Павлодар қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2010 - 2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 168/21 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2010 жылғы 15 сәуірдегі N 32/24 шешімі. Павлодар облысы Павлодар қалалық Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 сәуірде N 12-1-154 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 04 наурыздағы N 1-20/76 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 04.03.2014 N 1-20/76 хатымен).
Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 106-бабының 3-тармағы, 2-тармағының 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 168/21 шешіміне (4-сайланған 21–кезекті сессиясы), (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-1-148 болып тіркелген, 2010 жылғы 7 қаңтардағы "Сарыарқа Самалы" N 1 және 2010 жылғы 11 қаңтардағы "Версия" N 1 газеттерінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
"көрсетілген шешімнің 1-тармағы 1)-тармақшасындағы "27 363 296" цифрлары "28 148 308" цифрларына ауыстырылсын;
"3 733 919" цифрлары "4 026 911" цифрларына ауыстырылсын;
"4 351 906" цифрлары "4 843 926" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-тармағы 2)-тармақшасындағы "26 958 296" цифрлары "27 761 849" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-тармағы 5)-тармақшасындағы "402 327" цифрлары "383 786" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-тармағы 6)-тармақшасындағы "- 402 327" цифрлары "- 383 786" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-тармағы 6)-тармақшасындағы абзац мынадай
мазмұндағы мәтінмен толықтырылсын:
"бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 18 541 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 5-тармағындағы "290 229" цифрлары "217 974" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 7-1 тармақпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Павлодарского городского маслихата от 23 декабря 2009 года N 168/21 "О бюджете города Павлодара на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 15 апреля 2010 года N 32/24. Зарегистрировано Управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 21 апреля 2010 года N 12-1-154. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04 марта 2014 года N 1-20/76)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04.03.2014 N 1-20/76).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 23 декабря 2009 года N 168/21 "О бюджете города Павлодара на 2010-2012 годы" (21-я очередная сессия 4 созыва), (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-1-148, опубликованное 7 января 2010 года в газетах "Сарыарка самалы" N 1 и 11 января 2010 года "Версия" N 1), следующие изменения и дополнения:
"в подпункте 1) пункта 1 указанного решения цифры "27 363 296" заменить цифрами "28 148 308";
цифры "3 733 919" заменить цифрами "4 026 911";
цифры "4 351 906" заменить цифрами "4 843 926";
в подпункте 2) пункта 1 указанного решения цифры "26 958 296" заменить цифрами "27 761 849";
в подпункте 5) пункта 1 указанного решения цифры "402 327" заменить цифрами "383 786";
в подпункте 6) пункта 1 указанного решения цифры "-402 327" заменить цифрами "-383 786";
абзац подпункта 6) пункта 1 указанного решения дополнить текстом следующего содержания:
"используемые остатки бюджетных средств – 18 541 тысяч тенге";
в пункте 5 указанного решения цифры "290 229" заменить цифрами "217 974";
дополнить указанное решение пунктом 7-1 следующего содержания:

"7-1. Павлодар қаласының бюджетінде 2009 жылғы кредиторлық берешегін өтеу осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес қарастырылсын";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тексеру комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            А. Винерцен
Қалалық мәслихаттың хатшысы                М. Желнов
Павлодар қалалық мәслихатының
2010 жылғы 15 сәуірдегі
N 32/24 шешіміне
1 қосымша
Павлодар қаласының 2010 жылға арналған нақтыланған бюджеті
Санаты
Соммасында (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

"7-1. Предусмотреть в бюджете города Павлодара погашение кредиторской задолженности за 2009 год согласно приложению 2 к настоящему решению";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на ревизионную комиссию городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        А. Винерцев
Секретарь городского маслихата             М. Желнов
Приложение 1
к решению Павлодарского городского
маслихата от 15 апреля 2010 года N 32/24
Уточненный бюджет города Павлодара на 2010 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

7426
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
159245
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2309
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
2309
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
55473
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
55473
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51193
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1280
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
3000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3568832
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1950267
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
46244
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақтаулуын үйымдастыру
46244
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1904023
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
613894
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
838979
019
Тұрғын ұй салу
451150
2
Коммуналдық шаруашылық
1055255
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2926
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
2926
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1052329
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
50342
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
47450
030
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту

7426
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим  военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
159245
464
Отдел образования района (города областного значения)
2309
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
2309
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
55473
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
55473
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и социальных программ для населения
51193
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1280
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
3000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3568832
1
Жилищное хозяйство
1950267
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
46244
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
46244
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1904023
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
613894
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
838979
019
Строительство жилья
451150
2
Коммунальное хозяйство
1055255
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2926
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
2926
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1052329
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
50342
028
Развитие коммунального хозяйства
47450
030
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров