Аудан мәслихатының 2009 жылғы 28 желтоқсандағы 4 шақырылымы 20 сессиясының "2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 175-4/20 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2010 жылғы 9 ақпандағы N 187-4/22 шешімі. Павлодар облысы Железин ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 16 ақпанда N 12-6-84 тіркелген. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 21 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Бюджет Кодексінің" 106–бабы, 2-тармағы, 4-тармақшасына, 109-бабының 5 тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Железин аудан мәслихатының 2009 жылғы 28 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-6-82 тіркелген, 2010 жылы 9 қаңтардағы аудандық "Родные просторы" газетінің N 2 жарияланған) N 175-4/20 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін.
Аталған шешімінің 1-тармағы мынандай редакцияда мазмұндалсын:
2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2, 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2010 жылға арналған келесі көлемінде:
1) кірістер - 1824070,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 261763,0 мың теңге;
салыққа жаипайтын басқа да түсімдер - 560,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатқаннан түсетін түсімдер - 482,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 1561265,0 мың теңге;
2) шығындар - 1831296,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 21868,0 мың теңге, оның ішінде;
бюджеттік несиелер - 21868,0 мың теңге;
бюджеттік несиені өтеу нөлге тең;
4) қаржылық активтердің операциялық қалдық нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы - -29094,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 29094,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение районного Маслихата очередной XX сессии, IV созыва N 175-4/20 от 28 декабря 2009 года "О районном бюджете на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 9 февраля 2010 года N 187-4/22. Зарегистрировано Управлением юстиции Железинского района Павлодарской области 16 февраля 2010 года N 12-6-84. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 21 января 2001 года, подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата от 28 декабря 2009 года N 175-4/20 "О районном бюджете на 2010 - 2012 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-6-82, опубликованное в районной газете "Родные просторы" от 9 января 2010 года N 2, следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2010 - 2012 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы - 1824070,0 тыс. тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 261763,0 тыс. тенге;
неналоговым поступлениям - 560,0 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала - 482,0 тыс. тенге;
поступления трансфертов - 1561265,0 тыс. тенге;
2) затраты - 1831296,0 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 21868.0 тыс. тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 21868,0 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами равно нулю;
5) дефицит бюджета - -29094,0 тыс. тенге;
финансирование дефицита бюджета - 29094,0 тыс. тенге".

13470
006
Тұрғын үй көмегі
428
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
30004
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
891
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
8700
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
3094
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне жол жүруін қамтамасыз ету
870
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы материалдық көмекті төлеу
6810
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
17098
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
17098
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16504
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
594
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
78200
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7765
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
371
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттік, ауылдық (селоның), ауылдық (селолық) округтік мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
371
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2081
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1857
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бузу
224
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5313
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
5313
2
Коммуналдық шаруашылық
51716
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
15189
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
714
015
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді мекендерді көркейту
14475
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18471
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
422
030
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді мекендерді көркейту

13470
006
Жилищная помощь
428
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
30004
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
891
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
8700
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3094
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
870
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
6810
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
17098
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
17098
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
16504
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
594
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
78200
1
Жилищное хозяйство
7765
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
371
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка (аула) села, (аульного) сельского округа
371
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2081
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1857
005
Снос аварийного и ветхого жилья
224
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5313
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
5313
2
Коммунальное хозяйство
51716
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
15189
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
714
015
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
14475
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18471
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
422
030
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттік, ауылдық (селоның), ауылдық (селолық) округтік мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
015
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді мекендерді көркейту
3
Елді мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Енбекші селолық округі
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
5
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка (аула) села, (аульного) сельского округа
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
015
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Енбекшинский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
023
Материально-техническое обеспечение государственных органов
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа