Тереңкөл ауылының Ленин көшесін ауыстыру туралы
Павлодар облысы Қашыр ауданы Тереңкөл ауылдық округ әкімінің 2010 жылғы 1 шілдедегі N 23 шешімі. Павлодар облысы Қашыр ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 шілдеде N 12-8-88 тіркелген
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4-тармағына сәйкес, тұрғындардың пікірін есепке ала отыра ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Тереңкөл ауылының Ленин көшесін Тәуелсіздік көшесіне ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң күшіне енеді.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
Тереңкөл ауылдық округінің әкімі           М. Омаров

О переименовании улицы Ленина села Теренколь
Решение акима Теренкольского сельского округа Качирского района Павлодарской области от 1 июля 2010 года N 23. Зарегистрировано Управлением юстиции Качирского района Павлодарской области 29 июля 2010 года N 12-8-88
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение населения принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Переименовать улицу Ленина села Теренколь в улицу Тәуелсіздік.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
Аким Теренкольского сельского округа       М. Омаров