Успен аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы (IV сайланған XIX сессиясы) "2010 - 2012 жылдарға аудан бюджеті туралы" N 108/19 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2010 жылғы 11 ақпандағы N 121/21 шешімі. Павлодар облысы Успен ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 19 ақпанда N 12-12-88 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы N 1-28/1-14/274 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 14.11.2013 N 1-28/1-14/274 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасы және 3 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының, 1 тармағының 1) тармақшасына, облыстық мәслихаттың кезектен тыс 2010 жылдың 3 ақпанындағы (IV сайланған ХХII кезектен тыс сессиясы) "Облыстық мәслихаттың 2009 жылдың 22 желтоқсанындағы (IV сайланған ХХI сессиясы) "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 259/21 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 265/22 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы (ІV сайланған ХІХ сессиясы) "2010 - 2012 жылдарға аудан бюджеті туралы" N 108/19 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-12-81 тіркелген, "Сельские будни" газетінде 2010 жылдың 16 қаңтарындағы 2, 3 нөмірлерінде жарияланған) төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Успен аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы (ІV сайланған ХІХ сессиясы) "2010 - 2012 жылдарға аудан бюджеті туралы" N 108/19 шешімінің 1 тармағы төмендегі мазмұнда баяндалсын:
"1. 2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2010 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1 261 221,0 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері - 133 132,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 920,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсім - 627,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 1 126 542,0 мың теңге;
2) шығындар - 1 261 221,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 9 793,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операция бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -9 793,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру - 9 793,0 мың теңге".

О внесении изменений и дополнений в решение Успенского районного маслихата (XIX сессия IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 108/19 "О бюджете района на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 11 февраля 2010 года N 121/21. Зарегистрировано Управлением юстиции Успенского района Павлодарской области 19 февраля 2010 года N 12-12-88. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14 ноября 2013 года N 1-28/1-14/274)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14.11.2013 N 1-28/1-14/274).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 3 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением сессии областного маслихата (XXII внеочередная  сессия IV созыв) от 3 февраля 2010 года N 265/22 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXI сессия IV созыв) от 22 декабря 2009 года N 259/21 "Об областном бюджете на 2010 - 2012 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата (XIX сессия IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 108/19 "О бюджете района на 2010 - 2012 годы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-12-81 от 5 января 2010 года, опубликованный в газете "Сельские будни" от 16 января 2010 года N 2-3) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 решения Успенского районного маслихата (ХIХ сессии IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 108/19 "О бюджете района на 2010 - 2012 годы" изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2010 - 2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 261 221,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 133 132,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 920,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 627,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 126 542,0 тысяч тенге;
2) затраты - 1 261 221,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 793,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 793,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 793,0 тысяч тенге".

2. Успен аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы (ІV сайланған ХІХ сессиясы) "2010 - 2012 жылдарға аудан бюджеті туралы" N 108/19 шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа мазмұнда баяндалсын.
3. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
4. Осы шешімнің жүзеге асуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджеті бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Аудандық мәслихаттың
ІV сайланған ХХІ сессия төрағасы           Е. Горбатюк
Аудандық мәслихатының хатшысы              Т. Байғожинов
Успен аудандық мәслихатының
2010 жылғы 11 ақпандағы
N 121/21 шешіміне
1 қосымша
2010 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы мың тенге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
I. КІРІСТЕР

2. Приложения 15 решения Успенского районного маслихата (ХIХ сессии IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 108/19 "О бюджете района на 2010 - 2012 годы" изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Данное решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
4. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
Председатель ХХI сессии, IV созыва
районного маслихата                        Е. Горбатюк
Секретарь районного маслихата              Т. Байгужинов
Приложение 1
к решению Успенского районного маслихата
от 11 февраля 2010 года N 121/21
Бюджет района на 2010 год
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
I. ДОХОДЫ