Павлодар қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2010 - 2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 168/21 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2010 жылғы 30 қарашадағы N 77/28 шешімі. Павлодар облысы Павлодар қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 06 желтоқсанда N 12-1-163 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 04 наурыздағы N 1-20/76 хатымен)

О внесении изменения в решение Павлодарского городского маслихата от 23 декабря 2009 года N 168/21 "О бюджете города Павлодара на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 30 ноября 2010 года N 77/28. Зарегистрировано Управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 06 декабря 2010 года N 12-1-163. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04 марта 2014 года N 1-20/76)

Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 04.03.2014 N 1-20/76 хатымен).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2010 - 2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 168/21 шешіміне (4-сайланған 21–кезекті сессиясы), (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-1-148 болып тіркелген, 2010 жылғы 7 қаңтардағы "Сарыарқа Самалы" N 1 және 2010 жылғы 11 қаңтардағы "Версия" N 1 газеттерінде жарияланған), төмендегідей өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04.03.2014 N 1-20/76).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 23 декабря 2009 года N 168/21 "О бюджете города Павлодара на 2010-2012 годы" (21-я очередная сессия 4 созыва), (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-1-148, опубликованное 7 января 2010 года в газетах "Сарыарка самалы" N 1 и 11 января 2010 года "Версия" N 1), следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

36118
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
4426
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
154159
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1209
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1209
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
57560
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
57560
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53289
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1360
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2911
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3581105
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2019631
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15379
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
15379
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2004252
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
514061
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
898261
019
Тұрғын үй салу
591930
2
Коммуналдық шаруашылық
1005844
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

36118
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
4426
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим  военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
154159
464
Отдел образования района (города областного значения)
1209
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1209
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
57560
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
57560
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и социальных программ для населения
53289
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1360
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
2911
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3581105
1
Жилищное хозяйство
2019631
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15379
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
15379
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2004252
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
514061
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
898261
019
Строительство жилья
591930
2
Коммунальное хозяйство
1005844
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа