Павлодар қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2010 - 2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 168/21 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2010 жылғы 8 ақпандағы N 1/22 шешімі. Павлодар облысы Павлодар қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 12 ақпанда N 12-1-150 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 04 наурыздағы N 1-20/76 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 04.03.2014 N 1-20/76 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 106-бабының 3-тармағы, 2-тармағының 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 168/21 шешіміне (4-сайланған 21–кезекті сессиясы), (2009 жылғы 29 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-1-148 болып тіркелген, 2010 жылғы 7 қаңтардағы "Сарыарқа Самалы" N 1 және 2010 жылғы 11 қаңтардағы "Версия" N 1 газеттерінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
"көрсетілген шешімнің 1-тармағы 1)-тармақшасындағы "23 816 804" цифрлары "27 363 296" цифрларына ауыстырылсын;
"805 414" цифрлары "4 351 906" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-тармағы 2)-тармақшасындағы "23 086 804" цифрлары "26 958 296" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-тармағы 3)-тармақшасы жаңа редакцияда "таза бюджеттік несиелендіру – 2 673 мың теңге болып жазылсын, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 2 673 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1-тармағы 5)-тармақшасындағы "730 000" цифрлары "402 327" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-тармағы 6)-тармақшасындағы "- 730 000" цифрлары "- 402 327" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-тармағы 6)-тармақшасындағы абзац мынадай мазмұндағы мәтінмен толықтырылсын:
"займдардың түсімдері" – 327 673 мың теңге";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Павлодарского городского маслихата от 23 декабря 2009 года N 168/21 "О бюджете города Павлодара на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 8 февраля 2010 года N 1/22. Зарегистрировано Управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 12 февраля 2010 года N 12-1-150. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04 марта 2014 года N 1-20/76)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04.03.2014 N 1-20/76).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 23 декабря 2009 года N 168/21  "О бюджете города Павлодара на 2010-2012 годы" (21-я очередная сессия 4 созыва), (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-1-148 от 29 декабря 2009 года, опубликованное 7 января 2010 года в газетах "Сарыарка самалы" N 1 и 11 января 2010 года "Версия" N 1), следующие изменения и дополнение:
"в подпункте 1) пункта 1 указанного решения цифры "23 816 804" заменить цифрами "27 363 296";
цифры "805 414" заменить цифрами "4 351 906";
в подпункте 2) пункта 1 указанного решения цифры "23 086 804"  заменить цифрами "26 958 296";
подпункт 3) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции "чистое бюджетное кредитование – 2 673 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 673 тысячи тенге";
в подпункте 5) пункта 1 указанного решения цифры "730 000" заменить цифрами "402 327";
в подпункте 6) пункта 1 указанного решения цифры "- 730 000" заменить цифрами "- 402 327";
абзац подпункта 6) пункта 1 указанного решения дополнить текстом следующего содержания:
"поступление займов – 327 673 тысяч тенге";
пункт 4 изложить в новой редакции:

"2010 жылға арналған Павлодар қаласының бюджетінде жұмыспен қамтудың және кадрларды қайта даярлаудың өңірлік стратегиясын іске асыру үшін 2 079 828 мың теңге сомасында жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, соның ішінде:
жобаларды жүзеге асыру үшін – 1 982 028 мың теңге;
әлеуметтік жұмыс орындарын және жастар практикасы бағдарламаларын кеңейту үшін – 97 800 мың теңге";
Көрсетілген шешімнің 15678 қосымшалары осы шешімнің 12345 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын".

"Учесть, что в бюджете города Павлодара на 2010 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 2 079 828 тысяч тенге, в том числе:
на реализацию проектов – 1 982 028 тысяч тенге;
на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики – 97 800 тысяч тенге".
Приложения 15678 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению".

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттiк органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
020
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде елді мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
Павлодар қалалық мәслихатының
2010 жылғы 8 ақпандағы
N 1/22 шешіміне
4 қосымша
2010 жылға арналған Павлодар ауылы әкімі
аппаратының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Кiшi функция
Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттiк органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
023
Материально-техническое оснащение государственных органов
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
006
Поддержка культурно-досуговой  работы на местном уровне
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
020
Ремонт и содержание автомобильных дорог населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
Приложение 4
к решению Павлодарского городского маслихата
от 8 февраля 2010 года N 1/22
Перечень бюджетных программ на 2010 год
аппарата акима села Павлодарское
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
023
Материально-техническое оснащение государственных органов
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа