Ақсу қалалық мәслихатының (IV сайланған XXI сессиясы) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 187/21 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2010 жылғы 06 қыркүйектегі N 228/27 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 20 қыркүйекте N 12-2-153 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы N 1-11/43 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 11.03.2014 N 1-11/43 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, облыстық мәслихаттың (IV сайланған XХVI сессиясы) 2010 жылғы 25 тамыздағы "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XХI сессиясы) 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 259/21 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 296/26 шешіміне сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДI:
1. Ақсу қалалық мәслихатының (IV сайланған XХI сессиясы) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 187/21 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-2-122 тіркелген, 2010 жылғы 6 қаңтарда "Ақжол – Новый путь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 3804708 мың теңге:
салық түсімдері - 2363430 мың теңге;
салық емес түсімдер - 6398 мың теңге;
негізгі капиталды сатқаннан түсетін түсімдер - 12924 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер - 1421956 мың теңге;
2) шығыстар - 3758688 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру - 17607 мың теңге:
бюджеттік несиелер - 17805 мың теңге;
бюджет несиелерін өтеу - 198 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 67250 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 67250 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатқаннан түсімдер – нөл теңгеге тең;
5) бюджет тапшылығы - -38837 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 38837 мың теңге:
қарыздардың түсуі - 17805 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 198 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 21230 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 2-тармағындағы:

О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата (XXI сессия, IV созыв) N 187/21 от 25 декабря 2009 года "О бюджете города Аксу на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 06 сентября 2010 года N 228/27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 сентября 2010 года N 12-2-153. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11 марта 2014 года N 1-11/43)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11.03.2014 N 1-11/43).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, решением сессии областного маслихата (XXVI сессия, IV созыв) от 25 августа 2010 года N 296/26 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXI сессия, IV созыв) от 22 декабря 2009 года N 259/21 "Об областном бюджете на 2010 - 2012 годы" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата (XXI сессия, IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 187/21 "О бюджете города Аксу на 2010 - 2012 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-2-122, опубликованное 6 января 2010 года в газете "Акжол – Новый путь") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 3804708 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2363430 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6398 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12924 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1421956 тысяч тенге;
2) затраты – 3758688 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17607 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 17805 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 198 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 67250 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 67250 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - равно ноль тенге;
5) дефицит бюджета – -38837 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 38837 тысяч тенге:
поступление займов – 17805 тысяч тенге;
погашение займов – 198 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 21230 тысяч тенге";
в пункте 2 указанного решения:

100000
037
Білім беру объектілерінің құрылысы және қайта құру
100000
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
234749
2
Әлеуметтік көмек
209729
123
Қаладағы аудан, аудандық маңыздағы қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
14887
003
Мұқтаж азаматтарға үйге барып әлеуметтік көмек көрсету
14887
451
Ауданның (облыстық маңыздағы қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
194322
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
58100
005
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек
10600
006
Тұрғын үй көмегі
40000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
27037
010
Үйден оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2103
013
Анықталған тұрғылықты жері жоқ тұлғаларға әлеуметтік бейімделу
4000
014
Мұқтаж азаматтарға үйге барып әлеуметтік көмек көрсету
10896
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
11000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
7700
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
1143
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
21743
464
Ауданның (облыстық маңыздағы қаланың) білім бөлімі
520
008
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысынында оқушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
520
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету саласындағы өзге де қызмет көрсетулер
25020
451
Ауданның (облыстық маңыздағы қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

100000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
100000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
234749
2
Социальная помощь
209729
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14887
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14887
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
194322
002
Программа занятости
58100
005
Государственная адресная социальная помощь
10600
006
Жилищная помощь
40000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов
27037
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2103
013
Социальная адаптация лиц не имеющих определенного места жительства
4000
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
10896
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
11000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7700
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65 летию Победы в Великой Отечественной войне
1143
20
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входящих в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной Войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной Войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
21743
464
Отдел образования района (города областного значения)
520
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
520
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
25020
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)