1 137 935
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
613 152
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
326 130
037
Строительство и реконструкция объектов образования
198 653
05
Здравоохранение
11 914 812
1
Больницы широкого профиля
74 631
253
Управление здравоохранения области
74 631
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета

5 211
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдау орталықтарының қызметі
10 422
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстау
375 234
033
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру
861 824
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 122 710
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және қайта құру
1 122 710
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 716 630
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 569 320
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
846 302
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
285 144
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
61 936
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
368 263
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
55 466
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық паталогиясы бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
75 493
261
Облыстың білім беру басқармасы
623 018
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
622 606
037
Әлеуметтік сауықтандыру
412
271
Облыстың құрылыс басқармасы
100 000
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және қайта құру
100 000
2
Әлеуметтiк көмек
755 444
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
755 444
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
106 983
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
240 000
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 914
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

5 211
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
10 422
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
375 234
033
Материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения
861 824
271
Управление строительства области
1 122 710
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 122 710
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 716 630
1
Социальное обеспечение
1 569 320
256
Управление координации занятости и социальных программ области
846 302
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
285 144
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
61 936
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
368 263
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
55 466
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
75 493
261
Управление образования области
623 018
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
622 606
037
Социальная реабилитация
412
271
Управление строительства области
100 000
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
100 000
2
Социальная помощь
755 444
256
Управление координации занятости и социальных программ области
755 444
003
Социальная поддержка инвалидов
106 983
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
240 000
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
7 914
031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

205 003
032
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
53 950
035
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге атаулы әлеуметтік мемлекеттік көмек көрсетуді төлеуге ағымдығы нысаналы трансферттер
76 568
036
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге табысы 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
65 026
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
391 866
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
391 866
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 833
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
119 020
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
86
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
26 283
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
186 644
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 058 037
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 830 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 830 000
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
586 000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
164 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

205 003
032
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
53 950
035
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
76 568
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения)  на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
65 026
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
391 866
256
Управление координации занятости и социальных программ области
391 866
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
59 833
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
119 020
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
86
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
26 283
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
186 644
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 058 037
01
Жилищное хозяйство
1 830 000
271
Управление строительства области
1 830 000
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586 000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
164 000
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

1 080 000
2
Коммуналдық шаруашылық
2 228 037
271
Облыстың құрылыс басқармасы
390 000
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
390 000
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 838 037
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 548
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
654 616
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
507 880
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
648 993
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
3 083 054
1
Мәдениет саласындағы қызмет
696 557
262
Облыстың мәдениет басқармасы
696 557
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 536
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
303 813
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жеткізуді қамтамасыз ету
166 123
007
Театр және музыка өнерін қолдау
165 085
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
29 000
2
Спорт
826 379
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
826 379
001
Жергілікті деңгейде туризм, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 643
003
Облыстық деңгейде спорт жарыстарын өткізу
47 353
004
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша облыстық құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы
744 383
3
Ақпараттық кеңiстiк
466 002
259
Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы
154 835
001
Жергілікті деңгейде мұрағат ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 540
002
Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз ету
86 295
007
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
50 000

1 080 000
2
Коммунальное хозяйство
2 228 037
271
Управление строительства области
390 000
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
390 000
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
1 838 037
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
26 548
017
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
654 616
018
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
507 880
021
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
648 993
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
3 083 054
1
Деятельность в области культуры
696 557
262
Управление культуры области
696 557
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
32 536
003
Поддержка культурно-досуговой работы
303 813
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
166 123
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
165 085
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
29 000
2
Спорт
826 379
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
826 379
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма, физической культуры и спорта
34 643
003
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
47 353
004
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
744 383
3
Информационное пространство
466 002
259
Управление архивов и документации области
154 835
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по управлению архивным делом
18 540
002
Обеспечение сохранности архивного фонда
86 295
007
Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
50 000

