2011 жылы Ақтоғай ауданы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы N 280 қаулысы. Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 07 ақпанда N 12-4-96 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімі аппарат басшысының 2013 жылғы 28 қазандағы N 26/1-28/361 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімі аппарат басшысының 28.10.2013 N 26/1-28/361 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 13-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына, 20-бабының 1–тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекітілген "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесінің" 8-тармағына сәйкес, жұмыссыз азаматтарды еңбекке тартуға көмектесу мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi 260 жұмыссызға қоғамдық жұмыстар ұйымдастырсын.
2. Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін мемлекеттік мекемелер тізбесі, қаржыландыру көздері, түрлері, қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайы мен көлемі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Қоғамдық жұмысқа қатысушыларға төленетiн еңбекақы мөлшерi Қазақстан Республикасы бойынша 2011 жылға қарастырылған ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем болмайтын мөлшерде белгіленсін.

Об организации общественных работ по Актогайскому району на 2011 год
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 30 декабря 2010 года N 280. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Павлодарской области 07 февраля 2011 года N 12-4-96. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Актогайского района Павлодарской области от 28 октября 2013 года N 26/1-28/361)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Актогайского района Павлодарской области от 28.10.2013 N 26/1-28/361).
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 7, пунктом 1 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", пунктом 8 "Правил организации и финансирования общественных работ", утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях содействия занятости безработным гражданам акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района" организовать общественные работы для 260 безработных.
2. Утвердить перечень государственных учреждений, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы, конкретные условия общественных работ и источники их финансирования, согласно приложения.
3. Установить оплату труда участников общественных работ в размере не менее минимальной заработной платы, установленной по Республике Казахстан на 2011 год.

4. "Ақтоғай ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Қоғамдық жұмыстар ұйымдастыру туралы" 002 бағдарламасы бойынша уақытында қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
5. Осы аудан әкімдігінің қаулысы оның ресми жарияланған алғашқы күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Б.З.Ысқақоваға мiндеттелсiн.
Аудан әкiмi                                Ж. Қожанов
Аудан әкiмдiгiнiң 2010 жылғы
30 желтоқсан N 280 қаулысымен
бекітілген
Мекемелер тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері,
көлемдері мен нақты жағдайлары, оларды қаржыландыру
көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
N Ауылдық округтер, кәсіпорындар мен ұйымдардың атауы Қоғамдық жұмыстардың түрлерi Қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары Сұраныс, белгіленген қажеттілік (адам) Ұсыныс (адам) Қаржыландыру көзі

4. Государственному учреждению "Отдел финансов Актогайского района" обеспечить своевременное финансирование по программе 002 "Об организации общественных работ".
5. Данное постановление акимата района вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого дня его официального опубликования.
6. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Искакову Б.З.
Аким района                                Ж. Кожанов
Утверждено
постановлением акимата района
от 30 декабря 2010 года N 280
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные
условия общественных работ, источники их финансирования,
спрос и предложение на общественные работы
N Наименования пред приятий, организаций и сельских округов Виды работ Объемы и конкретные условия общественных работ Спрос,  заявленная потребность ( человек) Предложение (человек) Источники финансирования

1 2 3 4 5 6 7
1
Ақтоғай ауылдық округі
1. Коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы ұйымдарына елдi мекендер аумақтарында тазалықты сақтауға көмек;
Күніне 8 сағаттан көше тазалау;
10
10
Жергiлiктi бюджет
2. Жол салу және жөндеу, су құбырларын, газ, кәріз коммуникацияларын өткiзу жұмыстарына қатынасу;
Күніне 8 сағаттан жол шұнқырларын тегістеу;
10
10
3. Сумен жабдықтау нысандарын жөндеу және қалпына келтіру;
Күніне 8 сағаттан су құбырларын жөндеу және айырбастау жұмыстарын жүргізу;
5
5
4. Әлеуметтiк-мәдени қолданыстағы нысандарды, тұрғын үйлерді салуға, қайта құруға және күрделi жөндеуге қатысу;
Күніне 8 сағаттан әлеуметтiк-мәдени қолданыстағы нысандар мен тұрғын үйлерді салу және күрделi жөндеу жүргізуге көмек көрсету;
5
5
5. Тарихи-архитектуралық ескерткiштердi, кешендер мен қорық аймақтарын қалпына келтiру жұмыстары;
Күніне 8 сағаттан ескерткiштердi қалпына келтіру, ескерткіш маңатын тазалау жұмыстары;
2
2
6. Аумақтарды экологиялық сауықтыру жұмыстары (көріктендіру, көгалдандыру);
Күніне 8 сағаттан көріктендіру, көгалдандыру жұмыстарын жүргізу;
30
30
7. Коммуналдық меншiктегi нысандарды күзету жұмыстары;
Иесіз қалған нысандарды күзету;
2
2
8. Республикалық және өңірлік қоғамдық науқандарды өткiзуге көмектесу (халық санағы, мал санағы және т.б.);
Күніне 8 сағаттан халық санағы, мал санағын жүргізуге көмектесу;
1
1
9. Кең ауқымды мәдени іс–шараларды өткiзуге көмектесу (спорт жарыстары, фестивалдер өткiзу жөне т.б.);
Күніне 8 сағаттан мәдени іс–шаралар жұмыстары плакаттар, жалауларды орнықтыру т.б. жұмыстарды жүргізу;
3
3
10. Ұлы Отан соғысы ардагерлерiне үйде көмек көрсету;
Күніне 8 сағаттан Ұлы Отан соғысы ардагерлерiнің аула шаруашылықтарына көмек көрсету;
1
1
11. Жалғыз тұратын зейнеткерлерге көмек көрсету;
Күніне 8 сағаттан жалғыз тұратын зейнеткерлердің шаруашылықтарына көмек көрсету;
2
2
12. Жұмыстардың көлемі көбейген уақытта ауылдық округі әкімінің аппаратында құжаттарды әзірлеуге көмек көрсету.
Күніне 8 сағаттан 30 құжат көлемінде жұмыс жасау.
24
24
2
Әуелбек ауылдық округі
1. Коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы ұйымдарына елдi мекендер аумақтарында тазалықты сақтауға көмек;
Күніне 8 сағаттан көше тазалау жұмыстарын жүргізу;
7
7
Жергiлiктi бюджет
2. Аумақтарды экологиялық сауықтыру жұмыстары (көріктендіру, көгалдандыру);
Күніне 8 сағаттан көріктендіру, көгалдандыру жұмыстарын жүргізу;
7
7
3. Жалғыз тұратын зейнеткерлерге көмек көрсету.
Күніне 8 сағаттан жалғыз тұратын зейнеткерлердің шаруашылықтарына көмек көрсету.
1
1
3
Барлыбай ауылдық округі
1. Аумақтарды экологиялық сауықтыру жұмыстары. (көріктендіру, көгалдандыру);
Күніне 8 сағаттан көріктендіру, көгалдандыру жұмыстарын жүргізу;
2
2
Жергiлiктi бюджет
4
Басқамыс ауылдық округі
1. Коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы ұйымдарына елдi мекендер аумақтарында тазалықты сақтауға көмек;
Күніне 8 сағаттан көше тазалау жұмыстарын жүргізу;
2
2
Жергiлiктi бюджет

1 2 3 4 5 6 7
1
Актогайский сельский округ
1. Помощь организациям жилищно-коммунального хозяйства в уборке территорий населенных пунктов;
Уборка территорий улиц 8 часов в день;
10
10
Местный бюджет
2. Строительство и ремонт дорог, прокладка водопроводных, газовых, канализационных коммуникации;
Ямочный ремонт дорог 8 часов в день;
10
10
3. Ремонт объектов и восстановление водоснабжения;
Прокладка водопроводных труб, ремонт и их замена 8 часов в день;
5
5
4. Участие в строительстве, реконструкции и капитальном ремонте жилья, а также объектов социально-культурного назначения;
Помощь в строительстве и реконструкции жилья и объектов социально-культурного значения 8 часов в день;
5
5
5. Восстановление историко-архитектурных памятников, комплексов и заповедных зон;
Восстановление памятников очистка территорий памятников 8 часов в день;
2
2
6. Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство);
Благоустройство и озеленение 8 часов в день;
30
30
7. Охрана объектов коммунальной собственности;
Охрана бесхозяйных объектов;
2
2
8. Помощь в проведении республиканских и региональных общественных кампаний (участие в переписи населения, скота и др.);
Помощь в проведении переписи населения, скота 8 часов в день;
1
1
9. Помощь в организации масштабных мероприятий культурного назначения (спортивных соревнований, фестивалей);
Помощь в установлении плакатов, флагов, трибун и прочих видов работ. 8 часов в день;
3
3
10. Оказание помощи на дому участникам ВОВ;
Оказание помощи в личном подворье ветеранов ВОВ 8 часов в день;
1
1
11. Помощь одиноко проживающим пенсионерам;
Работы связанные с оказанием помощи одиноко проживающим пенсионерам 8 часов в день;
2
2
12. Оказание помощи в оформлении документов в акимате сельского округа в период увеличения объема работ.
30 документов в 8 часов в день с учетом выходных;
24
24
2
Ауельбекский сельский округ
1. Помощь организациям жилищно-коммунального хозяйства в уборке территорий населенных пунктов;
Уборка территорий улиц 8 часов в день;
7
7
Местный бюджет
2. Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство);
Благоустройство и озеленение 8 часов в день;
7
7
3. Помощь одиноко проживающим пенсионерам.
Работы связанные в оказании помощи одиноко проживающим пенсионерам 8 часов в день.
1
1
3
Барлыбайский сельский округ
1. Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство);
Благоустройство и озеленение 8 часов в день.
2
2
Местный бюджет
4
Баскамыский сельский округ
1. Помощь организациям жилищно-коммунального хозяйства в уборке территории населенных пунктов;
Уборка территорий улиц 8 часов в день;
2
2
Местный бюджет