Сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар беру туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 15 ақпандағы N 23/2 қаулысы. Павлодар облысы Павлодар ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 18 ақпанда N 12-11-124 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы N 529/12 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 12.12.2013 N 529/12 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабы 4 тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. N 10 Шақат сайлау округі бойынша аудандық мәслихат депутаттығына үміткерлермен сайлаушылардың кездесуі үшін келісілген негізде берілетін үй-жайлар тізімі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А.Р. Солтанғазиновқа жүктелсін.
Аудан әкімі                                Т. Бастенов
Павлодар ауданы әкімдігінің
2010 жылғы 15 ақпан
N 23/2 қаулысына
қосымша
N 10 Шакат сайлау округі бойынша аудандық
мәслихат депутаттығына үміткерлермен сайлаушылардың
кездесуі үшін берілетін үй-жайлар тізімі
N р/с
Ауылдық округ атауы
Ауыл атауы
Кездесу өтетін орын
1
Шақат
Көктөбе ауылы
К.К. Рыспековтың жеке үйі (келісім бойынша)
2
Шақат
Шақат ауылы
ауылдық клуб, Карл Маркс көшесі, 38
3
Шақат
Толыбай ауылы
ауылдық клуб
4
Маралды
Маралды ауылы
ауылдық клуб, Аймауытов көшесі, 2

О предоставлении помещений для встреч с избирателями
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 15 февраля 2010 года N 23/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Павлодарского района Павлодарской области 18 февраля 2010 года N 12-11-124. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 12 декабря 2013 года N 529/12
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 12.12.2013 N 529/12.
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень помещений, предоставляемых для встреч кандидатов в депутаты районного маслихата по Шакатскому избирательному округу N 10 с избирателями, на договорной основе, согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Солтангазинова А.Р.
Аким района                                Т. Бастенов
Приложение
к постановлению акимата Павлодарского района
от 15 февраля 2010 года N 23/2
Перечень помещений,предоставляемых для встреч кандидатов
в депутаты районного маслихата по Шакатскому
избирательному округу N 10 с избирателями
N
Наименование сельского округа
Наименование села
Место проведения встреч
1
Шакатский
село Коктюбе
частный дом Рыспекова К.К. (по согласованию)
2
Шакатский
село Шакат
сельский клуб, улица Карла Маркса, 38
3
Шакатский
село Толубай
сельский клуб
4
Маралдинский
село Маралды
сельский клуб, улица Аймаутова, 2