262
Облыстың мәдениет басқармасы
74 201
008
Облыстық кітапханалардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету
74 201
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
198 358
007
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
80 510
008
Телерадио хабарлары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
117 848
264
Облыстың тілдерді дамыту басқармасы
38 608
001
Жергілікті деңгейде тілдерді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 404
002
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халықтарының басқа да тiлдерін дамыту
14 868
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
336
4
Туризм
11 608
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
11 608
013
Туристік қызметті реттеу
11 608
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
1 082 508
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
435 279
002
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде спорт объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
139 020
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде спорт объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
196 790
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде спорт объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
99 469
262
Облыстың мәдениет басқармасы
568 571
006
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
414 678
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
92 527
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
61 366
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
78 658
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік, ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 295
003
Жастар саясаты саласында өңірлік бағдарламаларды іске асыру
37 363
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
610 600
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
610 600

262
Управление культуры области
74 201
008
Обеспечение функционирования областных библиотек
74 201
263
Управление внутренней политики области
198 358
007
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
80 510
008
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
117 848
264
Управление по развитию языков области
38 608
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков
23 404
002
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
14 868
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
336
4
Туризм
11 608
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
11 608
013
Регулирование туристской деятельности
11 608
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
1 082 508
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
435 279
002
Капитальный, текущий ремонт объектов спорта в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
139 020
012
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов спорта в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
196 790
014
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов спорта в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
99 469
262
Управление культуры области
568 571
006
Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
414 678
013
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
92 527
014
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
61 366
263
Управление внутренней политики области
78 658
001
Услуги по реализации государственной, внутренней политики на местном уровне
41 295
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
37 363
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
610 600
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
610 600

1 335 902
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
980 758
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
167 093
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
184 669
028
Уақытша сақтау пунктіне ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
3 382
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
143 082
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
97 797
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
45 285
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
97 411
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
97 411
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы
31 309
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 016
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
293
271
Облыстың құрылыс басқармасы
33 989
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 989
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
32 113
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 613
005
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
500
12
Көлiк және коммуникациялар
2 551 809
1
Автомобиль көлiгi
1 215 783
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 215 783
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 055 783
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
100 000
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
60 000
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер

1 335 902
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
980 758
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
167 093
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
184 669
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 382
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
143 082
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
97 797
010
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
45 285
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
97 411
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
97 411
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
31 309
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
31 016
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
293
271
Управление строительства области
33 989
001
Услуги по политики на местном уровне в области строительства
33 989
272
Управление архитектуры и градостроительства области
32 113
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
31 613
005
Материально-техническое оснащение государственных органов
500
12
Транспорт и коммуникации
2 551 809
1
Автомобильный транспорт
1 215 783
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 215 783
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 055 783
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
100 000
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
60 000
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций

1 336 026
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 336 026
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 758
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
97 000
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын қаражаттандыру
58 352
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
395 723
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
492 164
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға облыстық бюджеттен  берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
258 029
13
Басқалар
889 310
1
Экономикалық қызметтердi реттеу
56 038
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
56 038
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 038
9
Басқалар
833 272
257
Облыстың қаржы басқармасы
160 900
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
160 900
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
3 572
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
3 572
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
443 200
007
Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру
11 500
014
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
300 313
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
93 848
016
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
37 539
271
Облыстың құрылыс басқармасы
225 600
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
225 600
14
Борышқа қызмет көрсету
29 619
1
Борышқа қызмет көрсету
29 619
257
Облыстың қаржы басқармасы
29 619
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

1 336 026
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 336 026
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
34 758
002
Развитие транспортной инфраструктуры
97 000
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
58 352
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
395 723
015
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
492 164
016
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
258 029
13
Прочие
889 310
1
Регулирование экономической деятельности
56 038
265
Управление предпринимательства и промышленности области
56 038
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
56 038
9
Прочие
833 272
257
Управление финансов области
160 900
012
Резерв местного исполнительного органа области
160 900
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
3 572
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
3 572
265
Управление предпринимательства и промышленности области
443 200
007
Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития
11 500
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
300 313
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
93 848
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
37 539
271
Управление строительства области
225600
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
225 600
14
Обслуживание долга
29 619
1
Обслуживание долга
29 619
257
Управление финансов области
29 619
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета