Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XXI сессиясы) 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 259/21 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 323/29 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 15 желтоқсанда N 3176 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі N 1-11/560 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 03.09.2014 N 1-11/560 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабы 2-тармағының 4-тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қарашадағы "2010 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы" N 1274 қаулысына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың (IV сайланған ХXI сессиясы) 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 3147 болып тіркелген, "Сарыарқа самалы" газетінің 2009 жылғы 29 желтоқсандағы N 148, 2009 жылғы 31 желтоқсандағы N 150, "Звезда Прииртышья" газетінің 2009 жылғы 29 желтоқсандағы N 148, 2010 жылғы 7 қаңтардағы N 1 санында жарияланған) N 259/21 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы:
1)-тармақшасындағы:
"67902840" деген сандар "67896259" деген сандармен ауыстырылсын;
"55151058" деген сандар "55144477" деген сандармен ауыстырылсын;
2)-тармақшасындағы "67839203" деген сандар "67832622" деген сандармен ауыстырылсын;
шешімнің 8-2 тармағындағы "1891508" деген сандар "1887575" деген сандармен ауыстырылсын;
шешімнің 10-тармағы мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"көлік құралдарына мемлекеттік техникалық тексеру жүргізу бойынша – 250 мың теңге."

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXI сессия, IV созыв) от 22 декабря 2009 года N 259/21 "Об областном бюджете на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 13 декабря 2010 года N 323/29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 декабря 2010 года N 3176. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03 сентября 2014 года N 1-11/560)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03.09.2014 N 1-11/560).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года N 1274 "О корректировке показателей республиканского бюджета на 2010 год" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (XXI сессия, IV созыв) от 22 декабря 2009 года N 259/21 "Об областном бюджете на 2010 - 2012 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3147, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 29 декабря 2009 года N 148, от 31 декабря 2009 года N 150, в газете "Звезда Прииртышья" от 29 декабря 2009 года N 148, от 7 января 2010 года N 1) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 решения:
в подпункте 1):
цифры "67902840" заменить цифрами "67896259";
цифры "55151058" заменить цифрами "55144477";
в подпункте 2) цифры "67839203" заменить цифрами "67832622";
в пункте 8-2 решения цифры "1891508" заменить цифрами "1887575";
пункт 10 решения дополнить абзацем следующего содержания:
"по проведению государственного технического осмотра транспортных средств - 250 тысяч тенге."

шешімнің 13-тармағындағы "160900" деген сандар "156770" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Р. Гайнулин
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Р. Гафуров
Павлодар облыстық мәслихатының
(IV сайланған XXIX сессиясы)
2010 жылғы 13 желтоқсандағы
N 323/29 шешiмiне
1-қосымша
2010  жылға арналған облыстық бюджет
(өзгерістермен және толықтырулармен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы                   Атауы
Iшкi сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

в пункте 13 решения цифры "160900" заменить цифрами "156770";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        Р. Гайнулин
Секретарь областного маслихата             Р. Гафуров
Приложение 1
к решению Павлодарского областного маслихата
(XXIX (внеочередная) сессия, IV созыв)
от 13 декабря 2010 года N 323/29
Областной бюджет на 2010 год
(с изменениями и дополнениями)
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс                  Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

17 506
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
31 653
014
Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
30 848
016
"Мак" операциясын өткізу
2 402
018
Қоғамдық тәртiптi сақтау және қауiпсiздiктi қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
91 890
019
Көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау, оралмандарды құжаттандыру
722
020
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
441
04
Бiлiм беру
10 132 582
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
619 785
261
Облыстың білім беру басқармасы
619 785
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
619 785
2
Бастауыш, негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беру
3 542 604
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 129 855
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
916 773
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
213 082
261
Облыстың білім беру басқармасы
2 412 749
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
701 454
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1 012 619
018
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
405 782
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
143 395
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
149 499
4
Техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi бiлiм беру
2 527 481
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
151 836
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
151 836
261
Облыстың білім беру басқармасы
2 375 645
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 302 896
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
72 749
5
Мамандарды қайта даярлау және бiлiктiлiктерiн арттыру

17 506
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
31 653
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
30 848
016
Проведение операции "Мак"
2 402
018
Обеспечение охраны общественного порядка во время проведения мероприятий международного значения за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
91 890
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции, документирование оралманов
722
020
Содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
441
04
Образование
10 132 582
1
Дошкольное воспитание и обучение
619 785
261
Управление образования области
619 785
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
619 785
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
3 542 604
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 129 855
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
916 773
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
213 082
261
Управление образования области
2 412 749
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
701 454
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 012 619
018
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
405 782
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
143 395
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
149 499
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
2 527 481
253
Управление здравоохранения области
151 836
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
151 836
261
Управление образования области
2 375 645
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 302 896
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
72 749
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов

536 341
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
30 005
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
30 005
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 032
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
6 032
261
Облыстың білім басқармасы
500 304
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
87 357
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
412 947
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
2 906 371
261
Облыстың білім басқармасы
1 768 436
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 403
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
22 926
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
39 250
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
221 121
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
278 867
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
94 726
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
307 326
017
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
121 727
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
58 185
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
544 905
114
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
24 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 137 935
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
613 152
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер

536 341
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
30 005
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
30 005
253
Управление здравоохранения области
6 032
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
6 032
261
Управление образования области
500 304
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
87 357
060
Подготовка и переподготовка кадров
412 947
9
Прочие услуги в области образования
2 906 371
261
Управление образования области
1 768 436
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
55 403
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
22 926
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
39 250
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
221 121
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
278 867
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
94 726
016
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
307 326
017
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
121 727
022
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
58 185
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
544 905
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
24 000
271
Управление строительства области
1 137 935
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
613 152
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования

392 760
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
48 933
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
63 707
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 211
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
10 422
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстау
375 234
033
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру
861 824
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 122 710
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1 122 710
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 716 630
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 569 320
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
846 302
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
285 144
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
61 936
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
368 263
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
55 466
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
75 493
261
Облыстың білім беру басқармасы
623 018
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
622 606
037
Әлеуметтік сауықтандыру
412
271
Облыстың құрылыс басқармасы
100 000
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
100 000
2
Әлеуметтiк көмек
755 444
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
755 444
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
106 983
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
240 000
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

392 760
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
48 933
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
63 707
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 211
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
10 422
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
375 234
033
Материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения
861 824
271
Управление строительства области
1 122 710
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 122 710
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 716 630
1
Социальное обеспечение
1 569 320
256
Управление координации занятости и социальных программ области
846 302
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
285 144
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
61 936
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
368 263
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
55 466
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
75 493
261
Управление образования области
623 018
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
622 606
037
Социальная реабилитация
412
271
Управление строительства области
100 000
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
100 000
2
Социальная помощь
755 444
256
Управление координации занятости и социальных программ области
755 444
003
Социальная поддержка инвалидов
106 983
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
240 000
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

7 914
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
205 003
032
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
53 950
035
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге атаулы әлеуметтік мемлекеттік көмек көрсетуді төлеуге ағымдығы нысаналы трансферттер
76 568
036
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге табысы 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
65 026
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
391 866
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
391 866
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 833
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
119 020
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
86
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

7 914
031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
205 003
032
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года  по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
53 950
035
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
76 568
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
65 026
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
391 866
256
Управление координации занятости и социальных программ области
391 866
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
59 833
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
119 020
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
86
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях

26 283
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
186 644
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 058 037
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 830 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 830 000
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
586 000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
164 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 080 000
2
Коммуналдық шаруашылық
2 228 037
271
Облыстың құрылыс басқармасы
390 000
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
390 000
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 838 037
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 548
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
654 616
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
507 880
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
648 993
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
3 083 653
1
Мәдениет саласындағы қызмет
696 557
262
Облыстың мәдениет басқармасы
696 557
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 536
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
303 813
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жетімді болуын қамтамасыз ету
166 123
007
Театр және музыка өнерін қолдау
165 085
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

