Ақсу қаласы Мәмәйіт Омаров атындағы ауылының көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық әкімінің 2010 жылғы 14 маусымдағы N 1-03 шешімі. Павлодар облысы Ақсу қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 маусымда N 12-2-142 тіркелген
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4-тармағына сәйкес, Ақсу қаласы Мәмәйіт Омаров атындағы ауыл тұрғындарының пікірін есепке ала отырып, ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Ақсу қаласы Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдың келесі көшелерінің атаулары:
1) Солнечная көшесі М. Омаров көшесіне;
2) Молодежная көшесі Ақжол көшесіне;
3) Строительная көшесі Абай көшесіне;
4) Интернациональная көшесі Жамбыл көшесіне;
5) Мир көшесі Дөнентай көшесіне;
6) Школьная көшесі Ш. Арғынбаев көшесіне;
7) Ермаковская көшесі Естай көшесіне;
8) Береговая көшесі Ақсу көшесіне;
9) Клубная көшесі Ақтоғай көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешім ол алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Мәмәйіт Омаров атындағы
селолық округінің әкімі                    Ж. Қайырханов

О переименовании улиц села имени Мамаита Омарова города Аксу
Решение акима сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу Павлодарской области от 14 июня 2010 года N 1-03. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аксу Павлодарской области 21 июня 2010 года N 12-2-142
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села имени Мамаита Омарова города Аксу, принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Переименовать следующие улицы села имени Мамаита Омарова города Аксу:
1) улицу Солнечную в улицу М.Омарова;
2) улицу Молодежную в улицу Акжол;
3) улицу Строительную в улицу Абая;
4) улицу Интернациональную в улицу Жамбыла;
5) улицу Мира в улицу Донентаева;
6) улицу Школьную в улицу Ш.Аргинбаева;
7) улицу Ермаковскую в улицу Естая;
8) улицу Береговую в улицу Аксу;
9) улицу Клубную в улицу Актогай.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
Аким сельского округа
имени Мамаита Омарова                      Ж. Каирханов