Екібастұз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы (IV шақырылған XIX сессия) "2010 - 2012 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" N 221/19 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 04 қарашадағы N 305/25 шешімі. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 05 қарашада N 12-3-278 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 тамыздағы N 1-17/2-01/221 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 28.08.2014 N 1-17/2-01/221 хатымен).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1-тармақшасы, Қазақстан Республикасы Бюджеттік Кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4-тармақшасы, 109-бабы 5-тармағы, Павлодар облыстық мәслихатының 2010 жылдың 26 қазандағы (IV шақырылған кезекті XХVІI сессия) "Облыстық мәслихатының 2009 жылдың 22 желтоқсандағы (IV шақырылған кезекті XХI сессия) "2010 - 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 259/21 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 3173 болып тіркелген) N 305/27 шешімі негізінде және бюджеттік қаржыларды тиімді пайдалануды қамтамасыз ету мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы (IV шақырылған кезекті XIХ сессия) "2010 - 2012 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-3-247 болып тіркелген, 2010 жылғы 14 қаңтардағы N 3 "Отарқа" газетінде, 2010 жылғы 14 қаңтардағы N 2 "Вести Экибастуза" газетінде жарияланған) N 221/19 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Қоса беріліп отырған 2010 - 2012 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті 123 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2010 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 7 195 815 мың теңге;
соның ішінде:
салықтық түсімдер - 5 019 233 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 24 960 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 59 714 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 2 091 908 мың теңге;
2) шығындар - 7 188 751 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 3 521 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 3 561 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 40 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XIX сессия, IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 221/19 "О бюджете города Экибастуза на 2010-2012 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 04 ноября 2010 года N 305/25. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 05 ноября 2010 года N 12-3-278. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28 августа 2014 года N 1-17/2-01/221)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28.08.2014 N 1-17/2-01/221).
На основании подпункта 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4 пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, решения  Павлодарского областного маслихата (очередная ХХVII сессия, IV созыв) от 26 октября 2010 года N 305/27 "О внесении изменений и дополнений в  решение областного маслихата (ХХI сессия, IV созыв) от 22 декабря 2009 года N 259/21 "Об областном бюджете на 2010 - 2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3173) и в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХІХ сессия, ІV созыв) от 25 декабря 2009 года N 221/19 "О бюджете города Экибастуза на 2010 - 2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-3-247, опубликовано в газете "Отарқа" N 3 от 14 января 2010 года, в газете "Вести Екибастуза" N 2 от 14 января 2010 года), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемый бюджет города Экибастуза на 2010 - 2012 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы - 7 195 815 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям - 5 019 233 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 24 960 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 59 714 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2 091 908 тысяч тенге;
2) затраты - 7 188 751 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 3521 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 3561 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 40 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 84 451 мың теңге;
соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 91 544 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 7 093 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - -80 908 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 80 908 мың теңге";
3-тармақтағы "1917" сандары "2394" сандарымен ауыстырылсын;
1-қосымша "2010 жылға арналған Екібастұз қаласының бюджеті" осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
6-қосымша "2010 жылға арналған кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі" осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
7-қосымшадағы "2010 жылға арналған нысаналы трансферттердің сомасын бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне бөлу" "Барлығы" жолында "Сомасы (мың теңге)" бағанында "1864538" сандары "2091908" сандарымен ауыстырылсын, "республикалық бюджеттен" бағанындағы "1813818" сандары "2041188" сандарымен ауыстырылсын;
"Білім беру бөлімі" жолындағы "Сомасы (мың теңге)" бағанында "142654" сандары "142638" сандарымен ауыстырылсын, "республикалық бюджеттен" бағанындағы "124452" сандары "124436" сандарымен ауыстырылсын, "бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға" жолында "Сомасы (мың теңге)" және "республикалық бюджеттен" бағандарындағы "22164" сандары "22148" сандарымен ауыстырылсын;
"Халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" жолындағы "Сомасы (мың теңге)" бағанында "120067" сандары "119026" сандарымен ауыстырылсын, "республикалық бюджеттен" бағанындағы "87549" сандары "86508" сандарымен ауыстырылсын;
"Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген адамдарға; 1941 жылғы 22 маусым - 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде майдандағы әскер құрамына енбеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызмет өткерген, "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге" жолындағы "Сомасы (мың теңге)" бағанында "28647" сандары "28606" сандарымен ауыстырылсын, "республикалық бюджеттен" бағанындағы "22147" сандары "22106" сандарымен ауыстырылсын;
"ең төменгi күнкөрiс мөлшерiнiң өсуiне байланысты атаулы әлеуметтiк мемлекеттiк көмектi төлеуге" жолындағы "Сомасы (мың теңге)" және "республикалық бюджеттен" бағандарында "9800" сандары "10300" сандарымен ауыстырылсын;
"ең төменгі күнкөріс мөлшерінің өсуіне байланысты табысы аз отбасылардағы 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыларды төлеуге" нысаналы трансферттердің атауындағы "ең төменгі күнкөріс мөлшерінің өсуіне байланысты табысы аз отбасылардағы" сөздері алынып тасталсын;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 84 451 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов - 91 544 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 7 093 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -80 908 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 80 908 тысяч тенге";
в пункте 3 цифры "1917" заменить цифрами "2394";
приложение 1 "Бюджет города Экибастуза на 2010 год" изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 6 "Перечень бюджетных программ поселков, аул (сел), аульных (сельских) округов на 2010 год" изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению;
в приложении 7 "Распределение сумм целевых трансфертов по администраторам бюджетных программ на 2010 год" в строке "Всего" в графе "Сумма (тыс. тенге)" цифры "1864538" заменить цифрами "2091908", в графе "из республиканского бюджета" цифры "1813818" заменить цифрами "2041188";
в строке "Отдел образования" в графе "Сумма (тыс. тенге)" цифры "142654" заменить цифрами "142638", в графе "из республиканского бюджета" цифры "124452" заменить цифрами "124436", в строке "на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования" в графах "Сумма (тыс. тенге)" и "из республиканского бюджета" цифры "22164" заменить цифрами "22148";
в строке "Отдел занятости и социальных программ" в графе "Сумма (тыс. тенге)" цифры "120067" заменить цифрами "119026", в графе "из республиканского бюджета" цифры "87549" заменить цифрами "86508";
в строке "на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним; военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 гг." или медалью "За победу над Японией", лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны, к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне" в графе "Сумма (тыс. тенге)" цифры "28647" заменить цифрами "28606", в графе "из республиканского бюджета" цифры "22147" заменить цифрами "22106";
в строке "на выплату государственной адресной социальной помощи в связи с ростом размера прожиточного минимума" в графах "Сумма (тыс. тенге)" и "из республиканского бюджета" цифры "9800" заменить цифрами "10300";
в наименовании назначения целевых трансфертов "на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей в связи с ростом размера прожиточного минимума" слова "из малообеспеченных семей в связи с ростом размера прожиточного минимума" исключить;

"Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығындарын төлеуді қамтамасыз етуге" жолының "Сомасы (мың теңге)" және "республикалық бюджеттен" бағандарындағы "2673" сандары "1173" сандарымен ауыстырылсын;
"Құрылыс бөлімі" жолының "Сомасы (мың теңге)" және "республикалық бюджеттен" бағандарындағы "1284836" сандары "1513263" сандарымен ауыстырылсын, "сумен жабдықтау жүйесін дамыту үшін" жолындағы "Сомасы (мың теңге)" және "республикалық бюджеттен" бағандарында "913836" сандары "1142263" сандарымен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

в строке "на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москве, Астане к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне" в графах "Сумма (тыс. тенге)" и "из республиканского бюджета" цифры "2673" заменить цифрами "1173";
в строке "Отдел строительства" в графах "Сумма (тыс. тенге)" и "из республиканского бюджета" цифры "1284836" заменить цифрами "1513263", в строке "на развитие объектов водоснабжения" в графах "Сумма (тыс. тенге)" и "из республиканского бюджета" цифры "913836" заменить цифрами "1142263".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по экономике и бюджету.

4883
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
2410007
003
Жалпы бiлiм беру
2308432
006
Балаларға қосымша білім беру
101575
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
17446
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
17446
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
17446
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
237888
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
137888
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17813
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
53768
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
264
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
66043
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлiмi
100000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
100000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
519859
2
Әлеуметтiк көмек
477641
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
4422
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
4422
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
473219
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
129494
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
16524
006
Тұрғын үй көмегі
34252
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
180235
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4460
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
18077
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
29398
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
8441
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
22559
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
1173
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

4883
464
Отдел образования района (города областного значения)
2410007
003
Общеобразовательное обучение
2308432
006
Дополнительное образование для детей
101575
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
17446
464
Отдел образования района (города областного значения)
17446
018
Организация профессионального обучения
17446
9
Прочие услуги в области образования
237888
464
Отдел образования района (города областного значения)
137888
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17813
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
53768
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
264
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
66043
467
Отдел строительства района (города областного значения)
100000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
100000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
519859
2
Социальная помощь
477641
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4422
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4422
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
473219
002
Программа занятости
129494
005
Государственная адресная социальная помощь
16524
006
Жилищная помощь
34252
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
180235
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4460
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
18077
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
29398
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
8441
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22559
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
1173
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне