Аудандық мәслихаттың (4 шақырылған 16 сессиясы) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 16/143 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 16 сәуірдегі N 18/160 шешімі. Павлодар облысы Павлодар ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 сәуірде N 12-11-126 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 ақпандағы N 27 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2011.02.14 N 27 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына және 109 бабының 5 тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ етеді:
1. Аудандық мәслихаттың (4 шақырылған 16 сессиясы) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-11-118 болып тіркелген, 2010 жылғы 8 қаңтарда "Заман тынысы" газетінің N 1 санында жарияланды) N 16/143 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы мына редакцияда баяндалсын:
"1. 2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 қосымшаға сәйкес, мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 943 363 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 266 669 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 040 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 3 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 671 654 мың теңге;
2) шығындар – 1 941 415 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 40 060 мың теңге, соның ішінде:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (16 сессия, 4 созыв) от 25 декабря 2009 года N 16/143 "О районном бюджете на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 16 апреля 2010 года N 18/160. Зарегистрировано Управлением юстиции Павлодарского района Павлодарской области 23 апреля 2010 года N 12-11-126. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 14 февраля 2011 года N 27)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 14.02.2011 N 27).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (16 сессия, 4 созыв) от 25 декабря 2009 года N 16/143 "О районном бюджете на 2010 - 2012 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-11-118, опубликовано в газете "Заман тынысы" от 8 января 2010 года N 1) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2010 - 2012 годы согласно приложению 12 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 943 363 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 266 669 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 040 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 671 654 тысяч тенге;
2) затраты – 1 941 415 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 40 060 тысяч тенге, в том числе:

бюджеттік кредиттер – 40 060 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 7000 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 7000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -45 112 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 45 112 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы                            В. Гейнц
Мәслихат хатшысы                           Т. Қожахметов
Павлодар аудандық мәслихатының

бюджетные кредиты – 40 060 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 7000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -45 112 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  45 112 тысяч тенге.
Приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        В. Гейнц
Секретарь маслихата                        Т. Кожахметов
Приложение 1
к решению Павлодарского районного

1350
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
103891
2
Әлеуметтік көмек
92343
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
8930
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
8930
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
83413
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
22688
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2846
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
41921
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
916
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5238
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
3235
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
1106
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
5463
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
11548
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
11548
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10913
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
635
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
68711
2
Коммуналдық шаруашылық
50946
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

1350
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
103891
02
Социальная помощь
92343
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8930
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8930
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
83413
002
Программа занятости
22688
005
Государственная адресная социальная помощь
2846
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
41921
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
916
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5238
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3235
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
1106
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим  военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
5463
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
11548
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
11548
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
10913
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
635
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
68711
02
Коммунальное хозяйство
50946
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа