2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 196-32-4 шешімі. Павлодар облысы Ертіс ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 31 желтоқсанда N 12-7-113 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы N 2-10-55 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 18.03.2014 N 2-10-55 хатымен).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75 бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ертіс ауданының бюджеті 2011 - 2013 жылдарға 123қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 436 305 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 263 292 мың теңге;
салық емес түсімдер – 4 051 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 444 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 2 168 518 мың теңге;
2) шығыстар – 2 458 837 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 11 580 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 12 130 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 550 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операция бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -34 112 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (бюджет профицитін пайдалану) – 34 112 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2011.10.24 N 240-39-4 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2011.11.21 N 241-40-4 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. Облыстық бюджеттен берілген 1 584 869 мың теңге сомасында субвенция көлемін 2011 жылға арналған аудандық бюджеттен қарастырылсын.
3. 2011 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы орган қорынан 4 995 мың теңге сомасында бекітілсін.
4. Ауылдық жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және мемлекеттік қызметшілер емес мамандардың лауазымдық еңбек ақыларына және тарифтік ставкаларына 25 пайыз көтерілуі сақталынсын.
5. 2011 жылға арналған жергілікті бюджетті орындау барысында шығындарды азайтпай жергілікті бюджет бағдарламасының тізбесі осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес бекітілсін.

О районном бюджете на 2011 - 2013 годы
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 22 декабря 2010 года N 196-32-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Иртышского района Павлодарской области 31 декабря 2010 года N 12-7-113. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18 марта 2014 года N 2-10-55)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18.03.2014 N 2-10-55).
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Иртышского района на 2011 - 2013 годы согласно приложениям 123, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 436 305 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 263 292 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 4 051 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 444 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2 168 518 тысяч тенге;
2) затраты – 2 458 837 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11580 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12 130 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 550 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -34 112 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  34 112 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Иртышского района Павлодарской области от 24.10.2011 N 240-39-4 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решением маслихата Иртышского района Павлодарской области от 21.11.2011 N 241-40-4 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2011 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 1 584 869 тысяч тенге.
3. Утвердить на 2011 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 4 995 тысяч тенге.
4. Сохранить повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам социального обеспечения, образования, культуры, работающих в сельской местности и не являющихся государственными служащими.
5. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2011 год согласно приложению 4 к настоящему решению.

6. 2011 жылы аудан бюджетінен қаржыландырылатын ауыл және ауылдық округтері жергілікті бюджеттік бағдарламаларының (бағдарламашалар) тізбесі осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
7. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Б. Кажатова
Аудандық маслихат хатшысы                  Х. Зейнішев
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 196-32-4 (IV сайланған,
ХХХII сессиясы) шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған Ертіс аудандық бюджеті

6. Утвердить перечень местных бюджетных программ (подпрограмм) села и сельского округа, финансируемых из районного бюджета в 2011 году согласно приложению 5 к настоящему решению.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Б. Кажатова
Секретарь районного маслихата              Х. Зейнешев
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 22 декабря 2010 года N 196-32-4
(XXXII сессия, IV созыв)
Приложение
к решению районного маслихата
от 21 ноября 2011 года N 241-40-4
(ХХХХ внеочередная сессия, IV созыв)
Бюджет Иртышского района на 2011 год