Қалқаман ауылының Строительная көшесін қайта атау туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы Қалқаман ауыл әкімінің 2010 жылғы 22 сәуірдегі N 1-03/11 шешімі. Павлодар облысы Ақсу қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 6 мамырда N 12-2-141 тіркелген
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4-тармағына сәйкес, Қалқаман ауылы тұрғындарының пікірін есепке ала отырып, ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Қалқаман ауылының Строительная көшесі Сейтахмет Мингалиев атындағы көшеге қайта аталсын.
2. Осы шешім ол алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Қалқаман ауылының әкімі                    Ж. Байлаубай

О переименовании улицы Строительной села Калкаман
Решение акима села Калкаман города Аксу Павлодарской области от 22 апреля 2010 года N 1-03/11. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аксу Павлодарской области 6 мая 2010 года N 12-2-141
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнения жителей села Калкаман, принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Улицу Строительную села Калкаман переименовать в улицу имени Сейтахмета Мингалиева.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
Аким села Калкаман                         Ж. Байлаубай