26 283
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
186 644
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 058 037
01
Жилищное хозяйство
1 830 000
271
Управление строительства области
1 830 000
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586 000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
164 000
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 080 000
2
Коммунальное хозяйство
2 228 037
271
Управление строительства области
390 000
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
390 000
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
1 838 037
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
26 548
017
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
654 616
018
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
507 880
021
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
648 993
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
3 083 653
1
Деятельность в области культуры
696 557
262
Управление культуры области
696 557
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
32 536
003
Поддержка культурно-досуговой работы
303 813
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
166 123
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
165 085
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

414 678
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
92 527
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
61 366
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
78 658
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік, ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 295
003
Жастар саясаты саласында өңірлік бағдарламаларды іске асыру
37 363
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
610 600
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
610 600
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
610 600
011
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
610 600
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары
5 284 306
1
Ауыл шаруашылығы
1 278 779
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1 224 770
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы  саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 707
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
71 344
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
200
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
103 864
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
87 983
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
89 884
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
815 788
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
54 009
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
54 009
2
Су шаруашылығы
2 071 060
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
102 715
009
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
102 715
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 968 345
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері

414 678
013
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
92 527
014
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
61 366
263
Управление внутренней политики области
78 658
001
Услуги по реализации государственной, внутренней политики на местном уровне
41 295
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
37 363
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
610 600
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
610 600
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
610 600
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
610 600
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
5 284 306
1
Сельское хозяйство
1 278 779
255
Управление сельского хозяйства области
1 224 770
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
55 707
002
Поддержка семеноводства
71 344
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
200
010
Государственная поддержка племенного животноводства
103 864
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
87 983
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
89 884
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
815 788
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
54 009
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
54 009
2
Водное хозяйство
2 071 060
255
Управление сельского хозяйства области
102 715
009
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
102 715
271
Управление строительства области
1 968 345
029
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие объектов водного хозяйства

1 968 345
3
Орман шаруашылығы
121 723
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
121 723
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
121 723
5
Қоршаған ортаны қорғау
308 928
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
308 928
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 884
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
248 044
6
Жер қатынастары
28 643
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
28 643
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 643
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
1 475 173
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1 332 091
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
976 947
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
167 093
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
184 669
028
Уақытша сақтау пунктіне ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
3 382
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
143 082
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
97 797
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
45 285
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
97 776
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
97 776
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы
31 309
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 016
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
293
271
Облыстың құрылыс басқармасы
33 989
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 989
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы

1 968 345
3
Лесное хозяйство
121 723
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
121 723
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
121 723
5
Охрана окружающей среды
308 928
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
308 928
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
60 884
008
Мероприятия по охране окружающей среды
248 044
6
Земельные отношения
28 643
251
Управление земельных отношений области
28 643
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
28 643
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
1 475 173
255
Управление сельского хозяйства области
1 332 091
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
976 947
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
167 093
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
184 669
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 382
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
143 082
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
97 797
010
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
45 285
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
97 776
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
97 776
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
31 309
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
31 016
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
293
271
Управление строительства области
33 989
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
33 989
272
Управление архитектуры и градостроительства области

32 478
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 978
005
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
500
12
Көлiк және коммуникация
2 551 809
1
Автомобиль көлiгi
1 215 783
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 215 783
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 055 783
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
100 000
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
60 000
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
1 336 026
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 336 026
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 758
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
97 000
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын демеу қаржыландыру
58 352
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
395 723
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
492 164
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
258 029
13
Басқалар
885 180
1
Экономикалық қызметтердi реттеу
56 038
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
56 038
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 038
9
Басқалар
829 142
257
Облыстың қаржы басқармасы
156 770
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
156 770
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
3 572
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

32 478
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
31 978
005
Материально-техническое оснащение государственных органов
500
12
Транспорт и коммуникации
2 551 809
1
Автомобильный транспорт
1 215 783
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 215 783
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 055 783
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
100 000
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
60 000
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1 336 026
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 336 026
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
34 758
002
Развитие транспортной инфраструктуры
97 000
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
58 352
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
395 723
015
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
492 164
016
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
258 029
13
Прочие
885 180
1
Регулирование экономической деятельности
56 038
265
Управление предпринимательства и промышленности области
56 038
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
56 038
9
Прочие
829 142
257
Управление финансов области
156 770
012
Резерв местного исполнительного органа области
156 770
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
3 572
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов