Аудандық мәслихаттың (XIX сессия, IV шақырылым) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 103/19 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 5 ақпандағы N 113/20 шешімі. Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 22 ақпанда N 12-4-79 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 03 наурыздағы N 205 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 03.03.2014 N 205 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына және Павлодар облыстық мәслихаттың (ХXІІ сессия, IV шақырылым) 2010 жылғы 3 ақпандағы "Облыстық мәслихаттың (ХХІ сессия, ІV шақырылым) 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010 - 2012  жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 259/21 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" N 265/22 шешіміне (05.02.2010 жылы мемлекеттік тізілімінде 3155 нөмірімен тіркелген) сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың (ХІХ сессия, ІV шақырылым) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 103/19 шешіміне (мемлекеттік тізілімінде N 12-4-74 болып 2009 жылғы 31 желтоқсанда тіркелген, "Ауыл тынысы" мен "Пульс села" газеттерінің N 2-3 16.01.2010 ж., N 4-5 23.01.2010 ж. және N 6 30.01.2010 ж. жарияланған) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген шешімінің 1 тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1635890 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері бойынша – 142111 мың теңге;
салық емес түсімдер бойынша – 2907 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 62 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1490810 мың теңге;
2) шығындар – 1628790 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 21366 мың теңге; оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 21366 мың теңге;
4) қаржылық активтер бойынша операциялар сальдосы – 7100 мың теңге; оның ішінде:
қаржылық активтер сатып алу - 7100 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (XIX сессия, IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 103/19 "О бюджете района на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 5 февраля 2010 года N 113/20. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Павлодарской области 22 февраля 2010 года N 12-4-79. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Актогайского района Павлодарской области от 03 марта 2014 года N 205)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Актогайского района Павлодарской области от 03.03.2014 N 205).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и решения Павлодарского областного маслихата (XXII сессия, IV созыв) от 3 февраля 2010 года N 265/22 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXI сессия, IV созыв) от 22 декабря 2009 года N 259/21 "Об областном бюджете на 2010 - 1012 годы" (зарегистрированное в государственном реестре за N 3155 от 05.02.2010 года), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (ХIХ сессия, IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 103/19 "О бюджете района на 2010 - 2012 годы" (зарегистрированное в государственном реестре за N 12-4-74 от 31 декабря 2009 года, опубликованное в газетах "Ауыл тынысы" и "Пульс села" от 16.01.2010 г. N 2-3, от 23.01.2010 г. N 4-5 и от 30.01.2010 г. N 6) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2010 - 2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 1635890 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 142111 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2907 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 62 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1490810 тысяч тенге;
2) затраты – 1628790 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21366 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 21366 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7100 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 7100 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профицит) - -21366 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 21366 мың теңге.
Көрсетілген шешім 3-14-14-2 тармақтарымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
3-1. Аудандық бюджетте облыстық транзиттік бағдарламалар бойынша жіберілетін  республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер, келесі мөлшерде қарастырылсын:
1863 мың теңге – мектепке дейінгі ұйымдарды, орта, техникалық және кәсіби, ортадан кейін білім беру ұйымдарын, біліктілікті жоғарылату институттарының "Өзін-өзі тану" пәні бойынша оқу құралдарымен қамтамасыз етуге;
8194 мың теңге – негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелеріндегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға;
11082 мың теңге - бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелеріндегі лингафондық және мультимедиалық кабинеттерді жасауға;
2500 мың теңге – күнкөріс мөлшерінің ең төменгі деңгейінің өсуіне байланысты мемлекеттік атаулы көмек төлеуге;
6000 мың теңге - күнкөріс мөлшерінің ең төменгі деңгейінің өсуіне байланысты 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
462 мың теңге – Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне жол жүруін камтамасыз етуге;
4055 мың теңге – Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне бір жолғы материалды көмек төлеуге;
2634 мың теңге – ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
9883 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге;
13559 мың теңге - ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін күтіп ұстауға;
16750 мың теңге – өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру нысандарын күрделі, ағымдағы жөндеуге;
5400 мың теңге - әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге.

5) дефицит (профицит) бюджета – 21366 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использование профицита) бюджета – 21366 тысяч тенге."
Указанное решение дополнить пунктами 3-14-14-2, следующего содержания:
3-1. Предусмотреть в бюджете района объемы целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, передаваемых по транзитным областным программам в следующих размерах:
1863 тысяч тенге – на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание";
8194 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
11082 тысяч тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
2500 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи в связи с ростом размера прожиточного минимума;
6000 тысяч тенге – на выплату государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума;
462 тысяч тенге – на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;
4055 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;
2634 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
9883 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
13559 тысяч тенге – на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии;
16750 тысяч тенге – на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров;
5400 тысяч тенге – на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики.

4-1. Аудандық бюджетте облыстық транзиттік бағдарламалар бойынша жіберілетін республикалық бюджеттен мақсатты трансферттер, келесі мөлшерде қарастырылсын:
50000 мың теңге – сумен жабдықтау жүйесін дамытуға.
4-2. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте 21366 мың теңге – ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік несие қарастырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

4-1. Предусмотреть в бюджете района объемы целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета, передаваемых по транзитным областным программам в следующих размерах:
50000 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения.
4-2. Предусмотреть в бюджете района на 2010 год бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов – 21366 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

790
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы авмомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы көрнекі жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және(немесе) оған уәкілеттілігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
955
1
Мемлекеттік баж
955
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан,ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
354
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу  туралы куәліктерді және азаматтық хал актілерді жазбалардың өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
358
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
0
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
27
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
190
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
14
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұнғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
7
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
5
2
Салықтық емес түсімдер

790
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
955
1
Государственная пошлина
955
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений  о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
354
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
358
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
27
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
190
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
14
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
7
12
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешения на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
5
2
Неналоговые поступления