Ақсу кентінің Пионерская көшесін қайта атау туралы
Павлодар облысы Ақсу аудандық Ақсу кенті әкімінің 2010 жылғы 5 наурыздағы N 1-03/5 қаулысы. Павлодар облысы Ақсу қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 9 сәуірде N 12-2-134 тіркелген
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4-тармағына сәйкес, Ақсу кенті халқының пікірін есепке ала отырып, ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Ақсу кентінің Пионерская көшесі Владимир Новик атындағы көшеге қайта аталсын.
2. Осы шешім ол алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Ақсу кентінің әкімі                        Е. Сәрсенов

О переименовании улицы Пионерской поселка Аксу
Решение акима поселка Аксу Аксуского района Павлодарской области от 5 марта 2010 года N 1-03/5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аксу Павлодарской области 9 апреля 2010 года N 12-2-134
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей поселка Аксу, принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Переименовать улицу Пионерскую поселка Аксу в улицу имени Владимира Новика.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
Аким поселка Аксу                          Е. Сарсенов