Аудандық мәслихаттың (IV сайланған XIX сессиясы) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 1/19 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2010 жылғы 14 сәуірдегі N 2/22 шешімі. Павлодар облысы Качир ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 14 сәуірде N 12-8-84 тіркелген
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4)-тармақшасына, 109-бабы 5-тармағына, Павлодар облыстық мәслихатының (IV сайланған XXIV сессиясы) 2010 жылғы 9 сәуірдегі "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XXI сессиясы) 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 259/21 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 272/24 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың (IV сайланған XIX сессясы) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 1/19 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 9 қаңтардағы N 12-8-80 болып тіркелген, 2010 жылғы 9 қаңтардағы "Заря" N 1-2 газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы мына редакцияда жазылсын:
"1. 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті, соның ішінде 2010 жылға арналған бюджеті мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1960846 мың теңге, оның ішінде:
салықтық емес түсімдер бойынша – 2350 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 50 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1737710 мың теңге;
2) шығындар – 1983914 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 23156 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелеу – 23156 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1000 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алуға - 1000 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -47224 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 47224 мың тенге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағының "17612" деген сандары "15274" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 6-1 тармағында:
"14191" деген сандар "14763" деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
"Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңге әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған, "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге – 8903 мың теңге;";
келесі азат жолдар мазмұндарымен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (XIX сессия, IV - созыв) от 25 декабря 2009 года N 1/19 "О бюджете района на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 14 апреля 2010 года N 2/22. Зарегистрировано Управлением юстиции Качирского района Павлодарской области 14 апреля 2010 года N 12-8-84
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, решением Павлодарского областного маслихата (XX IV сессия, IV созыв) от 9 апреля 2010 года N 272/24 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXI сессия, IV созыв) от 22 декабря 2009 года N 259/21 "Об областном бюджете на 2010 - 2012 годы", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (XIX сессия, IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 1/19 "О бюджете района на 2010 - 2012 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-8-80, опубликованное в газете "Заря" от 9 января 2010 года N 1-2) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2010 - 2012 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы - 1960846 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 220736 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 2350 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 50 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 1737710 тысяч тенге;
2) затраты - 1983914 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 23156 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 23156 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 1000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -47224 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 47224 тысяч тенге".
в пункте 6 указанного решения цифры "17612" заменить цифрами "15274";
в пункте 6-1 указанного решения:
цифры "14191" заменить цифрами "14763";
абзац пятый изложить следующей редакции:
"8903 тысячи тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним; военнослужащим, в том числе уволенным в запас, проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 гг." или медалью "За Победу над Японией", лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы великой Отечественной войны, к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;"
дополнить абзацами следующего содержания:

"Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге – 940 мың теңге";
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын жүзеге асыруға – 4949 мың теңге;

"940 тысяч тенге – на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москве, Астане к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;
4949 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования";

көрсетілген шешімнің 8-тармағының "79600" деген сандары "47367" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тұрақты жоспарлы-бюджеттік комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы                            Г. Аменова
Качир аудандық
мәслихатының хатшысы                       С. Баяндинов
Качир аудандық мәслихатының
(IV сайланған XXII кезекті сессиясы)

в пункте 8 указанного решения цифры "79600" заменить цифрами "47367";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную планово-бюджетную комиссию районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        Г. Аменова
Секретарь Качирского
районного маслихата                        С. Баяндинов
Приложение 1
к решению Качирского районного маслихата
(XXII очередная сессия, IV созыв)

118
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
129370
6
2
Әлеуметтiк көмек
113398
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11006
6
2
123
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
11006
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
102392
6
2
451
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
20033
6
2
451
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
12960
6
2
451
006
Тұрғын үй көмегі
38
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42689
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
574
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
11000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
3435
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
940
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
10723
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
15972
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15972
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13693
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
779
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1500
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

118
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
129370
2
Социальная помощь
113398
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11006
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11006
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
102392
002
Программа занятости
20033
005
Государственная адресная социальная помощь
12960
006
Жилищная помощь
38
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42689
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
574
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
11000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3435
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
940
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим  военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
10723
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
15972
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15972
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
13693
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
779
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
1500
07
Жилищно-коммунальное хозяйство