Аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 31 мамырдағы N 190/4 қаулысы. Павлодар облысы Ертіс ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 маусымда N 12-7-104 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 06 маусымдағы № 138/4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 06.06.2016 № 138/4 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 31–бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңы 3 бабының 7 тармағына, Павлодар облыс әкімдігінің 2010 жылдың 12 ақпандағы N 20/2 "Облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары туралы" қаулысының 2 тармағына сәйкес, аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарын пайдалану және жөндеуді қамтамасыз ету мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тізбелері, қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы және ауылдық елді мекендерге кіретін автомобиль жолдарының баланс ұстаушысы және басқаратын өкілетті орган ретінде, және де аталған жолдардың құрылыс, қалпына келтіру, жөндеу, қамтамасыз ету, көгалдандыру, жер бөлуді рәсімдеу, жоба жұмыстары және жобаны сараптамалау жұмыстарының мемлекеттік тапсырыс беру бағдарламасының әкімдігі ретінде, "Ертіс ауданының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі анықталсын.
3. Ертіс ауданы әкімдігінің 2005 жылғы 7 шілдедегі "Жекеленген мүліктің баланс ұстаушысын анықтау туралы" N 250/5 қаулысының 1, 2 тармақтары және N 1 қосымшасы алынып тасталсын, аудан әкімдігінің 2010 жылғы 22 сәуірдегі N 125/3 "Аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары туралы" қаулысының күші жойылсын.
4. Осы қаулы ресми түрде жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күннен кейін күшіне енеді.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Ғ. Сәрсембаевқа жүктелсін.
Аудан әкімі В. Левченко
Келісілді:
Павлодар облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасы бастығы А. Әбдіқалықов

Об автомобильных дорогах общего пользования районного значения
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 31 мая 2010 года N 190/4. Зарегистрировано Управлением юстиции Иртышского района Павлодарской области 28 июня 2010 года N 12-7-104. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 06 июня 2016 года № 138/4
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 06.06.2016 № 138/4.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", пунктом 2 постановления акимата Павлодарской области от 12.02.2010 года N 20/2 "Об автомобильных дорогах общего пользования областного значения", в целях обеспечения эксплуатации и ремонта, автомобильных дорог общего пользования районного значения акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения, согласно приложения.
2. Определить Государственное учреждение "Отдел жилищно–коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Иртышского района" балансодержателем и уполномоченным органом по управлению автомобильными дорогами общего пользования районного значения и подъездных автомобильных дорог к сельским населенным пунктам, а также администратором программ по государственному заказу на строительство, реконструкцию, ремонт, содержание, озеленение, обстановку пути, оформление отвода земли, проектные работы и экспертизу проектов указанных автомобильных дорог.
3. В постановлении акимата Иртышского района от 7 июля 2005 года N 250/5 "Об определении балансодержателя отдельного имущества" пункты 1, 2 и приложение N 1 исключить, постановление акимата района от 22 апреля 2010 года N 125/3 "Об автомобильных дорогах общего пользования районного значения" отменить.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сарсембаева А. Г.
Аким района В. Левченко
Согласовано:
Начальник управления пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Павлодарской области А. Абдыкалыков