Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 24 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 138-22-4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2010 жылғы 03 қыркүектегі N 180-28-4 шешімі. Павлодар облысы Ертіс ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 17 қыркүйекте N 12-7-106 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы N 2-10-55 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 18.03.2014 N 2-10-55 хатымен).
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына, 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 24 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу реестрінде 2010 жылғы 5 қаңтар күні N 12-7-92 тіркелген, 2010 жылғы 9 қаңтардағы NN 3-4 және 2010 жылғы 14 қаңтардағы NN 5-6 "Ертіс нұры" газетінде жарияланған) N 138-22-4 шешіміне (бұдан әрі – Шешім) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Шешімінің 1 тармағы 1) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1) 2010 жылға арналған 1 қосымшаға сәйкес келесі мөлшерінде:
кірістер – 2 226 309 (екі миллиард екі жүз жиырма алты миллион үш жүз тоғыз мың) теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 224 767 (екі жүз жиырма төрт миллион жеті жүз алпыс жеті мың) теңге;
салық емес түсімдер – 1 205 (бір миллион екі жүз бес мың) теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 381 (үш жүз сексен бір мың) теңге;
трансферттердің түсімі – 1 999 956 (бір миллиард тоғыз жүз тоқсан тоғыз миллион тоғыз жүз елу алты мың) теңге;
шығыстар – 2 228 442 (екі миллиард екі жүз жиырма сегіз миллион төрт жүз қырық екі мың) теңге;
таза бюджеттік несиелендіру – 8 164 (сегіз  миллион бір жүз алпыс төрт мың) теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 8 263 (сегіз миллион екі жүз алпыс үш мың) теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 99 (тоқсан тоғыз мың) теңге;
қаржы активтерімен операция бойынша сальдо – 8 340 (сегіз миллион үш жүз қырық мың) теңге, оның ішінде:
қаржы активтерді сатып алу – 8 340 (сегіз миллион үш жүз қырық мың )теңге;
бюджет тапшылығы (профицит) – -18 637 (он сегіз миллион алты жүз отыз жеті мың) теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (бюджет профицитін пайдалану) – 18 637 (он сегіз миллион алты жүз отыз жеті мың) теңге.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2009 года N 138-22-4 "О районном бюджете на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 03 сентября 2010 года N 180-28-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Иртышского района Павлодарской области 17 сентября 2010 года N 12-7-106. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18 марта 2014 года N 2-10-55)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18.03.2014 N 2-10-55).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение районного маслихата "О районном бюджете на 2010 - 2012 годы" от 24 декабря 2009 года N 138-22-4 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 января 2010 года за N 12-7-92, опубликовано 9 января 2010 года в газете "Иртыш" NN 3-4 и 14 января 2010 года NN 5-6) (далее - Решение) внести следующие изменения и дополнения:
1) Подпункт 1) пункта 1 Решения изложить в следующей редакции:
"1) на 2010 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
доходы – 2 226 309 (два миллиарда двести двадцать шесть миллионов триста девять тысяч) тенге, в том числе:
налоговые поступления – 224 767 (двести двадцать четыре миллиона семьсот шестьдесят семь тысяч) тенге;
неналоговые поступления – 1 205 (один миллион двести пять тысяч) тенге;
поступления от продажи основного капитала – 381 (триста восемьдесят одна тысяча) тенге;
поступления трансфертов – 1 999 956 (один миллиард девятьсот девяносто девять миллионов девятьсот пятьдесят шесть тысяч) тенге;
затраты – 2 228 442 (два миллиарда двести двадцать восемь миллионов четыреста сорок две тысячи) тенге;
чистое бюджетное кредитование – 8 164 (восемь миллионов сто шестьдесят четыре тысячи) тенге;
бюджетные кредиты – 8 263 (восемь миллионов двести шестьдесят три тысячи) тенге;
погашение бюджетных кредитов – 99 (девяносто девять тысяч) тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 8 340 (восемь миллионов триста сорок тысяч) тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 8 340 (восемь миллионов триста сорок тысяч) тенге;
дефицит (профицит) бюджета - -18 637 (восемнадцать миллионов шестьсот тридцать семь тысяч) тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18 637 (восемнадцать миллионов шестьсот тридцать семь тысяч) тенге.

2. Шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет, шағын және орта бизнесті қолдау, ауданда спорт дамыту жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
4. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            С. Жаңсұлтанов
Аудандық маслихат хатшысы                  Х. Зейнішев
Аудандық мәслихаттың
(IV сайланған, ХХVIII сессиясы)
2010 жылғы 3 қыркүйектегі
N 180-28-4 шешіміне
қосымша
Аудандық мәслихаттың
(IV сайланған, ХХІІ кезектен тыс сессиясы)
2009 жылғы 24 желтоқсандағы
N 138-22-4 шешіміне
1 қосымша
2010 жылға арналған Ертіс аудандық бюджеті
(өзгерістер және толықтырулармен)
Санаты
2010 жылға арналған сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. Түсімдер

2. Приложение 1 к Решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету, поддержки малого и среднего бизнеса, развития спорта в районе.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        С. Жансултанов
Секретарь районного маслихата              Х. Зейнешев
Приложение
к решению районного маслихата
от 3 сентября 2010 года N 180-28-4
(XXVIII сессия, IV созыв)
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 24 декабря 2009 года N 138-22-4
(внеочередная XXII сессия, IV созыв)
Бюджет Иртышского района на 2010 год
(с изменениями и дополнениями)
Категория
Сумма на 2010 год (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы