Павлодар қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2010 - 2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 168/21 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2010 жылғы 17 маусымдағы N 44/25 шешімі. Павлодар облысы Павлодар қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 22 маусымда N 12-1-159 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 04 наурыздағы N 1-20/76 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 04.03.2014 N 1-20/76 хатымен).
Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2010 - 2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 168/21 шешіміне (4-сайланған 21–кезекті сессиясы), (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-1-148 болып тіркелген, 2010 жылғы 7 қаңтардағы "Сарыарқа Самалы" N 1 және 2010 жылғы 11 қаңтардағы "Версия" N 1 газеттерінде жарияланған), төмендегідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
"көрсетілген шешімнің 1-тармағы 1)-тармақшасындағы "28 148 308" цифрлары "28 760 337" цифрларына ауыстырылсын;
"4 026 911" цифрлары "3 128 783" цифрларына ауыстырылсын;
"4 843 926" цифрлары "5 455 955" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-тармағы 2)-тармақшасындағы "27 761 849" цифрлары "28 373 878" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1–тармағы 3)–тармақшасындағы "2 673" цифрлары "2 643" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1–тармағы 3)–тармақшасы мынадай сөздермен және цифрлармен толықтырылсын:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение Павлодарского городского маслихата от 23 декабря 2009 года N 168/21 "О бюджете города Павлодара на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 17 июня 2010 года N 44/25. Зарегистрировано Управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 22 июня 2010 года N 12-1-159. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04 марта 2014 года N 1-20/76)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04.03.2014 N 1-20/76).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 23 декабря 2009 года N 168/21 "О бюджете города Павлодара на 2010 - 2012 годы" (21-я очередная сессия 4 созыва), (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-1-148, опубликованное 7 января 2010 года в газетах "Сарыарка самалы" N 1 и 11 января 2010 года "Версия" N 1), следующие изменения и дополнение:
"в подпункте 1) пункта 1 указанного решения цифры "28 148 308" заменить цифрами "28 760 337";
цифры "4 026 911" заменить цифрами "3 128 783";
цифры "4 843 926" заменить цифрами "5 455 955";
в подпункте 2) пункта 1 указанного решения цифры "27 761 849"  заменить цифрами "28 373 878";
в подпункте 3) пункта 1 указанного решения цифры "2 673" заменить цифрами "2 643";
подпункт 3) пункта 1 указанного решения дополнить словами и цифрами:
погашение бюджетных кредитов – 30 тысяч тенге;

көрсетілген шешімнің 1–тармағы 5)–тармақшасындағы "383 786" цифрлары "383 816" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1–тармағы 6)–тармақшасындағы "-383 786" цифрлары "-383 816" цифрларына ауыстырылсын;
"730 000" цифрлары "730 030" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тексеру комиссиясына жүктелсін.

в подпункте 5) пункта 1 указанного решения цифры "383 786" заменить цифрами "383 816";
в подпункте 6) пункта 1 указанного решения цифры "-383 786" заменить цифрами "-383 816";
цифры "730 000" заменить цифрами "730 030";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению".
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на ревизионную комиссию городского маслихата.

60371
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
18200
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
55744
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
7426
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін"  медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
159245
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2309
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар  мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
2309
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
55473
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
55473
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51193
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1280
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
3000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3568832
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1950267
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
46244
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
46244
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1904023
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу

60371
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
18200
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
55744
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
7426
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
159245
464
Отдел образования района (города областного значения)
2309
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
2309
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
55473
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
55473
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и социальных программ для населения
51193
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1280
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
3000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3568832
1
Жилищное хозяйство
1950267
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
46244
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
46244
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1904023
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда