Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 24 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 138-22-4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2010 жылғы 16 маусымдағы N 169-27-4 шешімі. Павлодар облысы Ертіс ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 маусымда N 12-7-103 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы N 2-10-55 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 18.03.2014 N 2-10-55 хатымен).
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына, 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына   сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 24 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу реестрінде 2010 жылғы 5 қаңтар күні N 12-7-92 тіркелген, 2010 жылғы 9 қаңтардағы NN 3-4 және 2010 жылғы 14 қаңтардағы N N 5-6 "Ертіс нұры" газетінде жарияланған) N 138-22-4 шешіміне (бұдан әрі - Шешім) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Шешімнің 1 тармағы 1) тармақшасына келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1) 2010 жылға арналған 1 қосымшаға сәйкес келесі мөлшерінде:
кірістер – 2  196 428 (екі миллиард бір жүз тоқсан алты миллион төрт жүз жиырма сегіз мың) теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 207 497 (екі жүз жеті миллион төрт жүз тоқсан жеті мың) теңге;
салық емес түсімдер – 3 475 (үш миллион төрт жүз жетпіс бес мың) теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 381 (үш жүз сексен бір мың) теңге;
трансферттердің түсімі – 1 985 075 (бір миллиард тоғыз жүз сексен бес миллион жетпіс бес мың) теңге;
шығыстар – 2 198 561 (екі миллиард бір жүз тоқсан сегіз миллион бес жүз алпыс бір мың) теңге;
таза бюджеттік несиелеу – 3 522 (үш миллион бес жүз жиырма екі мың) теңге;
бюджеттік несиелер - 3 562 (үш миллион бес жүз алпыс екі мың) теңге;
бюджеттік несиелер өтеу - 40 (қырық мың) теңге;
қаржы активтері операциялары бойынша сальдо – 8 340 (сегіз миллион үш жүз қырық мың) теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 8 340 (сегіз миллион үш жүз қырық мың) теңге;
бюджет тапшылығы (профицит) – -13 995 (он үш миллион тоғыз жүз тоқсан бес мың) теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13 995  (он үш миллион тоғыз жүз тоқсан бес мың) теңге.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2009 года N 138-22-4 "О районном бюджете на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 16 июня 2010 года N 169-27-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Иртышского района Павлодарской области 23 июня 2010 года N 12-7-103. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18 марта 2014 года N 2-10-55)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18.03.2014 N 2-10-55).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5  статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение районного маслихата "О районном бюджете на 2010 - 2012 годы" от 24 декабря 2009 года N 138-22-4 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 января 2010 года за N 12-7-92, опубликовано 9 января 2010 года в газете "Иртыш" NN 3-4 и 14 января 2010 года NN 5-6) (далее - Решение) внести следующие изменения и дополнения:
1) подпункт 1) пункта 1 Решения изложить в следующей редакции:
"1) на 2010 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
доходы – 2 196 428 (два миллиарда сто девяносто шесть миллионов четыреста двадцать восемь тысяч) тенге, в том числе:
налоговые поступления – 207 497 (двести семь миллионов четыреста девяносто семь тысяч) тенге;
неналоговые поступления – 3 475 (три миллиона четыреста семьдесят пять тысяч) тенге;
поступления от продажи основного капитала – 381 (триста восемьдесят одна тысяча) тенге;
поступления трансфертов – 1 985 075 (один миллиард девятьсот восемьдесят пять миллионов семьдесят пять тысяч) тенге;
затраты - 2 198 561 (два миллиарда сто девяносто восемь миллионов пятьсот шестьдесят одна тысяча) тенге;
чистое бюджетное кредитование – 3 522 (три миллиона пятьсот двадцать две тысячи) тенге;
бюджетные кредиты – 3 562 (три миллиона пятьсот шестьдесят две тысячи) тенге;
погашение бюджетных кредитов – 40 (сорок тысяч) тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 8 340 (восемь миллионов триста сорок тысяч) тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 8 340 (восемь миллионов триста сорок тысяч) тенге;
дефицит (профицит) бюджета – -13 995 (тринадцать миллионов девятьсот девяносто пять тысяч) тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13 995 (тринадцать миллионов девятьсот девяносто пять тысяч) тенге.

2. Шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың кономика және бюджет, шағын және орта бизнесті қолдау, ауданда спорт дамыту жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
4. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Л. Хоренян
Аудандық мәслихат хатшысы                  Х. Зейнішев
2010 жылғы 16 маусымдағы
(IV сайланған, ХХVII сессиясы)
аудандық мәслихаттың N 169-27-4 шешіміне
қосымша

2. Приложение 1 к Решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету, поддержки малого и среднего бизнеса, развития спорта в районе.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        Л. Хоренян
Секретарь районного маслихата              Х. Зейнешев
Приложение
к решению районного маслихата
от 16 июня 2010 года N 169-27-4
(XXVII сессия, IV созыв)
Приложение
1 к решению районного маслихата